Kişisel Site

cabadak_banner

Nez, Helin Avşar ve jüriyi topa tuttu

16 Kasım 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 2.171 Görüntülenme

yok böyle dans nezBir dans yarışmasında olan Nez, sergilediği performansıyla tam not alamayınca yarıştan elenen Helin Avşar ve jüriyi topa tuttu.

Birçok ünlü ismin yer aldığı dans yarışması yine bir polemiğe neden oldu. Nez, önceki gece halk oylamasıyla yarışmadan elenen Helin Avşar ve jüri üyelerini topa tuttu. Saklambaç’ın haberine göre; dans performansının beğenilmemesine içerleyen seksi şarkıcı Nez, Twitter’dan açtı ağzını yumdu gözünü:

‘HALK YANIT VERDİ’

“Önemli olan insanlık ve düzgün olabilmekti. Halk neyin ne olduğunun farkında. Tokat gibi cevabı yapıştırdı. Kıskanan kendine yapar ama halk bunu yutmaz. Kıskanmak başka, çekememek başka bir şey. Ekran asla yalan söylemez. Her şey gelip geçer ama sevgi, saygıdır asıl önemli olan.

ELEŞTİRİ AĞIR GELDİ

Dans performansı ile jüriden yüksek puan alamayan Nez, öfkelendi. Bu arada Nez’in diğer yarışmacılarla da arasında sorun olduğu konuşuluyor.

HIRS, ONLARIN GÖZLERİNİ BÜRÜMÜŞ

Nez, kendisini eleştiren jüri üyeleri Azra Akın, Tan Sağtürk ve Sait Sökmen için şunları yazdı: “Herkes hırs yapmış. Burası bir aşağılama platformu değil. Onların yorumları umrumda olmaz.”

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar