Kişisel Site

cabadak_banner

Safi Espadon’da Konut Alanlara Dekorasyon Hediye

20 Kasım 2012 | Yazar: Enupenvemenia | Henüz yorum yapılmamış | 327 Görüntülenme

Safi Gayrimenkul tarafından Kartal’da inşa edilen Espadon Residence projesinden 31 Aralık tarihine adar konut alana dekorasyon hediye.

Safi Gayrimenkul Safi Espadon’dan 31 Aralık’a kadar konut ya da ofis alanlar için özel bir kampanya sunuyor. Yeni yıla kadar sürecek kampanya ile kişilerin konut ya da ofisleri, dekorasyonu tamamlanmış şekilde teslim edilecek.
Ev ya da ofislerini anahtar teslim alacak proje sahipleri, hem bütçelerinden tasarruf edecek hem de zamandan. Proje kataloglarında bulunan konut ve ofis iç mekan görüntülerinin çizimlerde kalmamasını, kişilerin hayal ettikleri ev ya da ofislere zaman ve bütçe harcamadan sahip olmasını sağlayan kampanya, Safi Espadon’un yeni yıl hediyesi olarak 31 Aralık’a kadar sürecek.
Dome Mimarlık imzası
Safi Holding, İstanbul’un kentsel dönüşüm bölgesi Kartal’da gerçekleştirdiği rezidans projesi “Safi Espadon Residence”ın inşaatına hızla devam ediyor. Dome Mimarlık tarafından tasarlanan Safi Espadon farklı mimarisi ile beğeni topluyor. Bina, konut ve ofis sakinlerine sosyal olanakları güçlü, kent yaşamındaki gereksinimlerin yüksek standartlarla karşılandığı, inşaat kalitesi ve özel mimarisi ile dikkat çeken bir yaşam merkezi sunuyor. 136 konut ve 11 ticari bölümden oluşan projede ortalama metrekare satış fiyatı 3 bin 750 TL.
3 bodrum, zemin ve 19 kattan oluşacak yapının Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve metroya olan yakınlığı hava ve kara ulaşımı açısından oldukça cazip. Projede 1+1 daireler dahil olmak üzere her daireye bir araçlık kapalı otopark alanı ayrılmış. 31.000 m² toplam inşaat alanı üzerinde yükselen projede stüdyo, 1+1, 1,5+1 ve 2+1 farklı tipte konut ve ofis seçenekleri bulunuyor.
Geniş Stüdyo Daireler
Diğer projelerden farklı olarak stüdyo dairelerin oldukça geniş planlandığı yapıda daire büyüklükleri 59 ile 160 m² aralığında değişiyor. Toplam üç bloktan meydana gelen 101 metre yüksekliğindeki proje tek parça olarak yükseliyor. Projenin yeşil kat bahçeleri ve özel olarak tasarlanmış terası ile tüm cephelerinden Marmara Denizi veya Adalar manzarasını izlemek mümkün olacak. Güçlü mimari özelliklere sahip olan projenin ismi ise kılıç balığı anlamına gelen “Espadon” olarak seçilmiş.
Birleştirilebilen Daireler İle Espadon Farkı
Safi Espadon Residence’ın mimarisi dairelerin birleştirilebilmesi açısından son derece uygun olarak tasarlanmış. Proje sahipleri ihtiyaçlarına göre birden fazla daireyi birleştirip daha geniş bir yaşam/çalışma alanına sahip olabilecekler. Yüksek Prim Potansiyeline Sahip Lokasyon Kartal’da Kadıköy-Kartal metro hattının hemen önünde konumlanan “Safi Espadon Residence” ulaşım bakımından hem konut hem de ofis kullanımı için oldukça cazip bir lokasyona sahip. Proje aynı zamanda dünyanın en büyük Adliye Sarayı olan Kartal Adliye Sarayı’nın yakınında yer alıyor.
Ana arter üzerinde bulunması nedeniyle çok uygun bir ulaşım hattına sahip olan proje iş yerleri için de tercih sebebi oluyor. Ekim ayında temeli atılan projenin inşaatı hızla devam ediyor.
Kaynak: Sahibinden.com/projeler

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
Kıbrıs’ta Çözüm Ekonomi ve Turizmi Uçurur
Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) Başkanı Günay Çerkez, Kıbrıs'ta çözümün herkes açısından gerekli olduğunu belirterek, çözümün ekonomi, turizm, eğitim, gemicilik gibi sektörlerin kalkınmasını sağlayacağını belirtti.....
Sinpaş Holding, Frankfurt’Ta Ticari Kompleks Satın Aldı
Sinpaş Holding iştiraki olarak faaliyet göstermekte olan Servet GYO, Almanya'nın Frankfurt kentinde 60 milyon Euro'ya 291 bin 159 metrekarelik bir ticari kompleks satın aldı.....

Yorumlar