Kişisel Site

cabadak_banner

Mersin’de polise silahlı saldırı

21 Mart 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 223 Görüntülenme

Mersin'de polise silahlı saldırı

Şevket Sümer Mahallesi’ndeki Siteler Polis Merkezi yakınlarında güvenlik önlemi alan Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne bağlı iki polisin bulunduğu noktaya, 59131 No’lu sokaktan kimliği belirlenemeyen kişi veya kişilerce ateş açıldı.

Olayda ölen ya da yaralanan olmazken, çevredeki bir evin camı kırıldı ve bazı evlerin dış cephe duvarına mermi isabet etti. Polis ekiplerince yapılan ilk incelemede, olay yerinde 30’dan fazla boş kovan buldu.

Polisin incelemelerini sürdürdüğü sırada çevreden silah seslerinin gelmesi üzerine, mahalledeki güvenlik önlemleri artırıldı. Polis, çevredeki inşaatlarda ve boş evlerde arama yaptı.

EN AZ İKİ SİİLAH KULLANILMIŞ
İl Emniyet Müdürü Arif Öksüz, gazetecilere yaptığı açıklamada, polis merkezine yaklaşık 200 metre uzaktan rastgele ateş açıldığını söyledi.

Öksüz, olayda bazı evlerin zarar gördüğünü belirterek, “Biri uzun namlulu iki silahla ateş edildiğini tahmin ediyoruz” dedi.

Konuyla ilgili soruşturmanın sürdüğünü dile getiren Öksüz, failleri en kısa sürede yakalayarak adalete teslim edeceklerini bildirdi. (AA)

Benzer Yazılar

En Çok Satan Yazarlar, 2013 En Çok Kazanan Yazarlar
En çok kazanan yazarlar, Türkiye'de çok kazanan yazarlar kimler. FORBES Türkiye'nin açıkladığı listeye göre, bu yılın en çok kazanan yazarları belli oldu. Listenin ilk sekizinde yer alan isimler 1 milyon liralık telif gelirini aşmayı başardı. Çok satan yazarlar ne kadar kazanıyor? FORBES Türkiye'nin açıkladığ...
devlet memuru_kamuya memur resim
3 milyon Bağ-Kur'lu ile 4 milyon Genel Sağlık Sigortası borçlusu af heyecanı yaşıyor. Vatandaşlar düzenleme ile borçlarını 36 taksitte ödeyebilecek. Milyonlarca kişinin gözü kulağı ocak ayında Meclis'e sunulacak torba yasa tasarısında... Bağ-Kur ve Genel Sağlık Sigortası (GSS) borçlarına af çalışması bü...
CHP’den Yeni Bedelli Askerlik Teklifi
 Bedelli askerlik, askerlik şartları ne olacak ve ne zaman çıkacak? , Bedelli Askerlikten kim yararlanacak, Bedelli askerlik başvurusu nasıl ve nereye yapılacak , Bedelli askerlik başvurusu nasıl yapılacak, bedelli askerlik çıkacak mı, bedelli askerlik şartları neler olacak, Bedelli askerlik ücreti ne kadar olacak, be...

Yorumlar