Kişisel Site

cabadak_banner

Justin Bieber’in Türkiye Konseri Ne Zaman?

7 Nisan 2013 | Yazar: admin | 1 Yorum Yapılmış | 1.130 Görüntülenme

Justin BieberJustin Bieber’in Türkiye Konseri ne zaman ? Justin Bieber Mayıs’ta Türkiye’ye geliyr! Mayıs 2013’te Kanadalı pop ve R&B şarkıcısı Justin Bieber’nin Türkiye’ye gelmesi bekleniyor.

Justin Bieber Mayıs’ta Türkiye’ye geliyr! Mayıs 2013’te Kanadalı pop ve R&B şarkıcısı Justin Bieber’nin Türkiye’ye gelmesi bekleniyor.

Avrupa ve Universal Müzik’in Türkiye Genel Müdürü Cengiz Erdem, Justin Bieber’ın Türkiye’ye geleceğini twitter sayfasından duyurdu. Erdem, sayfasına ” 2013’de Justin Bieber’in Türkiye’ye gelmesi kesin gibi. O kadar büyükbir hayran kitlesi var ki koca TT ARENA yetmez bile” yazdı. Erdem’in butweet’i kısa sürede Bieber’ın Türk hayranları arasında yayıldı. Büyük yankı uyandıran konser haberi, uzun süreen çok konuşulanlar listesinde kaldı. Türkiye’deki hayranları tarafından uzun zamandır konser için beklenen Bieber, konser isteklerine Twitter üzerinden cevap vererek “Türk Belieber’lar sizi seviyorum” yazmıştı.

1234567891011121314151617

Amerika’nın son yıllarda müzik dünyasına kazandırdığı en büyük yıldızlardan biri olan Justin Bieber sansasyonel yaşantısı, sıradışı görüntüsü ve hayata olan marjinal duruşu ile bazı kesimler tarafından soğuk karşılansa da onu sevenlerin sayısı ve ona destek verenlerin sayısı gerçekten yadsınamaz çoğunluktadır. Henüz 19 yaşında olmasına rağmen müthiş bir kariyeri justin-bieberbulunmaktadır. Bu kısa ve hereketli kariyerine sayısız başarı eklemiştir. Birçok müzik ödülü bulunmaktadır. Kanada doğumlu olan pop şarkıcısı için aslında sosyal medyanın pişirip önümüze koyduğu bir yıldız benzetmesi yaparsak yanlış bir tespit yapmamış oluruz. Sosyal medya argümanları ile yayınlanan videolarının bir yapımcı tarafından keşfedilmesi Justin Bieber’in hayatını farklı bir yöne kaydırmıştır. Justin Bieber artık sıradan bir insan değildir.

Milyonların beğeni ile izlediği hatta bir kesimin taptığı yıldız bir isme dönüşmüştür. 2007’nin sonlarında keşfedilen Justin Bieber ilk zamanlarda daha çok küçük çocuklar tarafından beğeni ile izlense de şu anda birçok kesim tarafından takip edilmektedir. Fan kitlesine bakıldığında özellikle genç kızların ezici bir çoğunlukta olduğunu görebiliriz. Milyonlarca fan’ı ve hayranı olan pop yıldızı önlenemez bir yükseliş ile zirvelerde kendine yer etmiştir. İlk single parçası olan One Time ile müthiş bir çıkış yakalayan pop şarkıcısı bu çıkışını devamın da çıkardığı tek single lar ile devam ettirmiştir.

Justin Bieber ilk albümünü 2009 yılında çıkarmıştır. Albüme adını veren Justin Bieber Selena Gomez Aşkı Devamy World ile yükselişini devam ettirmiştir. İlk albümü içerisindeki Baby parçası ile dünya üzerindeki popüler paylaşım sitelerinde en çok izlenen video klip ödülünü almıştır. Aynı zamanda en çok download edilen parçalardan biri olarak ayrı bir rekor kırmıştır. 2 yıllık süreç içerisinde yaklaşık olarak 16 milyon albümü satılan Justin Bibier geleceğin en büyük yeteneklerinden biri olarak görülüyor. Dini inancının kendini buralara taşıdığına inanan Bibier Hz İsa ila aralarında yoğun bir bağ olduğunu belirtiyor. Yanlış yaptığı zaman kendisini o yanlıştan döndüren bir güç olduğunu söylüyor. Amerikalı aktris ve şarkıcı Selena Gomez ile inişli çıkışlı bir ilişkileri olduğu bilinmektedir. 2011 yılında beraber katıldıkları bir balodan sonra ikilinin ilişki halinde oldukları görülmeye başlanmıştır. Bir çok kez ayrılıp tekrar görüşmeye başlayan çift aşklarını gözler önünde yaşamışlardır. Bunun dışında başka kişiler ile de adı çıkmış olsa da çok fazla görüntülenmemiştir.Justin Bieber Selena Gomez Askı Devam Ediyor

Justin Bieber’in sosyal yönü de gözlerden kaçmamaktadır. Özellikle kimsesiz çocuklar konusunda hassas olan Bieber birçok kez onları ziyaret ederek ne kadar önemsediğini göstermiştir. Hastane ziyaretlerinde bağışlar yaparak bu konudaki hassasiyetini göstermiştir. Gençliğin verdiği acemilikten dolayı birçok defa paparazziler ile ağız dalaşına girmiştir. Bu konu ile alakalı magazin çevrelerince eleştirilen Bieber magazinciler tarafından antipatik olarak yorumlanmıştır. Ama yine de magazinciler için çok önemli bir haber kaynağıdır. Çünkü çok fazla takipçisi vardır ve Justin’i merakla takip etmektedirler. Türkiyede de hatırı sayılır bir hayran kitlesi bulunan Justin Bieber Sosyal medya siteleri aracılığı ile Türk hayranları tarafından konser için sürekli baskı görmüştür. Justin Bibier Türk hayranlarını kırmayarak teklifi kabul etmiştir. Mayıs ayında Türkiyede vereceği konser için şimdiden Türk hayranlarını heyecan içinde bırakmıştır. Türkiyedeki fanları konser biletlerini temin ederek sabırsızlıkla Justin Bieber’i beklemektedirler. İstanbulda İTÜ Stadyumunda verilecek konserin görsel bir şölene dönüşmesi bekleniyor. Uzun zamandan beri türkiyede konser vermesi için çaba gösteren hayranları emellerine ulaşacaklar. Konseri izlemenin tadını çıkaracak olan izleyiciler aynı zamanda Justin Bieber ile tanışma ve fotoğraf çekme imkanına da sahip olabilecekler.

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar

  1. justinli dedi ki:

    izmire gelsin yerim onu ben lütfen facebooka yazın bunu