Kişisel Site

cabadak_banner

Popçu Doğuş stüdyoyu bastı

21 Temmuz 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 547 Görüntülenme

Hilal Cebeci, Doğuş’un Star Tv stüdyolarını basarak kendisine şerefsiz diyen Rasim Ozan Kütahyalı ile tartışmak istediğini öne sürdü.

Star Tv ekranlarında yayınlanan Yerde Göğe’nin bir bölümünde kadına yapılan şiddet gündeme geldi. Programın yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı ise Türkiye’de kadına yönelik yapılan şiddete tepki göstererek “Türkiye’de kadınlar eşek sudan gelinceye kadar dövülüyor. Sonra öldürülüyor. Bakın bu erkekliğe de sığmaz. Bu yaparsanız sizde şerefsizsiniz. Böyle bir şerefsizlik olmaz.”dedi.

Programın ilerleyen dakikalarında canlı yayın konuğu Hilal Cebeci’nin de Doğuş tarafından şiddet gördüğünü iddia etmesi üzerine Rasim Ozan Kütahyalı “ Doğuş’ta bunu yaptıysa, demin dediklerim onun içinde geçerli.” diyerek bir anlamda Doğuş’a da hakaret etmiş oldu.

Program sonrası ise Hilal Cebeci, Twitter sayfasından şarkıcı Doğuş’un stüdyoyu bastığını iddia etti. Cebeci bu iddiasını takipçileri attığı şu twit ile duyurdu:
“Dogus rasimin ona şerefsiz dedini duymuş studyoyu bastı hahahahahhah:)”

Cebeci, daha sonra hayranlarının meraklı soruları üzerine, Rasim Ozan Kütahyalı’nın çıktığını ve bir şey olmadığını söyledi.

Ünlü popçu Doğuş geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programda eski sevgilisi Hilal Cebeci’ye tokat attığını itiraf etmişti.

doğuş stüdyoyu bastı “rasim ozan doğuş” rasim ozan kütahyalı doğuş doğuş rasim şerefsiz doğuş rasim ozan doğuş rasim ozan kütahyalı doğuş star tv bastı rasim ozan kütahyalı şarkıcı doğuş hilal cebeci dogus studyo basti rasim doğuşa şerefsiz dedi yerden göğe doğuş nasıl bastı rasim ozan doğuş stüdyoyu bastı yerden göğe doğuş bastı yerden göğe hilal cebeci doğuş şiddet doğuş sütüdyoyu bastı doğuş yayını bastı doğuş yerden göğe yi bastı doğuş stüdyo bastırasim ozan doğuş şerefsiz doğuş bastı doğuş sdüdyo bastı rasim kutahyali dogus rasim doğuş şerefsiz doğuş rasim ozanın stüdyosunu mu bastı doğuş rasim rasım ozan doğusa şerefsiz dedi rasim kütahyalı doğuşa şerefsiz dedi doğuş programı bastı

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar