Kişisel Site

cabadak_banner

Nihat Doğan’dan Trajik Komik Fuhuş Açıklaması

30 Ekim 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 314 Görüntülenme

Cumartesi günü Ankara’da iki kadının şikayetçi olması üzerine İzzet Yıldızhan ile birlikte gözaltına alınan Nihat Doğan medyaya çok kızgın.

Olayların kendisiyle bir ilgisinin olmadığını belirten Doğan, şu açıklamayı yaptı:

“Oteldeyim, gece yarısı, uyuyorum. İzzet1 Yıldızhan arıyor.(Aynı otelde)
“Nihat bir uğrar mısın, yanımda bir kız arkadaşım var, sana hayranmış, seninle resim çektirmek istiyor” diyor. Giyinip, çıkıyorum. Gidiyorum odasına, resim çektiriyorum. Biraz oturup, odama dönüyorum.

Sonra sabah sabah kapım çalınıyor. Polis… “Bir konu hakkında bilginize başvurmak istiyoruz” diyorlar. “Tabi” diyorum gidiyorum emniyete… “Konu” nedir diyorum?.. “İzzet Yıldızhan”la ilgili bir şikayet var. Şikayet eden kızlar, sizin de bir ara odaya geldiğinizi ve onlara birlikte gördüğünüzü söylüyorlar. Doğru mudur?..” diye soruyorlar. “Doğrudur. Odaya uğradığımda birlikte oturuyorlardı” diyorum. “Teşekkür” ediyorlar ve çıkıp gidiyorum.

GÖRGÜ TANIĞI OLARAK GİTTİM, KATİL OLDUM
Daha sonra İstanbul’a döndüğümde de İzzet Yıldızhan’ın tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldığını öğreniyorum.
Buraya kadar her şey normal…
Peki ya sonra…
“Bazı” internet siteleri ve bugün “bazı” gazetelere bakıyorum da…
“İnsaf be kardeşim…”
“Resmen medya terörü bu!..”
“Medya faşizmi bu”
“Neymiş, türkücülerin aşk gecesi v.s v.s”
“Yahu siz rahatsız mısınız kardeşim… Görgü tanığı olarak gittim, katil oldum!!!”
“Ne diyim daha… Arkadaşlar ben sadece şahitim şahit… Sadece bunun için emniyete davet edildim, medyanın bana isnat ettiği suçlara bakın…”
“Ayıptır, günahtır ve büyük suçtur. Beni ahlaksızlıkla suçlayanları sadece Allaha havale etmeyeceğim. Hepsini mahkemeye vereceğim”

NİHAT DOĞAN SAKAL GİBİDİR, KESTİKÇE UZAR..
“Ne diyim daha… Herhangi bir suçun, herhangi bir konunun biraz içinde olacak olsam, kendimi savunacak bir şeyler söylerdim ama olayın “kıyısında” bile değilim… Yazıklar olsun bu medya terörünü yaratanlara… Ama bilsinler ki hesabını soracağım”
“Unutmasınlar ki, Nihat Doğan sakal gibidir, kestikçe daha gür çıkar…”

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar