Kişisel Site

cabadak_banner

Muğla SGK İl Müdürü makamında öldürüldü!

8 Nisan 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 503 Görüntülenme

SGK Muğla İl Müdürü Naci Şahin’e silahlı saldırıda bulunan H.S. güvenlik güçlerine teslim oldu. Naci Şahin’in saldırıda öldüğü bildirildi.

SGK Muğla İl Müdürü Naci Şahin’e silahlı saldırıda bulunan H.S güvenlik güçlerine teslim olurken, Şahin’in saldırıda öldüğü belirlendi.

Muğla SGK İl Müdürü Naci Şahin’e İzmir, Manisa, Balıkesir, Uşak, Denizli ve Aydın SGK il müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen ”SGK İl Müdürleri Aylık Koordinasyon Toplantısı”na başkanlık ettiği sırada tabancayla ateş eden H.S, teslim olması için ikna çalışmaları sürerken, binanın penceresine çıktı. H.S, bina önünde bekleyen basın mensuplarına ve vatandaşlara, ”Namusumla çalıştım, çalışmaya devam edeceğim” diye bağırarak içeri girdi.

 

H.S, bu konuşmasının ardından yaklaşık 15 dakika sonra güvenlik güçlerine teslim oldu.

Bu arada, H.S’nin rehin aldığı 5 il müdüründen 2’sinin şüphelinin dalgınlığından yararlanarak dışarıya çıkmayı başardığı, içeride kalan ve zanlının teslim olmasından sonra kurtarılan 3 rehinenin ise sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

H.S, kurşun geçirmez yelek giydirilerek Özel Hareket Timleri eşliğinde il müdürlüğü binasından çıkarılarak Muğla Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Bu sırada bina önünde toplanan çok sayıda vatandaş, H.S’nin bulunduğu aracın önünü kesmek istedi.

Naci Şahin’in cenazesi, savcı ve güvenlik güçlerinin incelemesinin ardından otopsi amacıyla Muğla Devlet Hastanesi morguna götürülecek.

AĞIR YARALANMIŞTI

A.A muhabirinin aldığı bilgiye göre, saat 09.30 sıralarında binanın ikinci katında toplantıda bulunan Şahin’e, aynı kurumda şef olarak çalıştığı belirtilen H.S. silahla ateş açtı. Şahin saldırıda ağır yaralandı.

Yakındaki Muğla Devlet Hastahanesi’nden gelen ambulanslarda bulunan sağlık ekipleri, Şahin’e müdahale etmek için binaya girdi.

Bazı çalışanların göz yaşları içinde binayı tek ettiği görüldü.

SGK İl Müdürü Naci Şahin’in aynı kurumda çalıştığı belirtilen bir kişinin silahlı saldırısı sonucu ağır yaralandığı olayda, 4 il müdürün de saldırgan tarafından rehin alındığı öğrenildi.

SGK İl Müdürü Şahin’in, olay sırasında binanın 2. katındaki toplantı salonunda, İzmir, Manisa, Balıkesir, Uşak, Denizli ve Aydın SGK il müdürlerinin katıldığı ”SGK İl Müdürleri Aylık Koordinasyon Toplantısı”na başkanlık ettiği belirtildi. Saldırganın, sağlık görevlilerini olay yerine yaklaştırmaması nedeniyle nedeniyle Şahin’in sağlık durumuyla ilgili bilgi alınamıyor.

Olay sırasında toplantıda bulunan ve dışarı çıkabilen Balıkesir SGK İl Müdürü Cem Dinç basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ”Şüpheli bir anda içeri girdi. ‘Ne haber Naci’ diyerek silahla başına bir el ateş etti. Biz panikle dışarı çıkarken, bazı arkadaşlarımız içeride kaldı. Korkunç bir olaydı” dedi.

Bu arada olay yerine gelen Naci Şahin’in eşi Saliha Şahin fenalık geçirdi. Şahin, olay yerindeki ambulansla Muğla Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Öte yandan Muğla Emniyet Müdürü Kadir Ay, Belediye Başkanı Osman Gürün, Vali Yardımcıları Faruk Necmi Kurt ve Rıfat Ata ile Muğla Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Akbaş da olay yerine geldiler.

AA

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
Sanal âleme esnaf sokağı
E-ticaret hacmi, 2018 yılında yüzde 42 büyüyerek 59,9 milyar liraya ulaştı. "Türkiye e-Ticaret Pazar Büyüklüğü" raporuna göre, e-ticaret sektörü 2018 yılında, yüzde 42 büyüme ile 59,9 milyar liralık hacme ulaştı. Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) tarafından, Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (...
NKP Çocuk Adaptörlü Yavaş Kapanır Klozet Kapağı http://onhaberleri.com/hesapli-ve-ucuz-alisveris-nasil-yapilir HEM YETİŞKİN HEMDE ÇOCUKLARA ÖZEL KLOZET KAPAĞI    KARE  KLOZETLER İÇİN UYGUN DEGİLDİR    KAPAK VİDASI ALTTAN VE ÜSTEN SIKILABİLEN KLOZETLER İÇİN UYGUNDUR    KAPAK VİDASI ÜSTEN SIKIL...

Yorumlar