Kişisel Site

cabadak_banner

Küçük Sırlar’dan Muhteşem Yüzyıl’a Transfer

14 Temmuz 2011 | Yazar: admin | 1 Yorum Yapılmış | 722 Görüntülenme

“Küçük Sırlar” dizisinde bir ayrılık daha var.

Küçük Sırlar’da rol alan Ecem Uzun, 15 Temmuz Cuma akşamı yayınlanan bölümden sonra diziden ayrılıyor.

Dizide ‘Meriç’ karakterini canlandıran Ecem Uzun diziden ayriliyor. Genç Oyuncu, yapımcıdan Konservatuvar sınavlarına hazırlanmak için müsaade isteyen Ecem Uzun’un gelecek sezon “Muhtesem Yüzyil” dizisinde yer alacağı iddiaları da Sinem Kobal tarafından ortaya atıldı.

Sinem Kobal, Twitter’dan Ecem Uzun’un Küçük Sırlar’dan ayrılacağını ve yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl’da yer alacağını şu cümlelerle duyurdu: “Arkadaslar sıze uzucu bır haber verıyorum maalesef. . Dızıde Merıc’ı bu hafta son kez gorecegız. . Ecem, Kucuk Sırlar’dan ayrılıyor… ”

“Herkes Ecem’ın dızıden ayrılma nedenını sormus. . Ecem Uzun Muhtesem Yuzyıl’da oynayacak yenı sezonda… kendısıde acıklama yapar zaten. ”

Mihrimah mı olacak?

Genç Oyuncunun fiziksel özellikleri gelecek sezon Muhteşem Yüzyıl’da sene atlanacağı düşünüldüğünde Hürrem’in kızı Mihmimah’a uyuyor. Ecem Uzun’un hangi karakteri canlandıracağını bekleyip göreceğiz.

Arzu da ayrılıyor

Daha önce de dizinin ‘Arzu’su yani İpek Karapınar’ın diziden ayrılacağı söyleniyordu. İpek Karapınar, büyük ihtimalle gelecek sezon Fox ekranlarında olacak, Aslı Tandoğan ve Orhan Kılıç’ın başrollerini paylaşacağı, “Zehirli Sarmaşık” adlı dizide yer alacak.

Küçük Sırlar’da hikaye bu bölümden sonra yaz kampına taşınacak.

Benzer Yazılar

1 Kadın 1 Erkek 18 Kasım 2012
Özet: İş stresi yüzünden gittikçe sinirli hale gelen Ozan, bir hobi edinmeye karar verir. Pul koleksiyonundan, uçak maketi yapmaya kadar çeşitli şeyleri deneyen Ozan, acaba stresinden kurtulabilecek midir yoksa Zeynep sayesinde yeni stres sahibi mi olacaktır? İtiraflar Zeynep ve Ozan gerçekte birbirini ne kadar tanıyorlar? ...
Gizem Karaca, AFK Emir’in Yolu setinde iş başı yaptı
Gizem Karaca'nın Emir'in Yolu dizisindeki ilk fotoğrafı yayınlandı. Show Tv ekranlarında yayınlanan Emir'in Yolu dizisinin önemli oyuncularının diziden arılmasından sonra yaşadığı reyting kaybına önlem olması için yeni transferler yapıldı. Emir'in Yolu dizisinin son transferi, Eve Düşen Yıldırım dizis...
ceyda ates Turkiye nin En Begenilen Kadini
Geçen sezon "Adını Feriha Koydum"dan ayrılan Ceyda Ateş, yepyeni bir hikayeyle devam eden " Emir'in Yolu"nun kadrosuna katıldı. Show TV'nin fenomen dizisi "Emir'in Yolu" kadrosuna Ceyda Ateş "Hande" karakteriyle geri dönüyor.  Geçtiğimiz sezon "Adını Feriha Koydum"dan ayrılarak, "Evlerden Biri" dizisinde rol almaya...

Yorumlar

  1. hürrem dedi ki:

    meriçin ayrılması ii olnuş.çünkü muhteşem yüzyıla yakışır ama bu kadar çabuk büyürmü ki mihrimah.ozamn da erken biter muhteşem yüzyıl.ama belkide cariye de olabilir.belkide akraba.