Kişisel Site

cabadak_banner

Kurtlar Vadisi Pusu Bu Hafta Neden Yayınlanmadı

5 Ocak 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 377 Görüntülenme

kurtlar-vadisi-pusu

Kurtlar Vadisi Pusu TNT de neden yayınlanmadı?  Kurtlar Vadisi Pusu 143. bölüm ne zaman yayınlanacak? Kurtlar Vadisi Pusu 143. bölüm neden bu hafta ekranlara gelmedi. Peki ama Kurtlar Vadisi Pusu 143. bölüm neden yayınlanmadı. Kurtlar Vadisi Pusu 143. bölüm ne zaman ekranlara gelecek? Kurtlar Vadisi Pusu ne zaman yayınlanacak?

Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizisi olarak tarihe geçen Kurtlar Vadisi Pusu’nun merakla 143. bölümünü TNT yönetimi sürpriz bir şekilde yayınlanmama kararı aldı. TNT ekranlarında bu akşam Vadi’nin yayınlanacağı saatte, başrolde Nicole  Kidman’ın oynadığı ‘Saatler’ isimli yabancı filmi yayına koydu.

Leyla, kendisine doğrultulan silahtan sağ kurtulmayı başarabilecek
mi? Polat’a yapılan pazarlık teklifinden hiç hoşlanmayan Memati, Zaza’ya ne

yapacak? Kara, Zaza’nın canını kurtarabilecek mi? Suriyeli’ye ulaşmak isteyen Polat, bunun için kimleri kullanacak?

Suriyeli’nin mekanına baskın yaptıklarında çıkan çatışmada neler yaşanacak?
Çatışmada vurulan Abdülhey’e ne olacak. Kurtlar Vadisi Pusu yeni yayınlanacak bölümü ile gerçekten ortalığı karıştıracak. Kara ile birlikte olup Leyla’ya yapılan suikastın emrini kimin verdiğini öğrenir.

Tabi bu sahnelerde Kara’nın konuşturma yöntemi de izlenmeye değerdi. Hayatında kızından sonra en çok değer verdiği kişinin suikasta uğarmasını kıl payı ile atlatmasınn ardından bunun intikamını çok pis alacak olan Polat Alemdar bu kez girdiği çatışma sonucu vurulur. Ölüm ile kalım savaşı verecek olan Polat bu defa hayata çelme atmayı başarabilecek mi?

Kurtlar Vadisi Pusu 143. Fragmanı İzle

142. Bölümün Özeti

Polat, Zaza’yı öldürmemesi karşılığında Leyla’nın hayatını kurtarmayı teklif eden Kara’ya ne cevap verecek? Leyla’ya düzenlenen bu pusuda neler olacak?

Leyla, kendisine doğrultulan silahtan sağ kurtulmayı başarabilecek mi?

Polat’a yapılan pazarlık teklifinden hiç hoşlanmayan Memati, Zaza’ya ne yapacak? Kara, Zaza’nın canını kurtarabilecek mi?

Suriyeli’ye ulaşmak isteyen Polat, bunun için kimleri kullanacak? Suriyeli’nin mekanına baskın yaptıklarında çıkan çatışmada neler yaşanacak? Çatışmada vurulan Abdülhey’e ne olacak?


Etiketler:
 kurtlar vadisi 2011,kurtlar vadisi 2011 yeni sezon,kurtlar vadisi hangi kanalda 2011,kurtlar vadisi hangi kanalda başlayacak,kurtlar vadisi hangi kanalda ne zaman,kurtlar vadısı hangı kanalda ne zaman başlıyor,kurtlar vadisi pusu 2011 yeni sezon ne zaman başlayacak,kurtlar vadisi pusu hangi kanalda,kurtlar vadisi pusu hangi kanalda 2011,kurtlar vadisi pusu hangi kanalda 2012,kurtlar vadisi pusu hangi kanalda baslayacak,kurtlar vadisi pusu hangi kanalda ne zaman,kurtlar vadisi pusu ne zaman başlayacak 2012,kurtlar vadisi pusu yeni sezon 2011,kurtlar vadisi pusu yeni sezon hangi kanalda,kurtlar vadisi yeni sezon 2011,kurtlar vadisi yeni sezon hangi kanalda,kurtlar vadisi yeni sezon ne zaman başlayacak 2011,kurtlar vadisi yeni sezonda hangi kanalda

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar