Kişisel Site

cabadak_banner

Jennifer Lopez’den Mtv’ye Komedi Dizisi

4 Kasım 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 257 Görüntülenme

Jennifer Lopez, MTV ekranlarına gelecek yeni bir dizi projesi için çalışmalarını sürdürüyor.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre dünyaca ünlü müzisyen ve aktrist Jennifer Lopez, komedi türündeki proje için yapımcı olarak kolları sıvamış durumda. MTV, Lopez’den yarım saat süreli bölümlerden oluşacak dizi için sipariş isteğinde bulunmuş durumda.

Dizi, yüksek öğrenimini bitiren Lina Molina’nın ekonomik koşullar ve acımasız iş olanakları nedeniyle New York’dan şehirden uzak Texas’daki evine dönmesi ve ardından garip ve ilginç ailesiyle birlikte yaşamaya başlaması sonucu gelişen olayları konu ediniyor.

Lopez, projede Grace Parra ile iş birliği yapıyor. Parra, aynı zamanda dizinin senaryosunu kaleme alıyor. Bunun yanında ABC’nin önümüzdeki dönemlerde ekranlara getireceği komedi dizisi Work It’in de ekibinde yer alıyor.

Jennifer Lopez ve Grace Parra dışında projenin yapım ekibinde yer alacak diğer isimler ise Lopez’in Nuyorican Productions’dan ortağı Simon Fields ve menajeri Benny Medina olacak. Bu iki isim idari yapımcı olarak projede yer alacak.

MTV’nin yeni yayın dönemi için Underemployed, Zach Stone Is Gonna Be Famous isimli diziler ile İngiliz dizisi The Inbetweeners’in yeniden çevrim projesi de gündemde yer alıyor.

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar