Kişisel Site

cabadak_banner

‘O kolyeyle lüks bir araba alınır’

27 Kasım 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 505 Görüntülenme

Sahnaz Çakıralp   Murat ÖncelŞahnaz Çakıralp’in boşanmak için mahkemeye başvurduğu eşi Murat Öncel, sessizliğini bozdu

Güzel oyuncu Şahnaz Çakıralp’in boşanmak için mahkemeye başvurduğu eşiyle ilgili ortaya attığı iddialar şaşkınlık yarattı.

Çakıralp, Prof. Dr. Murat Öncel için “Evlendiğinden beri onun borçlarını ödedim. Kendisine ait bir kredi kartı bile yok” dedi. Eşinin bu sözleri karşısında günlerdir koruduğu suskunluğunu bozan başarılı profesör, “Bu sözler tam bir komedi. Şahnaz için kötü konuşmam ama söylenenler de çok ayıp” dedi.

Takvim’in haberine göre Prof. Dr. Murat Öncel, ekledi: “Şahnaz, kredi kartım olmadığını söylüyor ama benim bir tanesi 70 bin lira, diğeri de 60 bin lira limitli kredi kartım var. Kredi kartı ekstrelerine bakılırsa; ödemelerin kimin tarafından yapıldığı ortaya çıkar. Ben paraya önem veren bir insan değilim. Öyle olsaydı; Şahnaz’a Four Seasons Otel’de düğün yapmazdım! Sadece düğünde ona taktığım kolyeyle bile lüks bir araba alınır.

Boşanmak isteyen, mahkemeye gider. Manşet olmak için yalan yanlış açıklamalar yapmaz. Ben her şeyi mahkemede konuşacağım.”

Şahnaz Çakıralp’in ‘parasızlıkla’ suçladığı eşinin oyuncuya düğünden önce taktığı zümrüt ve pırlantadan oluşan takı setinin fiyatının yaklaşık 200 bin lira olduğu söyleniyor.

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar