Kişisel Site

cabadak_banner

Kemer Kent Toplu Konut’un İlk 2 Etabı İçin Kuralar Çekildi

21 Kasım 2012 | Yazar: Enupenvemenia | Henüz yorum yapılmamış | 318 Görüntülenme

Kemer Kent Toplu Konut'un İlk 2 Etabı İçin Kuralar ÇekildiEşme Belediyesi’nin yürüttüğü Kemer Kent Toplu Konut projesinde yer alan 1. ve 2. etap konutları için kura çekimi yapıldı..

Uşak’ın Eşme ilçesinde  belediye tarafından gerçekleştirilen Kemer Kent Toplu Konut Projesi’nde 1. ve 2’inci etaplar için kura çekimi yapıldı.
Belediye Sosyal Hizmet binasında yapılan kura çekiminde konuşan Belediye Başkanı Ahmet Yıldırım, belediyeye ait 18 dönümlük arazi üzerinde, projesi belediye tarafından hazırlanan 8 etaplık projenin ilk iki etabında inşaatların devam ettiğini, 3. etap için kayıtların devam ettiğini belirtti.
Yıldırım, kendilerine inanan ve destek olan hemşehrilerine teşekkür ettiğini belirterek çekilişin hayırlı olmasını dileğini ifade etti.
Eşme Noteri Mehmet Ali Kılcı’nın yönetiminde yapılan kura çekiminde ilk iki etabın hak sahipleri hangi daireye sahip olacaklarını öğrendi.

 

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
Kıbrıs’ta Çözüm Ekonomi ve Turizmi Uçurur
Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) Başkanı Günay Çerkez, Kıbrıs'ta çözümün herkes açısından gerekli olduğunu belirterek, çözümün ekonomi, turizm, eğitim, gemicilik gibi sektörlerin kalkınmasını sağlayacağını belirtti.....
Sinpaş Holding, Frankfurt’Ta Ticari Kompleks Satın Aldı
Sinpaş Holding iştiraki olarak faaliyet göstermekte olan Servet GYO, Almanya'nın Frankfurt kentinde 60 milyon Euro'ya 291 bin 159 metrekarelik bir ticari kompleks satın aldı.....

Yorumlar