Kişisel Site

cabadak_banner

“Moritz akıllı, ben salak”

7 Kasım 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 466 Görüntülenme

Fenerbahçe’nin yıldız ismi Alex de Souza, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarla futbolseverleri hem şaşırttı hem de güldürdü.

Fenerbahçe Kaptanı Alex De Souza, TRT-1’deki ŞUT VE GOL programında yayınlanan Twitter sohbetinde ezeli rakipleri Galatasaray’a övgüler yağdırırken, çok ilginç açıklamalarıyla hayranlarını hem şok etti, hem güldürdü.

G.SARAY’A BÜYÜK SAYGIM VAR

Yıldız Futbolcu, özellikle Galatasaraylı bir taraftarın “Galatasaray hakkındaki düşüncelerin neler? “ şeklindeki sorusuna, “Çok büyük bir kulüp… Galatasaray’a ve taraftarına çok büyük saygım var” diye yanıt verdi. Alex, Felipe Melo’nun çok yakın arkadaşı olduğunu da belirtti ve “ O çok iyi bir ön liberodur” dedi.

HAGİ BENİM İÇİN ÖNEMLİ DEĞİL!

Alex, Fenerbahçeli taraftarların özellikle Hagi’nin “ Alex ile ben kıyaslamamam. Alex nerede oynamışki” sözlerine cevap verecek misin” şeklindeki ısrarlı sorularına, “Benim için hiç önemli değil. O yüzden cevap vermeyeceğim” dedi.

ANDRE MORITZ AKILLI, BEN SALAĞIM!

Alex’e en çok yöneltilen sorulardan biri de 7 yıl olmasına rağmen, neden Türkçe öğrenmediğiydi. Bir Beşiktaşlı taraftarın “ Andre Moritz senden önce öğrendi” demesi üzerine Alex, “Andre akıllı, ben salak” diye yanıt verdi.

“BONSERVİSİM 2 KEŞKÜL, 5 AYRAN VE 1 LAHMACUN”

Alex Twitter de zaman zaman çok esprili yanıtlar da verdi. Örneğin bir taraftarın, “Bonservisin ne kadar?” şeklindeki sorusuna Brezilyalı yıldız, “ 2 Tane Keşkül, 1 Tane Lahmacun, 3 tane baklava ve 5 ayran..Çok az” diye yanıt verdi. Alex, “Bayramda oğlun Felipe’ye harçlık verdin mi” diye sorun bir hayranını da, “5 kuruş verdim” diyerek yanıtladı.

“TÜRKİYE’DE KALMAK İSTİYORUM”

Fenerbahçe kaptanı, hayranlarının sorularını yanıtlarken, sözleşmesi bittikten sonra Fenerbahçe’de Teknik Direktör ya da antrenör olarak çalışmayı düşünmediğini belirtti. Alex, “sportif direktör ve altyapı sorumluluğu ister misin?” şeklindeki sorulara da, ” Daha erken ama İstanbul’u seviyorum, İstanbul’da kalmak istiyorum” diye yanıtladı..

DAUM İLE KOCAMAN ÇOK FARKLI

Hayranları Alex’ten eski teknik direktör Daum ile şimdiki teknik direktör Aykut Kocaman’ı karşılaştırmasını istedi. Brezilyalı yıldız bu sorulara “İkisi çok farklı” diye yanıt verdi. Brezilyalı yıldız Ozan İpek’i çok beğendiğini söylerken, “Lahmacundan çok Brezilya pizzasını sevdiğini de “ ifade etti

SEZEN AKSU VE DUMAN HAYRANIYIM

Alex, ayrıca Sezen Aksu ve Duman’ın şarkılarını dinlediğini belirtirken, İstanbul’un Rio’dan çok daha güzel bir kent olduğunu söyledi. Brezilyalı yıldız, “Sence Türkiye’nin en güzel bayanı kim?” sorusuna “Bilmiyorum. Çok var” diye yanıt verdi.

Kaynak: TRT

Benzer Yazılar

iphone-5
iPhone 6 Özellikleri neler iPhone 6 Türkiye fiyatı ne kadar olacak? iPhone 6 özellikleri neler?  Yeni iPhone 6 videosu görüntüleri. iPhone 6 Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak ?  iPhone 6 özellikleri, fiyatı, ve çıkış tarihi.  yeni iPhone 6 tanıtımı ve iPhone 6′nın tasarımı. İphone 6 özellikleri ve fiya...
2011 secim anketi
2014 Yerel Seçimler Sonuçları belli oldu. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Burada. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Sonuçları Açıklandı. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Bu Sayfada 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları . 2014 Yerel Seçimle...
Seçim 2014, YSK Seçmen Sorgulama 2014, Nerede Oy Kullanacağım?
YSK 2014 Sandık yeri Sorgulama Seçim 2014, YSK Seçmen Sorgulama 2014, Nerede Oy Kullanacağım?  YSK kesinleşmiş aday listelerini açıkladı. YSK, 30 Mart 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde kimin, nerede oy kullanacağını internet sitesinden açıkladı.  Seçim 2014 www.ysk.gov.tr Nerede oy kullanacağım, hangi s...

Yorumlar