Kişisel Site

cabadak_banner

Öyle Biriyle Evleniyor Ki…

23 Kasım 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 359 Görüntülenme

seda sayan maliSeda Sayan, canlı yayında Mehmet Ali Erbil’in evleneceğini açıkladı.

Fatih Ürek ve Sahrap Soysa’ın sunduğu 8 Numarada Şenlik Var programının dünkü bölümüne, ünlü sanatçı Seda Sayan, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ve ünlü Oyuncu Nilgün Belgün konuk oldu.

Beyaz Gazete’nin haberine göre; Seda Sayan, canlı yayında Mehmet Ali Erbil’in Çarkıfelek’teki hostesi Irmak Atuk’la evleneceğini açıkladı. Daha önce Beyaz TV’deki programında da açıkladığını anımsatan Seda Sayan, “Mehmet Ali ile Irmak Atuk evlenecek” dedi.

Bunun üzerine Mali utancından yüzünü tavayla gizledi. “Kankanı mahcup etme” diyen Seda Sayan, “Rezil etme beni, açıkla.

Benden yanlış bilgi çıkar mı?” şeklinde konuştu. Buna karşılık Mali, “Benden çıkar mı? Yalan” karşılığını verdi. “Sonuçta bir evlilik yapılacak” ifadesini kullanan Sayan, “Mehmet Ali’nin bu konuda çok ciddi olduğunu biliyorum. Irmak’ı da çok seviyorum, çok düzgün bir kız. Mehmet Ali’nin yanına çok yakıştırdığım iyi bir kız. Mehmet Ali’nin Irmak’ın yanındaki huzurunu ve mutluluğunu görebiliyorum” diye konuştu.

Fatih Ürek ile Seda Sayan, Irmak Atuk’u yere göğe sığdıramadı. Tüm övgüleri doğrulayan ünlü şovmen, “Seda Irmak’ı çok sevdiği için yakıştırıyor” dedi. Araya giren Seda Sayan, “Yok yok evlenecekler beni dinleyin” diye konuştu.

“Kadın hayranlarım evlenmemi istemiyor” diyen Mali, “Evliliği seviyorum. Son iki eşlimle Seda evlendirdi, bu da üçüncü olacak. Eğer evlenirsem bu son olur, zaten benim sonum olur” ifadelerini kullandı.

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar