Kişisel Site

cabadak_banner

Justin Bieber Paparazzilere Saldırdı

29 Mayıs 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 531 Görüntülenme

Justin BieberJustin Bieber’in şöhret saçmalaması devam ediyor. Genç şarkıcı Mike Tyson’a danışıp paparazzilere saldırdı.

Justin Bieber paparazzilere saldırdı

Henüz 18 yaşında olmasına rağmen 85 milyon dolarlık servetiyle en çok kazanan genç yıldızlar arasında bulunanJustin Bieber’ın da başını döndürdü. 
 

Justin Bieber, kendisi gibi şarkıcı olan sevgilisi Selena Gomez’le ABD’nin Los Angeles kentinde tiyatroya gitti. İkili çıkışta el ele yürürken paparazzilere yakalandı.

Justin Bieber, “Bizi rahat bırak” uyarısına rağmen fotoğraflarını çekmeye devam eden paparazzinin göğsüne yumruk attı. İkili arasında yaşanan arbedede Bieber’ın ayakkabıları ayağından fırladı, şapkası da yere düştü.

Araya giren Selena Gomez, sevgilisini sakinleştirmeye çalıştı. Paparazzi, saldırının ardından kendisini tehdit eden Justin Bieber’dan şikâyetçi oldu.

İşte o anlar VİDEO

Justin Bieber Boksör Oldu, Yüzü Kanlar İçinde Kaldı

Justin Bieber’dan Hayranlarına 100 Bin Dolarlık Bağış

Selena için bu kez Disneyland’ı kapattı!

 

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar