Kişisel Site

cabadak_banner

Quaresma: Yanlış anlaşıldıysam..

27 Kasım 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 1.554 Görüntülenme

Quaresma_Nike BesiktasBeşiktaş’a Trabzon’da 3 puan getiren ve 16 hafta sonra golle buluşan Quaresma, kendisini, sarı kart görmesini ve şampiyonluk şanslarını değerlendirdi.

Quaresma’nın maç sonu açıklamaları

“Gol attığım için tabii ki mutluyum ama gol atamamak beni asla endişelendirmedi. Ben çalışan biriyim, her gün çalışıyorum. Tabii gol şansı doğunca atmak istiyorum ama beni ilgilendiren gol atmak değil, takımın kazanıp kazanmadığı”..

“Açıkçası hakemin bana neden sarı kart gösterdiğini anlamadım. Bu benim kendi sevinme çeşidim. Sanırım tribünlere bir hareket yaptığımı düşündü hakem. Ancak asla böyle bir şey yapmadım. Böyle anlaşıldıysa da özür dilerim. Kendi içimde yaşadığım bir sevinçti. Kimseye hakaret etmedim, kimseye karşı kötü bir niyetim yoktu”.

“Takım olarak ne zaman iyi oynasak, birlik halinde işler yapsak sonuçları da güzel oluyor. Takımı bu anlamda tebrik etmek lazım. Çok iyi oynadık, böyle kuvvetli bir şekilde devam edersek şampiyon olmamamız için bir engel yok. Bu şekilde bu takım olgusunu iyi yere getirmemiz lazım. Bunu yaparsak sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum. Tekrar takımı tebrik ediyorum”.

“Kendi oyun sitilimi biraz daha sahaya yansıttığım bir gündü. Ancak benden önce rakip kaleciyi tebrik etmek lazım. Çok güzel kurtarışlar yaptı, harika bir oyun sergiledi. Benim için yine de eski formuma döndüğüm ve kendi oyunumu sergilediğim için biraz daha mutluluk verici bir gece oldu.. Bir sonraki maçta yine goller atmak için mücadele vereceğim”.

Benzer Yazılar

iphone-5
iPhone 6 Özellikleri neler iPhone 6 Türkiye fiyatı ne kadar olacak? iPhone 6 özellikleri neler?  Yeni iPhone 6 videosu görüntüleri. iPhone 6 Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak ?  iPhone 6 özellikleri, fiyatı, ve çıkış tarihi.  yeni iPhone 6 tanıtımı ve iPhone 6′nın tasarımı. İphone 6 özellikleri ve fiya...
2011 secim anketi
2014 Yerel Seçimler Sonuçları belli oldu. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Burada. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Sonuçları Açıklandı. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Bu Sayfada 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları . 2014 Yerel Seçimle...
Seçim 2014, YSK Seçmen Sorgulama 2014, Nerede Oy Kullanacağım?
YSK 2014 Sandık yeri Sorgulama Seçim 2014, YSK Seçmen Sorgulama 2014, Nerede Oy Kullanacağım?  YSK kesinleşmiş aday listelerini açıkladı. YSK, 30 Mart 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde kimin, nerede oy kullanacağını internet sitesinden açıkladı.  Seçim 2014 www.ysk.gov.tr Nerede oy kullanacağım, hangi s...

Yorumlar