Kişisel Site

cabadak_banner

İşte Baykam’a saldıran kişi

18 Nisan 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 271 Görüntülenme

Bedri-baykam a-saldiran-kisiRessam Bedri Baykam’ı bıçakla yaralayan kişi olduğu belirtilen Mehmet Ç. gözaltına alındı.

Ressam Bedri Baykam ile Piramit Sanat Genel Koordinatörü Tuba Kurtulmuş’u bıçakla yaralayan kişi olduğu belirtilen Mehmet Ç. gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Baykam ve Kurtulmuş’u bıçakla yaraladığı belirtilen Mehmet Ç. Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı.

Şüphelinin işlemlerinin tamamlanmasının ardından Asayiş Şube Müdürlüğü’ne gönderilmesi bekleniyor.

İÇİŞLERİ BAKANI GÜNEŞ: -”OLAYIN ZAMAN GEÇİRİLMEDEN AYDINLATILMIŞ OLMASI SEVİNDİRİCİ ”
İçişleri Bakanı Osman Güneş, ”Değerli iki sanatçının bu şekilde müessif bir olaya maruz kalmalarına üzüldük, kendilerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

Güneş, çeşitli programlara katılmak üzere geldiği Samsun’da AA muhabirine yaptığı açıklamada, sanatçı Bedri Baykam ile Piramit Sanat Genel Koordinatörü Tuba Kurtulmuş’a yönelik bıçaklı saldırıdan büyük üzüntü duyduğunu belirtti.

Zanlının sorgulamasının sürdüğünü kaydeden Güneş, şunları söyledi:

”Bugün öğle saatlerinde İstanbul’da değerli sanatçımız Bedri Baykam’a yönelik müessif bir olay vuku buldu. Hem kendisine karşı hem de bir başka bayan sanatçımıza karşı bıçaklı saldırıda bulunuldu. Hemen akabinde emniyet teşkilatımız, güvenlik birimlerimiz süratle olaya müdahil oldu. MOBESE kameralarından ve çevredeki güvenlik kameraları kayıtlarından süratle değerlendirmelere başlandı. Esasen zanlı da kısa bir süre sonra kaçamayacağını anlamış olmalı ki Bayrampaşa Emniyet Müdürlüğümüze giderek teslim oldu.”

Zanlının 1975 Niğde nüfusuna kayıtlı Mehmet Ç. olduğunu belirten Bakan Güneş, şöyle devam etti:

”Şu safhada cumhuriyet savcısının sevk ve idaresinde adli işlemleri yürütülüyor. Biz artık emniyet teşkilatı olarak bu tür olayların süratle aydınlatılması noktasında büyük bir mesafe aldığımızı sık sık kamuoyuyla paylaşıyoruz. Kamuoyu da bunu yakından izliyor. Artık nerede bir suç işlenirse işlensin, bunun gizli kapaklı kalması mümkün değil. Üzerinde büyük bir uğraş verilerek titizlikle değerlendirilerek bu suçların aydınlatılması için güvenlik birimlerimiz var gücüyle çalışıyor. Bu olayın da çok fazla zaman kaybedilmeden aydınlatılmış olması bizim için sevindirici bir durum. Ama tabiatıyla değerli iki sanatçının bu şekilde müessif bir olaya maruz kalmalarına da üzüldük. Kendilerine de geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.”
AA

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
NKP Çocuk Adaptörlü Yavaş Kapanır Klozet Kapağı http://onhaberleri.com/hesapli-ve-ucuz-alisveris-nasil-yapilir HEM YETİŞKİN HEMDE ÇOCUKLARA ÖZEL KLOZET KAPAĞI    KARE  KLOZETLER İÇİN UYGUN DEGİLDİR    KAPAK VİDASI ALTTAN VE ÜSTEN SIKILABİLEN KLOZETLER İÇİN UYGUNDUR    KAPAK VİDASI ÜSTEN SIKIL...
  Uzun süredir İnternet üzerinden alışveriş yapmak en uygun fiyatlarla en iyi ürünleri almak anlamına gelmektedir. En uygun fiyatlara nasıl alışveriş yapacağınızı iyi bir araştırma ile güvenli mağazalardan alışveriş yaparak sağlayabilirsiniz. Bunun için yıllardır güvenle hizmet veren www.net-alisveris....

Yorumlar