Kişisel Site

cabadak_banner

Megan Fox, Doritos için ilk kez Türkiye’ye geliyor

6 Ocak 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 313 Görüntülenme

Megan-FoxModellikten, önce reklam dünyasına oradan da sinema setlerine geçen Megan Fox (25), bir cips firmasının yeni kampanyası için Türkiye’ye geliyor.

Transformers’taki rolüyle dünya çapında üne kavuşan eski model Megan Fox, bu ay bir cips reklamı için Türkiye’ye gelecek. Ocak’ın üçüncü haftasında İstanbul’da olması beklenen oyuncu, iki gün boyunca Huysuz Virjin’le kamera karşısına geçecek.

GQ, Esquire ve Rolling Stone olmak üzere pek çok dergi tarafından ‘en seksi kadın’ seçilen oyuncu seçtiği Fox çekimler için 2 gün boyunca İstanbul’da kalacak.

Rol arkadaşı Huysuz Virjin

Huysuz Virjin tiplemesiyle ünlü Seyfi Dursunoğlu ile kamera karşısına geçecek olan Megan Fox’un çekimler için 600 bin dolara anlaştığı öğrenildi.

Kendisi gibi oyuncu olan Brian Austin Green ile evli olan 25 yaşındaki yıldız, en son ‘This Is 40′ filminde rol almıştı.

Megan-Fox

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar