Kişisel Site

cabadak_banner

Rezzan Kiraz Sibel Üresin’le canlı yayında kapıştı

22 Kasım 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 324 Görüntülenme

Seda Sultan programının bugünkü konukları Astrolog Rezzan Kiraz ile Yazar Sibel Üresin, canlı yayında gergin anlar yaşadı.

Programda Astrolog Rezzan Kiraz ile İslami yazar Sibel Üresin arasında tartışma çıktı. Üresin, ‘Yıldızlarla burçlarla hareket etmeyi saçmalık olarak görüyorum. Yıldızlarla amel edilmez. Yıldızlar ve Ay sadece Allah’ın kudretini göstermek için vardır.”

”ÇİFTE CAHİL”

Rezzan Kiraz ise ‘Astrolojiyi bilmeyen insanlarla tartışmam. Çifte cahil. Bilmeyen bildiğini zanneden insanlar. Siz ne kadar ab.uk ne kadar uzak konuşuyorsunuz. Umreye gidecektim bir ilahiyat hocası sen önce Kelime-i Şahadet getir dedi ben de Elhamdülillah Müslüman’ım dedim.”

”ÖRTÜ AYETİNİ ATLAMIŞSINIZ”

”Ben 3 kez Kur’an-ı Arapça hatim ettim” diyen Kiraz’a Üresin ”Örtü ayetini atlamışsınız gördüğüm kadarıyla” deyince Kiraz da, ‘ Sizin örtünme anlayışınızla benim örtünme anlayaşım aynı değil ‘ karşılığını verdi.

Sibel Üresin astrolog Rezzan Kiraz’a yönelik olarak ‘Benim sevdiğim insanlar böyle değil. Severek cehenneme gidin’ dedi.

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar