Kişisel Site

cabadak_banner

Kuzey Guney Kivanc Tatlitug Cok Sev Reklamı İzle

27 Eylül 2011 | Yazar: admin | 1 Yorum Yapılmış | 1.551 Görüntülenme

Guisela Rhein Kıvanc Tatlıtug resimleriMavi’nin, 2011 Sonbahar-Kış sezonu reklam filmi, Mavi Genel Müdürü Cüneyt Yavuz ve filmde rol alan Kıvanç Tatlıtuğ’’un katıldığı bir basın toplantısıyla tanıtıldı. “Mavi Amerikalı” konulu reklam filmi, Mavi’nin çok dikkat çeken premium jean koleksiyonu “Mavi Amerika”ya odaklanıyor. Önceki iki reklam filmi “Vay vay vay” sloganıyla dillere dolanan Mavi, bu kez herkese “Çok sev.” dedirteceğe benziyor.

Kivanc Tatlitug Cok Sev Reklamı İzle

Kivanc Tatlitug Cok Sev Reklamı İzle

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Mavi Genel Müdürü Cüneyt Yavuz, üçüncü kez Kıvanç Tatlıtuğ’la çalışıyor olmaktan duydukları mutluluğu belirterek, “Yeni kampanyada, başrolü Kıvanç ile birlikte jean koleksiyonumuzun en özel grubu olan “Mavi Amerika” paylaşıyor. Her iki başrol oyuncusu da son derece şık, seksi ve “özel”. Bu ikiliye Ali Taran’ın muhteşem senaryosu ve Mavi kızı olarak dikkat çeken Guisela Rhein eklenince ortaya yine çok iddialı bir reklam filmi çıktı. Yeni filmimizle, farkımızı bir kez daha ortaya koyuyoruz ve bu sezon da ‘jean’in uzmanı Mavi’dir’ demeye devam ediyoruz. Hedefimiz, 2011’de Türkiye’de 3 milyon jean’e ulaşmak. Mavi’nin globaldeki başarısını hepiniz biliyorsunuz. 20 yılda -evet bu sene 20. yılımızı kutluyoruz- 40 milyon kişiye jean giydirdik. 50 ülkede 4.000’in üzerinde satış noktası ve 270 Mavi Shop’ta müşterilerimizle buluşuyoruz. Globaldeki başarılarımızla Türkiye’nin gururu olmayı sürdürüyoruz. Mavi Amerika Koleksiyonu, Mavi’nin global yolculuğunda önemli bir yere sahip. İlk olarak Amerika’da sunulan ve modanın öncüleri tarafından büyük beğeniyle karşılanan premium jean’ler, Türkiye’de “Mavi Amerika” adıyla zengin bir koleksiyona dönüştü. Terzi işi özenle harmanlanan özel kumaşı, mavi rengin üzerindeki beyaz ve kırmızı detayları, mücevher gibi dikkat çeken aksesuvarlarıyla, Mavi’nin premium jean’lerine verdiğimiz isim Mavi Amerika… Özellikle son yıllarda müşterimizin büyük ilgisini kazandı. Satışlarımızın içindeki payının %30’a ulaşması nedeniyle de güzel bir reklam kampanyasını hak etti. Bu film, Mavi’nin bir moda markası olma yolunda vardığı noktayı gösteriyor. Bu film özünde Mavi Amerika koleksiyonunu tanıtan ama bunu son derece iştah uyandırıcı bir tatta yapan bir film. Jean’in temelinde özgürlük ve asilik var. Mavi Amerika koleksiyonu ise bu özelliklere “şık”lığı ekliyor. Jean Pantolonu, gömleği, ceketi bir arada giyersiniz, baştan aşağı jean’e bürünüp çok da şık gözükürsünüz. Hatta önemli bir davette de kendinizi iyi hissedersiniz.” dedi.
Reklam filminde rol alan Kıvanç Tatlıtuğ ise “Mavi’yle çalışmayı ne kadar çok sevdiğimi
hep söylüyorum. Ortaya çıkan işler de aynı ölçüde keyifli oluyor. Bu filmde Guisela dışında bir rol arkadaşım daha oldu. O da filmin gerçek starı “Mavi Amerika” koleksiyonu.” dedi. Tatlıtuğ, sözlerini, reklam filmindeki espriye gönderme yaparak “Umarım filmi siz de ‘çok sev’ersiniz.” diyerek tamamladı.
Mavi, yeni reklam filmini, iddiasına yakışır biçimde Türkiye’de bir ilke imza atarak Facebook üzerinden düzenlenecek özel bir gala ile Mavi hayranlarıyla buluşturacak. Mavi’nin 350.000’i aşkın Facebook takipçisi, 16 Eylül günü reklam filmini herkesten önce izleme şansına erişecek ve 3 kişi Kıvanç Tatlıtuğ imzalı tişört kazanacak. 14-16 Eylül tarihleri arasında online LCV verenler, reklam filminin teaser videolarını da izleyebilecek. Mavi’nin facebook sayfasundan isimlerine özel davetiyelerini alan kullanıcılar, 16 Eylül’deki galaya dek pek çok özel fotoğraf görme ve sürpriz hediyeler kazanma fırsatı elde edecek. Guisela Rhein’ın özel video mesajı da, bu heyecanlı süreçte Mavi severleri bekliyor olacak.
Ali Taran’ın imzasını taşıyan filmde, Kıvanç Tatlıtuğ’a bir önceki reklam filminde de yer alan Brezilyalı model Guisela Rhein eşlik etti. Cemal Alpan tarafından yönetilen filmin görüntü yönetmenliğini Simon Coull yaptı. Stil editörlüğünü dünyaca ünlü markalarla çalışan Carlo Alberto Pregnolato’nun üstlendiği film, 19 Eylül’de gösterime girecek.
filed in: giyim,haber

Benzer Yazılar

alis veris
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından yapılan açıklamalarda ticaret sitelerinin kayıt altına alınacağı ve isteyen herkesin artık ticaret sitesi açamayacağı belirtildi. Son dönemlerde internet üzerinden yapılan satışlarda çok fazla kişinin mağdur duruma düşmeye başlaması düzenleme yapılmasını da zorunlu ...
Sanal âleme esnaf sokağı
Yakın zamanda oldukça önemli bir artışın yaşandığı e-ticaret konusunda birçok markanın ve ayrıca tüm markaları bünyesinde bulunduran sitelerin online alışveriş olanakları çok fazla tercih edilmektedir. Bu durum kolay bir şekilde alışveriş yapılabilmesinin yanında oldukça uygun fiyatlar ile ürünlerin alı...
Gooogle Merchant Center Nedir
Google Merchant Center Kullanım. Gooogle Merchant Center Nedir, Gooogle Merchant Center nasıl kullanılır? Gooogle Merchant Center Faydaları nedir.  E-ticaret sektöründeki gelişim akıl almaz bir hız ile devam ediyor. Her gün yeni bir araç, platform, entegrasyon ,teknoloji ortaya çıkıyor, kimisi çok büyük fayda sağlıy...

Yorumlar