Kişisel Site

cabadak_banner

Mobil cihazlar için Google Plus

19 Temmuz 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 516 Görüntülenme
Mobil ciihazlar için Google Plus
Google+ cep telefonundan internete giren kullanıcıları unutmuyor. Mobil cihazınızdan giriş yapmak için G+ Mobil sayfasını kullanabilirsiniz.
Akıllı telefonlarınızda Google+’yı kullanmak istiyorsanız aşağıdaki telefon modellerinden birine sahip olmalısınız. 

Android™
iPhone®
Blackberry®
Nokia™/Symbian
Windows® Mobile

Akıllı telefonunuz ile Google Plus’a ait aşağıdaki tüm özellikleri kullanabilirsiniz.

Huddle

Grup planlarını neden her kişiyle tek tek yapıyorsunuz? Grup Sohbeti, sohbet ettiğiniz birden çok kişiyi tek bir grup sohbetinde bir araya getirir.

Circles

Okul arkadaşlarınızla bazı şeyleri paylaşmayı, ailenizle başka şeyleri paylaşmayı ve patronunuzla neredeyse hiçbir şeyi paylaşmamayı seçebilirsiniz, aynı gerçek yaşamda olduğu gibi.

Instant Upload for Android

Sahibi olduğunuz her videoyu ve resmi bulut üzerindeki özel albümünüze yükleyin. Burada düzenleyin ve istediğiniz herkesle paylaşın.

Stream

Çevrelerinizden veya yakınınızdaki kişilerden güncellemeler alın. Yaşadığınız yerde neler olup bittiğini anında öğrenin.

Mobil ciihazlar için Google Plus’u akıllı telefonunuzda kullanmak için m.google.com/plus adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Benzer Yazılar

Sanal âleme esnaf sokağı
E-ticaret hacmi, 2018 yılında yüzde 42 büyüyerek 59,9 milyar liraya ulaştı. "Türkiye e-Ticaret Pazar Büyüklüğü" raporuna göre, e-ticaret sektörü 2018 yılında, yüzde 42 büyüme ile 59,9 milyar liralık hacme ulaştı. Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) tarafından, Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (...
NKP Çocuk Adaptörlü Yavaş Kapanır Klozet Kapağı http://onhaberleri.com/hesapli-ve-ucuz-alisveris-nasil-yapilir HEM YETİŞKİN HEMDE ÇOCUKLARA ÖZEL KLOZET KAPAĞI    KARE  KLOZETLER İÇİN UYGUN DEGİLDİR    KAPAK VİDASI ALTTAN VE ÜSTEN SIKILABİLEN KLOZETLER İÇİN UYGUNDUR    KAPAK VİDASI ÜSTEN SIKIL...
Samsung B7510 Galaxy Pro Teknik Özellikleri Fiyatı Çıkış Tarihi resmi
Dünyanın En Büyük Teknoloji Şirketleri ? Apple  Apple, Nisan 1976’da Steve Jobs, Ronald Wayne ve Steve Wozniak tarafından kuruldu. Merkezi ABD’de bulunan Cupertino, California’da bulunuyor. Bugün 17 ülkede 115.000 çalışanı ve 478 perakende mağazası bulunuyor. Apple, yaklaşık 233,7 milyar dolarlık yıllık ...

Yorumlar