Kişisel Site

cabadak_banner

ÖSYM DGS yerleştime sonuçları 2011 açıklandı (Online öğren)

9 Eylül 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 721 Görüntülenme

OSYMÖSYM 2011 DGS yerleştirme sonuçları bugün açıklandı. Dikey Geçiş Sınavı (DGS) yerleştirme sonuçları ÖSYM resmi sitesi osym.gov.tr adresinden duyuruldu. 2011 DGS yerleştirme sonuçları sorgulama paneli ve DGS yerleştirme sonuçları TC kimlik no ile öğrenme paneli açıldı. İşte DGS yerleştirme sonuçları ÖSYM duyurusu.

ÖSYM 2011 DGS yerleştirme sonuçları bugün açıklandı. Dikey Geçiş Sınavı (DGS) yerleştirme sonuçları ÖSYM resmi sitesi osym.gov.tr adresinden duyuruldu. 2011 DGS yerleştirme sonuçları sorgulama paneli ve DGS yerleştirme sonuçları TC kimlik no ile öğrenme paneli açıldı. İşte DGS yerleştirme sonuçları ÖSYM duyurusu.

Dikey Geçiş Sınavı (DGS) için merakla beklenen yerleştirme sonuçları açıklandı. DGS sınavı yerleştirme sonuçları ile dikey geçiş yapan öğrenciler sonuçları osym.gov.tr adresinden öğrenebiliyorlar. Üniversitelerin 4 yıllık Lisans bölümlerine geçiş yapan öğrencilerin DGS yerleştirme sonuçları bugün açıklandı.

17 Temmuz 2011 tarihinde yapılan DGS sınav sonuçları 8 Ağustos tarihinde yapıldı ve 5 Eylül tarihine kadar süren başvuru işlemleri sonrası yerleştirme sonuçları açıklandı.

2011-DGS Yerleştirme Sonuçları
2011-DGS Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler
2011-DGS En Küçük ve En Büyük Puanlar

İşte ÖSYM DGS yerleştirme sonuçları duyurusu

2011 Dikey Geçiş Sınavı (DGS):

Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması

17 Temmuz 2011 tarihinde yapılan 2011-DGS sonuçlarına göre; tercih yapan adayların yükseköğretim programlarına merkezi yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.

Yerleştirme sonuçları, 8 Eylül 2011 günü saat 16.00’dan itibaren ÖSYM’nin http://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır.

Adaylar, yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Bir yükseköğretim programına kayıt hakkı kazanan adayların kayıt işlemleri ilgili Üniversite tarafından 12-15 Eylül 2011 tarihleri arasında yapılacaktır. Kayıt için adayların, yerleştirildikleri yükseköğretim programının bağlı bulunduğu Üniversiteye süresi içinde başvurmaları gerekmektedir.

Yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler ekte verilmiştir.

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

K.C

Benzer Yazılar

babil asma bahçesleri
İnsanoğlu asırlar boyunca, gelecekte kendinden söz ettirecek, gelecekteki insanların hayran kalacağı ve hatta tarih kitaplarında yerini alabilecek eserler vermeye çalışmıştır. Bu nedenle de en iyisini, en güzelini yapabilme arzusu insanoğlunun her zaman içinde taşıdığı bir istektir. Uzun yıllardır başta t...
En Çok Satan Yazarlar, 2013 En Çok Kazanan Yazarlar
En çok kazanan yazarlar, Türkiye'de çok kazanan yazarlar kimler. FORBES Türkiye'nin açıkladığı listeye göre, bu yılın en çok kazanan yazarları belli oldu. Listenin ilk sekizinde yer alan isimler 1 milyon liralık telif gelirini aşmayı başardı. Çok satan yazarlar ne kadar kazanıyor? FORBES Türkiye'nin açıkladığ...
ÖSYM Radikal'den sonra öğrencilere de itiraf etti: Şifre var ama sehven
Ortaokul 8.sınıf öğrencilerinin girdiği Seviye Belirleme Sınavı sonuçları açıklandı. SBS Sonuçları, MEB: 2013-SBS Sınav Sonuç sorgula!  2013-SBS Sınav Sonuçları buradan öğren! SBS Sınav sonuç kılavuzu, sbs sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) internet sitesinden öğrencilere duyuruldu. SBS sınav sonuçl...

Yorumlar