Kişisel Site

cabadak_banner

Marilyn Monroe çıplakken kendini güçlü hissediyordu

19 Kasım 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 304 Görüntülenme

Erkek dergisi Playboy, Marilyn Monroe’yu 50. ölüm yıl dönümünde farklı bir şekilde anmaya hazırlanıyor.

Ünlü dergi, 10 milyon fotoğraftan oluşan arşivini tarayarak sinema ikonunun kariyeri boyunca çektirdiği çok özel fotoğraflara erişti.

Ölümünden 50 yıl geçmesine rağmen hala popüler kültürü etkilemeye devam eden Monroe’nun çok özel fotoğrafları, derginin yeni sayısında ‘Çıplak Marilyn’ adlı bölümde yayınlanacak.

Playboy editörü Jimmy Jellinek, derginin ilk defa Monroe’nun meşhur olduğu ilk günlerden hayatının son günlerini kapsayan fotoğraf arşivini yayınlayacaklarını açıkladı.

Dergide fotoğrafların yanı sıra Roger Ebert, Kim Morgan’ın yazıları ve Playboy’un kurucusu Hugh Hefner’in özel koleksiyonu da yer alacak.

Ebert yazısında, Monroe’yu “ Fotoğrafların bazıları film setlerinde bazıları ise evinde ya da havuz başında çekilmişti. Marilyn Monroe’nun iki farklı kişiliği vardı. Biri çekici bir aktris diğer ise kırılgan ve hüzünlü küçük bir kız çocuğu. Monroe içindeki bu iki kişiyle kavga ediyordu. Bu çatışma insanlara çekici geliyordu. Ona göre çıplaklık doğallığı ve güzelliği çağrıştırırdı” sözleriyle anlattı.

Dail Mail’e konuşan Hugh Hefner, “Çıplakken kontrol ondaydı. Bazı insanlar çıplaklığa karşı hassasiyet duyarken, Monroe kendini güçlü hissediyordu” dedi.

Playboy, ilk sayısında da kapak kızı olarak Marilyn Monroe’ya yer vermişti. Aralık ayında çıkacak özel sayıda Monroe’nun ölümünden 2 gün önce çekilen kareleri de yer alıyor.

Derginin aralık sayısı ABD’de 20 Kasım’da raflarda yerini alacak.

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar