Kişisel Site

cabadak_banner

Justin Bieber Sahnede Kustu

3 Ekim 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 402 Görüntülenme

Dünya çapındaki milyonlarca hayranı, ne yapsa kendisine bayılan şarkıcı Justin Bieber, konser sırasında sahneye kustu.

Justin Bieber dün gece verilen konser sırasında şiddetli mide bulantısı çekmesine rağmen 90 dakikalık performansını tamamladı.

Filipinler, Manila’da konser öncesi kendini hasta hissettiğini söyleyen yıldız ve bir kaç defa kusmak için sahne arkasına gitmek zorunda kaldı.

Sahneye çıkmadan önce “Köpek gibi hastayım ama şov devam etmeli” diyen Bieber, performansını son parçaya kadar sürdürmeyi başardı. Justin Biber‘in yapım şirketinin ekibinin Japonya’ya gitmek istemedikleri söyleniyordu. Fakat habere karşılık yapılan açıklamada Kanadalı sanatçı Japonya’da yapılacak olan “My World” konser turunu yine de gerçekleştireceğini açıkladı.

Justin Bieber Sahnede Kustu, Justin Bieber Konser izle

İLİŞKİSİNDE DE PROBLEMLER YAŞIYOR

Uyumlu birliktelikleriyle müzik dünyasının en dikkat çeken isimleri arasında yer alan Selena Gomez ve Justin Bieber çifti ayrılmanın eşiğine geldi.

Eskiden galalara ve ödül törenlerine birlikte katılan çift, son günlerde iş tempoları nedeniyle zor günler geçiriyor. Birbirlerine zaman ayırmakta zorlanan çiftin ayrılabileceği konuşuluyor.

EVLİLİK ÇOK UZAKTA

Çiftin çevresindeki insanlar ve akrabaları, Meşhur ikilinin henüz çocuk olduğunu düşünüyor ve çiftin kariyerlerini oturtmak zorunda olduğunu düşünüyorlar. Hatta yakın kaynaklar konu açıldığında çift için “Hayatları göründüğü gibi sadece eğlenceden ibaret değil” diye konuşuyor.

Gomez’in arkadaşları, Bieber’ın sürekli hayranlarının yakın markajında olmasının da ilişkiyi uçuruma sürükleyen nedenlerden biri olduğu görüşünde. Bieber’ın evliliği gelecek 10 yıl içinde düşünmemesi de diğer bir neden!

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar