Kişisel Site

cabadak_banner

Muhterem Nur: Müslüm’e bir şey olursa ölürüm

21 Kasım 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 303 Görüntülenme

‘2. Sayfa’ programına konuk olan Müslüm Gürses’in yapımcısı Muhteşem Candan sanatçının sağlığıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

MUHTEŞEM CANDAN: ‘UYANDI HATTA TRAŞ OLDU’

Dün akşam iyiydi. Uyutuluyor. El ve ayak oynatmaları devam ediyor. Kalp ameliyatıyla ilgili bir sorunu yok. Ameliyattan sonra uyanmış hatta traş olmuş. Ameliyattan sonra vücuttaki bazı enzimlerde bozukluk başlamış. Karaciğer ve böbreklerde. Önümüzdeki hafta inşallah açılacak. Sevenleriyle buluşacak.

Candan: Müslüm Gürses’in sağlık durumu

 

MUHTEREM NUR: ‘FIRTINALARA TUTULDUK’

Gülşen Yüksel Müslüm Gürses’in hayat arkadaşı Muhterem Nur’la bir telefon görüşmesi gerçekleştirdiğini ve konuşmalarını Muhteşem Candan’dan izin alarak okudu İşte Muhterem Nur’un Müslüm Gürses’in durumu hakkında hissettikleri; ”Fırtınalara tutulduk. Başımda volkanlar var. Artık dayanamıyorum, çok kötüyüm. Tek isteğim Allah yardımcımız olsun onu bana geri göndersin. Müslüm bu ameliyata gitmeyi hiç istemedi. Evde ki koltuğa yapıştı kaldı. Müslüm bu ameliyata gitmeyi hiç istemedi. Evde ‘Hadi hazırlan’ dediğimde salondaki koltuğa adeta yapıştı, kalkmak istemedi. Ben yine gidelim deyince bu kez sinirlendi ve ‘Bay pass gibi kadın sın’ dedi. Sinirleri bozulmuştu, sonra böyle dediği için çok üzüldü. Hastaneye gittik. Odada hazırlanırken doktora ‘Bu ameliyat koltuk altından değil mi?’ diye sordu. Doktor ona ‘Hayır göğüsü yaracağız, by pass olamanız gerekiyor’ deyince çok korktu. Hemen bana dönüp ‘Ameliyat olmaktan vazgeçiyorum, hadi kalk evimize gidelim’ dedi. O anda ben de korktum, eve dönmeye karar verdik. Ama sonra doktoru bize güzel şeyler söyledi, içimiz rahatladı, ikna olduk.

”BAKIŞINI HİÇ UNUTAMIYORUM” 

Yeni bir telefon almıştı, onu çok seviyordu. Onu cebine koydu. Sonra ben onu cebinden alacaktım. Kapıdan çıkarken bana öyle bir baktı ki o bakışı hiç unutamıyorum. Beni arkada bırakınca öyle bir baktı… (ağlıyor) İnşallah iyi olur Müslüm. Bingür Sönmez hocaya, buradaki bütün doktorlara güveniyoruz. Geçen hafta çok kötü günler geçirdik. Biraz iyileştiğine hala inanamıyorum.

‘KOCAM PARAMPARÇA OLMUŞ’

Yoğun bakımdaki odasına bir kez girdim. Sadece 1 dakika izin verdiler. Onu öyle görünce çok kötü oldum. Bambaşka olmuş, kocam paramparça olmuş. Her tarafına aletler koymuşlar. Beni göremedi bile gözleri kapalıydı. Bir an gözleri aralanır gibi oldu sonra yine daldı.”

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar