Menü
Kategoriler
Öykü Karayel Kimdir?, Oynadığı Diziler?, Öykü Karayel Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu, Resimleri
09 Eylül 2011 Diziler

oyku karayelÖykÜ karayel kimdir, öykü karayel boyu kaç, kaç yaşında, fotografları,öykü karayel nereli, Öykü Karayel Kimdir, Oynadığı Diziler Kaç Yaşında Boyu Kilosu Resimleri.  Öykü Karayel kuzey güney, Öykü Karayel kimdir, Öykü Karayel hayatı,Öykü Karayel biyografi, Öykü Karayel kaç yaşında, dizileri.

Öykü Karayel Kimdir? Öykü Karayel, Öykü Karayel Kimdir, Öykü Karayel Biyografi, öykü karayel yeni dizi kıvanç tatlıtuğ Öykü Karayel Kimdir Hayatı Öykü Karayel’in öykü karayel, öykü karayel kimdir, öykü karayel resmi

Ünlülerin Boyları Kaç Santim? Ünlülerin Gerçek Boyu

Cevdet bey ve oğulları dizisinde oynayacağı söylenen öykü karayeli sizlere daha yakından tanıtmak istiyoruz. Güzelliği ve oyunculuğu ile gönüllere taht kurmuş olan öykü karayel cevdet bey ve oğulları dizisinde kıvanç Tatlıtuğ ile rol arkadaşlığı yapacakmış. Umarız ekranlarda kendisini görmek nasip olur.

20 yaşındaki öykü Karayel Tiyatro Krek’in Güzel Şeyler Bizim Tarafta adlı oyununda canlandırdığı başörtülü Ayşe rolüyle dikkat çekmişti. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı öğrencisi Öykü Karayel’in kendi ağzından hayatı.

Öykü Karayel Kimdir?, Oynadığı Diziler?, Öykü Karayel Kaç Yaşında, Boyu, Kilosu, Resimleri

“Küçükken onun oyun provalarına giderdim. Yani tiyatronun yabancısı değilim. Ortaokulda aklımın bir ucunda oyuncu olma isteği vardı. Liseye kadar başka meslekler düşündüm, mimarlık gibi mesela. Lisede kararımı verdim, konservatuara gidip oyuncu olacaktım. Önce Kenter Tiyatrosu’nda kısa bir eğitim aldım, sonra da konservatuara girdim. Ama bu kararım ailem tarafından pek hoş karşılanmadı.” Öykü’nün anne ve babası İstanbul Üniversitesi İktisat mezunu. “Hani bir mesleğin olsun, oyunculuğu da hobi olarak yaparsın,” diyerek telkinlerde bulunmuşlar. Lakin kızlarının çok istekli olduğunu görünce pes etmişler. Tabii dayısı Mehmet Özsezgin, Öykü’ye tam destek vermiş. Oyunda birlikte rol aldığı Bartu Küçükçağlayan, Öykü’nün okuldan arkadaşı. Tiyatro Krek’in yeni oyunu için oyuncu arandığını Küçükçağlayan’dan öğrenmiş. Seçmelere katılmış. 30-35 aday arasından Öykü seçilmiş ve Ayşe rolüyle sahneye ilk defa adım atmış. Şimdilerde ise Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisinde bayan karakter olarak adı geçiyor.

Ünlülerin, Sanatçıların Boyu Kaç?

Melike İpek Yalova Boyu 1.56

Hadise boyu – 1,69
Kıvanç Tatlıtuğ boyu– 1,88
Petek Dinçöz boyu– 1,75
Özgü Namal boyu– 1,64
Beyazıt Öztürk boyu– 1,84
Gülben Ergen boyu– 1,67
Çağla Şikel boyu– 1,82
Yağmur Atacan boyu– 1,72
Beren Saat boyu– 1,64
Pelin karahan boyu– 1,60 Gülşen boyu– 1,61
Shakira boyu– 1,50
Nurgül Yeşilçay boyu– 1,60
Atiye Deniz boyu– 1,64
Azra Akın boyu– 1,77
Volkan Demirel boyu– 1,89
Hülya Avşar boyu– 1,62
Berrak Tüzünataç boyu– 1,70

Pınar Altuğ boyu– 1,74

Tuğba Büyüküstün boyu– 1,72

Aslı Enver boyu– 1,71

Nehir Erdoğan boyu– 1,74

Bergüzar Korel boyu– 1,82

Asuman Krause boyu– 1,74

Aysun Kayacı boyu– 1,73

Sinem Kobal boyu– 1,69

Nil Karaibrahimgil boyu– 1,55

Nicole Kidman boyu– 1,79

Türkan Şoray boyu– 1,64

Victoria Beckham boyu– 1,65

Sezen Aksu – 1,55

Bir cevap yazın
*