Kişisel Site

cabadak_banner

Kurtlar Vadisi Pusu 153. Bölüm Fragmanı izle

22 Mart 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 482 Görüntülenme

Kurtlar Vadisi Pusu Polat AlemdarHeyecan ve merakla izlenen Kurtlar Vadisi Pusu 153.Bölüm Fragmanı izle. 29 Mart 2012 Kurtlar Vadisi Pusu 153.Bölüm fragmanı tv ile birlikte sitemize eklenecektir. Kurtlar Vadisi Pusu 153.Bölüm izlemek isteyen arkadaşlarımız sitemizden izleyebilirler. 2. ve 3. fragman da tv ile birlikte sitemize eklenecektir. Kurtlar Vadisi Pusu 153.Bölüm 1.kısım tek parça olarak yine bu siteden izleyebilirsiniz. Kurtlar Vadisi Pusu 153.Bölüm 29.03.2012 Perşembe günü TNT ekranlarında yayınlanacaktır.

Kurtlar Vadisi Pusu 153.Bölüm özeti: Polat Alemdar ile örgüt arasında kıyasıya süren çatışmada yine Polat kazanacaktır. Memati ve Abdulhey ile birlikte özgütü bitirmeye çalışan Polat bakalım ne kadar başarılı olacaktır.

Kurtlar Vadisi Pusu 153. Bölüm Fragmanı (22 Mart Perşembe) Kurtlar Vadisi Pusu 153. Bölüm Fragmanı izle

Kurtlar Vadisi Pusu 153.Bölüm 1.kısım, Kurtlar Vadisi Pusu 153.Bölüm izle,Kurtlar Vadisi Pusu 153.Bölüm tek parça

Fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu, nefes kesen bir bölümle daha izleyenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu hafta yayınlanacak olan 153. bölümünde Polat Alemdar’ın Şahmeran’la görüşmesini istemeyen derin güçler hem Polat Alemdar’a hem de Şahmeran’a suikast düzenliyor…

Kurtlar Vadisi Pusu 153. bölüm fragmanında İşkenceci Polisi öldüren Pusat’a cezaevi yolu görünüyor… Kurtlar Vadisi Pusu 153. bölüm fragmanında  İstihbaratçı Mete Bey Pusat’ın kısa süreliğine de olsa cezaevine girmesi gerektiğini söylüyor…

Kurtlar Vadisi Pusu 153.Bölüm özeti: Polat Alemdar ile örgüt arasında kıyasıya süren çatışmada yine Polat kazanacaktır. Memati ve Abdulhey ile birlikte özgütü bitirmeye çalışan Polat bakalım ne kadar başarılı olacaktır.

Kurtlar Vadisi Pusu 153.Bölüm fragmanı tv ile aynı anda sitemize eklenecektir.

Kurtlar Vadisi Pusu 153. Bölüm Fragmanı izle

Kurtlar Vadisi Pusu 153.Bölüm 1.kısım, Kurtlar Vadisi Pusu 153.Bölüm izle,Kurtlar Vadisi Pusu 153.Bölüm tek parça

Kurtlar Vadisi Pusu 153.Bölüm fragmanı tv ile aynı anda sitemize eklenecektir. Kurtlar Vadisi Pusu 153.Bölüm 1.kısım, Kurtlar Vadisi Pusu 153.Bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu 153.Bölüm tek parça

kurtlar vadisi pusu 153.bölüm fragmanı. kurtlar vadisi pusu son bölüm 153.bölüm fragmanı yok ama yakında . Kurtlar Vadisi Pusu izle, Kurtlar Vadisi Pusu 153.Bölümü izle, Perşembe akşamı TNT kanalında . KVP son bölüm izle haberi

Türkiye’nin en çok izlenen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun ekrana gelen son bölümü yine büyük heyecan yarattı. TNT ekranlarında 15 Mart Perşembe akşamı izleyiciyle buluşan Kurtlar Vadisi Pusu 151. Bölüm yeni gelişmelerle vadi hayranlarını ekrana kilitledi.

Kurtlar Vadisi 150. Bölüm’de en son ne olmuştu?kurtlar vadisi pusu

Mete Bey ile Kara işbirliği yaparak devleti hainlerden temizleme operasyonuna başlama kararı aldılar. Beyefendi’nin de müsaade etmesiyle önleri iyice açıldı. Bu arada Shamir ile örgüt arasındaki bağ kuvvetlenirken, Zaza ise sinsi planlarla İzzet’in yerini almaya çalışıyordu. Sadece bebeğinin intikamını almayı düşünen Polat Alemdar ise ölen yavrusunu defnettikten hemen sonra İzzet’i yakalayıp önce işkenceden geçirdi sonra da diri diri mezara gömdü.

Kurtlar Vadisi 151. Bölüm Geniş Özeti:

ÖRGÜT KANLI EYLEMLER YAPIYOR!

Polat Alemdar’ı müzakere masasına oturtmak üzere Shamir’den direktif alan örgüt, bunu sağlamak için kanlı eylemler yapar. İntihar bombacısının eyleminde onlarca kişi ölür, asker uğurlama esnasında açılan ateşte de yine can kaybı yaşanır. Yeni eylemleri haber alarak engelleyen Polat ve ekibi, hem devlet hem de örgüt tarafından masya oturtulmak için sıkıştırılmaktadır.

METE OPERASYONA HAŞİM’LE BAŞLIYOR!

Daha önce defalarca uyardığı Haşim’in kendisiyle zıtlaşmasına tahammül edemeyen Mete, onu helikopterle dolaşmaya çağırır. Sonunun geldiğini anlayan Haşim Ağa ise Mete’ye servetini önerir. Mete ise ‘O zaten benim!’ diyerek Haşim’i helikopterden aşağı atar.

İZZET’İN SERVETİNE HÜCÜM!kurtlar-vadisi-pusu_resimleri

Polat’ın öldürdüğü İzzet’in parasında Shamir’in, örgütün, devletin, Mete’nin ve Zaza’nın gözü vardır. Zaza sadece İzzet’in kaçakçılık işini devralırken, örgüt on milyonlarca dolar parasına el koyar. Mete ise daha büyük bir pay peşindedir.

ZAZA KAÇAKÇILIĞA SOYUNUYOR!

Polat’ın İzzet’i öldürmesini fırsat bilen Zaza, kaçakçılıkta tekel olmak için Kara’dan Gavurdağlılar’ı temizlemesini ister. Kara bunu kabul ederek operasyon yapar. Zaza ise eskiden İzzet için çalışan herkesi kendi himayesine almaya çalışır. Kabul etmeyenleri öldürerek işe başlar.

PUSAT ANNESİNİ VURUYOR!

Selvi’yi almak için Çakırlar’ın evine giden Memati’nin karşısına önce Reis dikilir. Reis’i tek hamlede yere seren Memati’yi Pusat ve Nesrin durdurmaya çalışır. Onları umursamadan Selvi’nin yanına çıkan Memati, onu alıp gitmeye kalkar. Bu esnada Selvi’yi vurmakla tehdit eden Pusat tam tetiği çekerken annesi araya girer ve yanlışlıkla o vurulur. Derhal hastaneye kaldırılır ama durumu iyidir.

NESRİN’İ ZİYARETE METE VE YAŞAR GELİYOR!

Davut Tataroğlu’nu alemden silmeye niyetlenen Mete, Yaşar’ı yeni medya patronu yapmayı düşünür. Ona planını anlattıktan sonra birlikte Nesrin Çakır’ı ziyarete giderler ve Yaşar ile Pusat’ın aralarını düzeltmeye çalışır.

PUSAT KOKAİNE BAŞLIYOR!

Bir adamının aracılığıyla Pusat’a pis bir tuzak kuran Yaşar amacına ulaşır. Sıkıntılı günlerin çaresini kokainde bulacağını sanan Pusat tuzağa düşer. Bağımlılığı gitgide artar. Bu durumu ilk farkeden ise Polat Alemdar olur ve ona ‘Seninle yakın bi zamanda konuşalım!’ diyerek hiçkimseye inanmaması için de küçük bir uyarıda bulunur.

ÖRGÜTÜN İÇİNDE BİR İSTİHBARATÇI!

Şahmaran’ın yakın ekibine yükselecek kadar örgüte sızan bir istihbaratçı, eylemlerden birini açığa çıkmak uğruna da olsa son anda engeller. Savcı Leyla onun istihbaratçı olduğunu anlayarak örgüt infaz etmesin diye bilerek tutuklatır. Polat Alemdar’ın desteğiyle gizlice hapisten kaçan istihbaratçı, görevini tamamlamak üzere yeniden örgüte sığınır ve kaçtığını söyler. Artık en çok ihtiyaç duyduğu noktada bir görevlinin olduğunu bilen Polat Alemdar ise devlet yetkililerini ve Lale Zara’yı arayarak müzakereci olmayı kabul ettiğini haber verir.

Benzer Yazılar

1 Kadın 1 Erkek 18 Kasım 2012
Özet: İş stresi yüzünden gittikçe sinirli hale gelen Ozan, bir hobi edinmeye karar verir. Pul koleksiyonundan, uçak maketi yapmaya kadar çeşitli şeyleri deneyen Ozan, acaba stresinden kurtulabilecek midir yoksa Zeynep sayesinde yeni stres sahibi mi olacaktır? İtiraflar Zeynep ve Ozan gerçekte birbirini ne kadar tanıyorlar? ...
Gizem Karaca, AFK Emir’in Yolu setinde iş başı yaptı
Gizem Karaca'nın Emir'in Yolu dizisindeki ilk fotoğrafı yayınlandı. Show Tv ekranlarında yayınlanan Emir'in Yolu dizisinin önemli oyuncularının diziden arılmasından sonra yaşadığı reyting kaybına önlem olması için yeni transferler yapıldı. Emir'in Yolu dizisinin son transferi, Eve Düşen Yıldırım dizis...
ceyda ates Turkiye nin En Begenilen Kadini
Geçen sezon "Adını Feriha Koydum"dan ayrılan Ceyda Ateş, yepyeni bir hikayeyle devam eden " Emir'in Yolu"nun kadrosuna katıldı. Show TV'nin fenomen dizisi "Emir'in Yolu" kadrosuna Ceyda Ateş "Hande" karakteriyle geri dönüyor.  Geçtiğimiz sezon "Adını Feriha Koydum"dan ayrılarak, "Evlerden Biri" dizisinde rol almaya...

Yorumlar