Kişisel Site

cabadak_banner

Kıvanç’ın saati 10 bin TL’ye alıcı buldu

20 Kasım 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 538 Görüntülenme

Birleşmiş Milletler’in dünya çocuklarını korumak ve yaşam koşullarını iyileştirmek amacıyla kurduğu yardım kuruluşu UNICEF’in geleneksel balosu, Hilton Otel’de gerçekleştirildi. Balo, UNICEF’e kaynak oluşturmanın yanı sıra iş, kültür ve sanat çevrelerini bir araya getirdi. Balonun, evs ahipliğini UNICEF İyi Niyet Elçileri Tayfun Talipoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ ve UNICEF’in destekçisi Defne Halman yaptı. Baloda, çocukların eğitimine destek amaçlı bir müzayede yapıldı. Tatlıtuğ, müzayede öncesi yaptığı açıklamada, geleneksel Unicef Yardım Balosu’nda bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, “Ufak da olsa yardım için buradayız. Çok güzel bir gelir elde ederiz inşallah” diye konuştu.

NİLÜFER: “YENİ ALBÜMÜMDE DÜETLERE YER VERECEĞİM”

Ünlü sanatçı Nilüfer, konser öncesi gazetecilerin sorularını cevapladı. Unicef’in Türkiye’deki ilk iyi niyet elçisinin kendisi olduğunu hatırlatan Nilüfer, artık iyi niyet elçisi olmadığını ama her zaman için gönüllü olarak UNICEF’in etkinliklerinde yer almak istediğini söyledi. Nilüfer, bir soru üzerine, “Kıvanç Tatlıtuğ’u çok takdir ediyorum. Çok başarılı buluyorum” dedi. Müzayedede 65 TL toplandığını ama davetiye satışlarıyla bunun daha fazla olduğunu ifade eden Nilüfer, yaklaşık 1-1,5 saatlik bir program yapacağını söyledi. Yeni albümünün ocakta çıkacağına işaret eden Nilüfer, albümünde düetlere de yer vereceğini belirtti.

Oyuncu Tatlıtuğ ise, UNICEF’in temsilcileri içinde yer alma gibi bir hayali olduğunu belirterek, herkesin bu tarz konulara destek olmasını istediğini söyledi. Balodan ayrılırken baloya katılanlarla vedalaşan Tatlıtuğ, masada oturan engelli bir vatandaşın yanına giderek fotoğraf çektirdi.

TATLITUĞ İMZALI KOL SAATİNE 10 BİN TL

Çocuklar için aralarında kol saati, yağlı boya tablo, çiniler, imzalı Barcelona forması bulunan ürünler müzayedeyle alıcılarına sunuldu. Kıvanç Tatlıtuğ imzalı ve özel tasarım iki kol saati açık artırmaya sunuldu. Saatlerden biri 6 bin TL’ye diğeri ise 10 bin TL’ye alıcı buldu.

Futbolculardan Lionel Messi, Carles Pujol, Cesç Fabregas, Gerard Pique’nin imzası bulunan Barcelona forması ise 3 bin TL’yle alıcı buldu. Çocukların anaokuluna gitmesi amacıyla düzenlenen müzayedede toplam 65 bin TL toplandı. Baloda, UNICEF’e katkıda bulunanlara bir plaket verildi. Ünlü sanatçı Nilüfer baloda bir konser vererek, şarkılarını çocuklar için söyledi.

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar