Kişisel Site

cabadak_banner

Muhteşem yüzyıl 52.bölüm izle

21 Mart 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 678 Görüntülenme

Muhteşem yüzyıl 52.bölüm fragmanı izle seyret Pargalı yaşıyor. Muhteşem yüzyıl izle, Muhteşem yüzyıl son bölüm izle, muhteşem yüzyıl 52.bölüm izle youtube, Muhteşem yüzyıl 52.bölüm fragmanı sabırsızlıkla bekleniyor. muhteşem yüzyıl 52.yeni bölüm fragmanı henüz ekranlarda çıkmadı.

Muhteşem Yüzyıl 52.Bölüm Fragmanı izle

muhtesem yuzyıl dizisiMuhteşem Yüzyıl 52.Bölüm Fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl 52. Bölüm fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl 52. Bölüm hd izle, Muhteşem Yüzyıl 52. Bölüm son bölüm seyret Muhteşem Yüzyıl 52. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 52. Bölüm hd izle, Muhteşem Yüzyıl 52. Bölüm son bölüm seyret, Muhteşem Yüzyıl 51. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 52. bölümü ile 21 Mart  Çarşamba günü Star Tv ekranlarında saat: 20.00′da kaldığı yerden devam edecek. Muhteşem Yüzyıl 52. bölümünün fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz

Pargalı İbrahim hakkında Kanuni Sultan Süleyman son kararını verdi. Muhteşem Yüzyıl’ın önceki bölümünde İbrahim Paşa heykelini yaptırdı. Ancak Paşa kibirinin bedelini ağır bir şekilde ödedi. Sultan Süleyman’ın İbrahim Paşa hakkındaki kararı ne olacak? Muhteşem Yüzyıl’ın 52. bölümü bu soruları cevaplıyor.

Süleyman’ın öfkesini göre Pargalı görevinden azlini istemişti. Yeni bölümdeSultan Süleyman Pargalı’yı memleketine göndereceğini söylüyor. Ardından elini öpen İbrahim Paşa’yı hakkını helal et diye uğurluyor… Ancak ölüme mi uğurluyor, memleketi Parga’ya mı, orası belli değil.

Muhteşem Yüzyıl 52. Bölüm Fragmanı izle 21 Mart 2012

İbrahim Paşa ve Sultan Süleyman arasında sert rüzgarlar esiyor!

İbrahim Paşa heykelini yaptırmak istemesinin bedelini ağır bir şekilde ödüyor. Sultan Süleyman’ın İbrahim Paşa hakkındaki kararı ne olacak? Hatice Sultan olan biteni öğrenince çılgına dönüyor.

İbrahim’in kendi heykelini yaptırması Sultan Süleyman’ı çok kızdırır. Süleyman’ın sert tepkisi üzerine İbrahim görevinden azlini ister. İbrahim, Süleyman’ın hiddetinden çekinir. Bir süre olsun payitahttan ayrılmaya karar verir.

Hatice Sultan için kötü günler başlar!

Hatice Sultan, İbrahim’in gidişine bir anlam veremez. İbrahim ise yaşananlardan Hatice Sultan’a bahsetmek istemez. İbrahim’in yolculuğu, Ayas Paşa tarafından kesilir. Hatice Sultan’ı sarayının salonunda kötü bir süpriz beklemektedir. Hatice gördükleri karşısında, Sultan Süleyman’ın karşısına çıkmaktan çekinmez.

Daye ve Nigar, Hürrem’e boşanma mevzusunu anlatmak zorunda kalır. Daye, Nigar’ın İbrahim’le görüşmesini engellemek ister. Nigar hakkında sert bir karar alır.

Ay Bige yaşadıklarının ardından Bali Bey’in kendisinden vazgeçtiğinden emin olur. Hürrem Sultan ise ona hakikatin böyle olmadığını göstermek ister. Vakit kaybetmeden araştırmalara başlar. Ay Bige duyduklarından sonra Bali Bey’i affedecek mi?

Mahidevran, Ay Bige ve Mustafa’nın nişanı için hazırlıklara başlar. Sahip Giray Han nişana katılmak üzere İstanbul’a gelir. Ancak Şehzade Mustafa saraydan ayrılmıştır. Şehzade Mustafa’nın yokluğunu ise hiç beklenmedik bir isim telafi eder.

MUHTEŞEM YÜZYIL 52.BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

Muhteşem Yüzyıl’ın yeni bölümünde romantizm, aşk ve heyecan sürüyor. Şehzade Mustafa ve Ay Bige haklarında verilen evlilik kararını nasıl karşılayacak? İbrahim’in kendi heykelini yaptırdığını öğrenen Sultan Süleyman ne tepki verecek? Hatice Sultan, İbrahim ve Nigar arasında yaşanan yasak aşkı öğrenecek mi? Mahidevran, Şehzade Mustafa’yı büyük aşkı Efsun’dan ayıracak mı?Muhtesem Yuzyil Mehmet Gunsur Halit Ergenc

Şehzade Mustafa ve Ay Bige’yi şoke eden karar!

Valide Sultan’ın verdiği evlilik kararı Ay Bige ve Şehzade Mustafa’yı şaşkına çevirir. Ancak ne Ay Bige, ne de Şehzade bu evliliğe taraftar değildir. Mustafa bu evliliğe engel olmak için Sultan Süleyman’a kadar çıkar. Sultan Süleyman hiç bilgisi olmadığı bu haber karşısında şaşkına döner. Sultan Süleyman, Valide’ye hiç beklemediği bir tepki verir.

Hatice, Matrakçı ve İbrahim’in konuşmasına ortak olur. İbrahim, Matrakçı ve Nigar hakkındaki gerçeği açıklamak zorunda kalır. Nigar’ın boşanması, haremde bomba etkisi yaratır.

İbrahim büstünü yaptırmaya karar verir. Hatice Sultan, İbrahim’in bu arzusundan tedirgin olur. İbrahim’in büstünü yaptırdığı duyan Hürrem, bunu Sultan Süleyman’a iletmekten çekinmez. Sultan Süleyman, İbrahim’in bu tavrından rahatsız olur. İbrahim Paşa ise Hünkar’ının gönlünü almak için hazırlıklıdır.

Bali Bey aşkını kalbine gömer!

Ay Bige’nin nişan haberi Bali Bey’i çok üzer. Bali Bey aşkını kalbine gömmeye karar verir. Ancak Şehzade Mustafa’nın da bu evliliğe karşı isteksiz olması, onun yeniden düşünmesine neden olur. Hürrem Sultan ise Ay Bige’yi bu aşkın hala sürebileceğine inandırır. Ay Bige, Bali Bey’e reddedemeyeceği bir teklifte bulunur.

Mahidevran, Şehzade’sinin Efsun’a bu derece meftun olmasından rahatsız olur. Valide Sultan’ı kullanarak Efsun’un saraydan gönderilmesini sağlar. Hürrem ise Efsun’un geri gelmesini sağlamak için süpriz bir isimden yardım ister. Mahidevran ise Şehzade’ye Efsun’u unutturmak ister. Şehzade Mustafa’nın kalbini kazanması için yanına yeni bir cariye gönderir.

Yönetmen: Yağmur Taylan,  Durul Taylan

Oyuncular: Engin Günaydın, Okan Yalabık,  Burak Özçivit,  Mehmet Günsür,  İlker Aksum,  Halit Ergenç,  Saadet Işıl Aksoy,  Bergüzar Gökçe Korel,  Nur Aysan,  Nebahat Çehre,  Filiz Ahmet,  Selma Ergeç,  Meryem Uzerli,  Arif Erkin,  Merve Oflaz,  Alper Kul,  Demir Demirkan,  Tansel Öngel,  Ali Uyandıran,  Doğan Turan,  Alp Öyken,  Nihan Büyükağaç,  Seçkin özdemir,  Selim Bayraktar,  Fatih Al,  Sema Keçik,  Ozan Dağgez,  Mehmet Günsur,  Cem Bender,  Berkan Demirbağ,  Murat Tüzün,  Semiha Bezek,  Selen Öztürk,  Burcu Tuna Uruk,  Gökhan Çelebi Senaryo: Meral Okay

Benzer Yazılar

1 Kadın 1 Erkek 18 Kasım 2012
Özet: İş stresi yüzünden gittikçe sinirli hale gelen Ozan, bir hobi edinmeye karar verir. Pul koleksiyonundan, uçak maketi yapmaya kadar çeşitli şeyleri deneyen Ozan, acaba stresinden kurtulabilecek midir yoksa Zeynep sayesinde yeni stres sahibi mi olacaktır? İtiraflar Zeynep ve Ozan gerçekte birbirini ne kadar tanıyorlar? ...
Gizem Karaca, AFK Emir’in Yolu setinde iş başı yaptı
Gizem Karaca'nın Emir'in Yolu dizisindeki ilk fotoğrafı yayınlandı. Show Tv ekranlarında yayınlanan Emir'in Yolu dizisinin önemli oyuncularının diziden arılmasından sonra yaşadığı reyting kaybına önlem olması için yeni transferler yapıldı. Emir'in Yolu dizisinin son transferi, Eve Düşen Yıldırım dizis...
ceyda ates Turkiye nin En Begenilen Kadini
Geçen sezon "Adını Feriha Koydum"dan ayrılan Ceyda Ateş, yepyeni bir hikayeyle devam eden " Emir'in Yolu"nun kadrosuna katıldı. Show TV'nin fenomen dizisi "Emir'in Yolu" kadrosuna Ceyda Ateş "Hande" karakteriyle geri dönüyor.  Geçtiğimiz sezon "Adını Feriha Koydum"dan ayrılarak, "Evlerden Biri" dizisinde rol almaya...

Yorumlar