Kişisel Site

cabadak_banner

Mehmet Aslan sevgilisi Saba Tümer izin verirse evlenecek

8 Kasım 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 477 Görüntülenme

Cine5 ekranlarının sevilen programı Cenk’in Ev Hali’nde Cenk Eren’in konukları, aralarında aşk dedikoduları çıkan Saba Tümer ve Mehmet Aslan’dı. Keyifle geçen programda aralarındaki aşk dedikodularına da cevap veren ikili, çok iyi arkadaş olduklarını, birlikte vakit geçirmekten çok keyif aldıklarını, hatta birbirlerinin ilişkilerine bile karıştıklarını programda anlattı. Ünlü sunucu programda Cenk Eren’in hazırladığı yemeğe elma soyarak katkıda bulunurken, Mehmet Aslan yemek yemeyi daha çok sevdiğini söyleyerek hazırlık yapan ikiliyi izledi.

“SEZEN AKSU KİTAP GİBİ”

Cenk Eren’in Sezen Aksu ile gerçekleştirdiği programı ve öncesinde yaşadıklarını sorması üzerine Tümer, hayatında gerçekleştirdiği en özel programlardan biri olduğunu ve çekimin hiç bitmesini istemediğini söyledi. Sezen Aksu’nun kitap gibi olduğunu söyleyen Tümer, Aksu’nun tüm sorularını cevaplandırdığını, onun için bu programın çok keyifli ve özel bir program olduğunu belirtti.

SABA AMERİKA’DA YAŞAYACAK

Tümer, önümüzdeki sene bir yıllığına ekranlardan uzaklaşacağını ve Amerika’da yaşayacağını da programda açıkladı. Tümer, kendisine yatırım yapmak için böyle bir tercih yaptığını söylerken, “Bu seyahatin arkasında bir ilişki var mı?” sorusunu ise cevaplandırmadı. Tümer’in Amerika’ya gideceğini yayın esnasında öğrenen Aslan ve Eren bu habere çok şaşırdı.

MEHMET SABA İZİN VERİRSE EVLENECEK

İkili ilişkilerinde çok yakın olduklarını anlatırken, Aslan evleneceği kızı seçerken bile Saba Tümer’in fikrini alacağını belirtti. Saba Tümer’in ilişkilerde ince eleyip sık dokuduğunu söyleyen Aslan, Cenk Eren’in “Ne zaman evleneceksin?” sorusuna da “Saba izin verince” diye cevap verdi. Programda keyifle sohbet eden ikili aldatma üzerine de konuştu. Aldatan erkeği gözünden anlayacağını söyleyen Tümer, Mehmet Aslan’ın yaşadığı ilişkilerde çok sadık olduğunu anlattı.

Saba Tümer’in güçlü bir kadın olduğunu söyleyen Aslan, “Güçlü kadın ların evlilikle işi olmaz” deyince itiraz eden Tümer, “Kısmetimi kapatıyorsun!” diyerek ünlü kahkahasını attı.

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar