Kişisel Site

cabadak_banner

İzzet Yıldızhan: Bana komplo kurdular

31 Ekim 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 379 Görüntülenme

Hakkındaki suçlamalar nedeniyle sanatçı Nihat Doğan’la birlikte gözaltına alınan İzzet Yıldızhan ilk kez konuştu

Otele çağırdıkları 2 kadını darp ettikleri gerekçesiyle cumartesi günü Ankara’da polis tarafından gözaltına alınan İzzet Yıldızhan, Kanal 7’de canlı olarak yayınlanan programında açıklama yaptı. İşte Yıldızhan’ın o açıklamaları…

“Çok üzgünüm inanın çok üzgünüm. Ben burda bilerek böyle okudum şarkılarımı. Seçtim de öyle okudum. Ağlamamak için zor tutuyorum kendimi. Duygusallıktan falan da değil. Zoruma gidiyor, gerçekten zoruma gidiyor.

Yani ben bunları hak etmiyorum şöhretin bedeli bu olsa gerek. Ama bir ferdi durum değil. Sizin çocuklarınız olmayabilir benim çocuklarım var yazık… Ben bugün gazeteleri okuyamadım biliyor musunuz?

Ama bu yazıları yazanlara sesleniyorum, keşke doğruları yazsanız. O zaman ben sizi tebrik ederdim. Sizden hiç af dilemiyorum eğer birşey yapıyorsam, bir hata yapıyorsam yazın. Ben çıkıp şarkı söyleyeceğim, konser vereceğim siz yazacaksınız. Herkes görevini yapacak.

Sen benim hatamı yazacaksın. Ama böyle yargısız infaz yapmayın. Sizin kızınız olmayabilir. Benim 2 tane kızım var. Sen duygusuz olabilirsin belki ama benim çocuklarım var.

Bugün ben program akışını değiştirdim. Bu işi bırakayım diyorum açıkçası, böyle düşünüyorum. Böyle birşey olamaz ya… Bizim onları sevindirmememiz lazım diyorum sonra kendi kendime. Benim burda dikkatimi çeken şey şu güzel program yapıyorum, benim programımı gelinler, kaynanalar, çocuklar, dedeler, izliyor. Aileler izliyor. Eğer ki benim Türkiye’de bir duruşum olmasaydı beni işe almazlardı. Ama yazık yani. Bu kadar olmaz. Yapmayın. Yargısız infaz yapmayın. Haketmiyorum bunu.

Kimlerin neleri yakalandı, erkeğin erkekle çekilmiş fotoğrafı çekildi, çıktı piyasalara…Uyuşturucu kullananlar karakola alındı. İfade verdiler. Ama noldu 2 gün sonra unutuldu. Ama biz türkücüyüz ya, Anadolu çocuğuyuz ya. Bizi gazetelere manşet ettiler. Ben bu suçlamaları kesinlikle kabul etmiyorum herkese iftira atılabilir. Bana da iftira atıldı.”

IMF Başkanı gibi komplo kurdular

Ankara’da bir otel odasına çağırdığı hayat kadınlarını darp ettiği iddiasıyla emniyette ifade veren İzzet Yıldızhan, Kanal 7’deki programı öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. “Bana komplo kuruldu” diyen ve başına gelenleri New York’ta kaldığı otelde çalışan bir kadın görevliyi taciz ettiği iddiasıyla gözaltına alınan IMF eski Başkanı Dominique Strauss Kahn’ın yaşadıklarına benzeten Yıldızhan, şunları söyledi:

“Basına yansıyan bu haberler başta beni, ailemi ve çocuklarımı, dostluklar kurduğum yakın çevremi çok üzdü. Bunun komplo olduğunun net altını çizmek istiyorum. Evet yaşanmış şeyler var ama yani benim bir kadını dövmem, darp etmem, tecavüz etmem mümkün değil. Nasıl dünyayı yöneten insanlar hakkında IMF başkanı ve Clinton’a komplolar kurulduysa bana da öyle komplolar kuruldu.” Yıldızhan, sözlerini “Burası dağ başı mı, bunları yapsam burada ne işim var” diyerek tamamladı.

NİHAT DOĞAN: BEN SAKAL GİBİYİM, KESİLDİKÇE GÜRLEŞİRİM

Olayların kendisiyle bir ilgisinin olmadığını belirten Doğan,şu açıklamayı yaptı:

“Oteldeyim, gece yarısı, uyuyorum. İzzet Yıldızhan arıyor.(Aynı otelde)

“Nihat bir uğrar mısın, yanımda bir kız arkadaşım var, sana hayranmış, seninle resim çektirmek istiyor” diyor.

Giyinip, çıkıyorum. Gidiyorum odasına, resim çektiriyorum. Biraz oturup, odama dönüyorum.

Sonra sabah sabah kapım çalınıyor. Polis…

“Bir konu hakkında bilginize başvurmak istiyoruz” diyorlar.

“Tabi” diyorum gidiyorum emniyete…

“Konu” nedir diyorum?..

“İzzet Yıldızhan”la ilgili bir şikayet var. Şikayet eden kızlar, sizin de bir ara odaya geldiğinizi ve onlara birlikte gördüğünüzü söylüyorlar. Doğru mudur?..” diye soruyorlar.

“Doğrudur. Odaya uğradığımda birlikte oturuyorlardı” diyorum.

“Teşekkür” ediyorlar ve çıkıp gidiyorum.

Daha sonra İstanbul’a döndüğümde de İzzet Yıldızhan’ın tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldığını öğreniyorum.

Buraya kadar her şey normal…

Peki ya sonra…

“Bazı” internet siteleri ve bugün “bazı” gazetelere bakıyorum da…

“İnsaf be kardeşim…”

“Resmen medya terörü bu!..”

“Medya faşizmi bu”

“Neymiş, türkücülerin aşk gecesi v.s v.s”

“Yahu siz rahatsız mısınız kardeşim… Görgü tanığı olarak gittim, katil oldum!!!”

“Ne diyim daha… Arkadaşlar ben sadece şahitim şahit… Sadece bunun için emniyete davet edildim, medyanın bana isnat ettiği suçlara bakın…”

“Ayıptır, günahtır ve büyük suçtur. Beni ahlaksızlıkla suçlayanları sadece Allaha havale etmeyeceğim. Hepsini mahkemeye vereceğim”

“Ne diyim daha… Herhangi bir suçun, herhangi bir konunun biraz içinde olacak olsam, kendimi savunacak bir şeyler söylerdim ama olayın “kıyısında” bile değilim… Yazıklar olsun bu medya terörünü yaratanlara… Ama bilsinler ki hesabını soracağım”

“Unutmasınlar ki, Nihat Doğan sakal gibidir, kestikçe daha gür çıkar…”

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar