Kişisel Site

cabadak_banner

Maçın ‘Sivas’ yankıları

7 Kasım 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 495 Görüntülenme

Spor Toto Süper Lig’de Sivasspor’un Fenerbahçe karşısında aldığı galibiyet, Sivas basınında da büyük yankı uyandırdı. Gazeteler, Sivasspor’un 27 maçtır ligde bileği bükülmeyen lider Fenerbahçe’ye sahayı dar ettiğini, pozisyon dahi vermediğini ve yenilmezlik serisine son verdiğini aktardı.

AA
Spor Toto Süper Lig’de Sivasspor’un Fenerbahçe karşısında aldığı galibiyet, ulusal basın kuruluşlarının yanı sıra Sivas basınında da geniş yankı buldu.

Kentte yayımlanan gazeteler, Sivasspor’un Fenerbahçe’nin 27 maçlık yenilmezlik serisine son vermesini, birbirinden çarpıcı başlıklarla okuyucularına duyurdu.

Memleket Sivas Gazetesi, Fenerbahçe galibiyetini ”Yenilmez Miş!” başlığıyla manşetten okuyucularına duyurdu. Anadolu Gazetesi ise ”Biz Şikeci Değiliz, Feneri de Yeneriz” başlığını kullandı. Yeniülke Gazetesi, ”Yiğido’dan çifte bayram”, ”İtinayla seri bozulur” ve ”Fener’i söndürdük” başlıklarıyla galibiyeti okuyucularıyla paylaştı.

Hürdoğan Gazetesi, ”Fener’i 4 Eylül’de bozduk!”, 4 Eylül Güneşi ”Fenerbahçe’de a’rıza’ çıktı”, Gazete Sivas ”Sivas’ta Kanarya Avı”, Pusula Haber ise ”Sivas, Fener’i Söndürdü” başlıklarını tercih etti.

”İyi bayramlar” başlığını kullanan Olay Gazetesi, Sivasspor’un Fenerbahçe’yi yenerek taraftarına bayram hediyesi verdiğini belirtti. Bizim Sivas Gazetesi ise ”Fener’e Çalım-bay” başlığını kullanarak, Sivasspor’un futbol resitali yaşatarak, Fenerbahçe’nin namağlup unvanına son verdiğini vurguladı.

Hakikat Gazetesi de ”Sivas Kurbanı Erken Kesti” başlığıyla Sivasspor’un Fenerbahçe’yi yenerek taraftarına çifte bayram yaşattığını belirtti. Demokrat Gazetesi ise galibiyeti ”Çifte Bayram” başlığıyla duyurdu.

Gazeteler, Sivasspor’un 27 maçtır ligde bileği bükülmeyen lider Fenerbahçe’ye sahayı dar ettiğini, pozisyon dahi vermediğini ve yenilmezlik serisine son verdiğini aktardı. Gazetelerin sayfalarında, Fenerbahçe’nin yenilmezlik serisinin Sivasspor ile başladığı ve Sivasspor bittiği de belirtildi.

Bir Sivasspor taraftarının ”Sivas’a Namağlup Gelen Nagalip Gider” yazılı dövizine de yer veren bazı gazeteler, Sivasspor kalecisi Milan Borjan’ın, bu galibiyeti, futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında temmuz ayından bu yana Metris Cezaevinde tutuklu bulunan kulüp başkanları Mecnun Otyakmaz’a armağan ettiği yönündeki açıklamalarına da yer verdi

Benzer Yazılar

iphone-5
iPhone 6 Özellikleri neler iPhone 6 Türkiye fiyatı ne kadar olacak? iPhone 6 özellikleri neler?  Yeni iPhone 6 videosu görüntüleri. iPhone 6 Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak ?  iPhone 6 özellikleri, fiyatı, ve çıkış tarihi.  yeni iPhone 6 tanıtımı ve iPhone 6′nın tasarımı. İphone 6 özellikleri ve fiya...
2011 secim anketi
2014 Yerel Seçimler Sonuçları belli oldu. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Burada. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Sonuçları Açıklandı. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Bu Sayfada 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları . 2014 Yerel Seçimle...
Seçim 2014, YSK Seçmen Sorgulama 2014, Nerede Oy Kullanacağım?
YSK 2014 Sandık yeri Sorgulama Seçim 2014, YSK Seçmen Sorgulama 2014, Nerede Oy Kullanacağım?  YSK kesinleşmiş aday listelerini açıkladı. YSK, 30 Mart 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde kimin, nerede oy kullanacağını internet sitesinden açıkladı.  Seçim 2014 www.ysk.gov.tr Nerede oy kullanacağım, hangi s...

Yorumlar