Menü
Kategoriler
Sanal âleme esnaf sokağı
Sanal âleme esnaf sokağı
19 Ekim 2014 Genel

Sanal âleme esnaf sokağıeBay’in iştiraki GittiGidiyor.com, ‘cadde’ konseptine yeni bir boyut kazandırdı. Happy Center’la anlaşarak site içinde süpermarket açan şirket aynı stratejiyi mobilya, hırdavat, çocuk gibi alanlarda uygulamak için markalarla görüşüyor

Teknoloji ürünlerine getirilen taksit kısıtlaması, cirosunun büyük kısmını bu alandan elde eden online satış sitelerini yeni stratejiler geliştirmeye zorladı. Sektörün yavaş yavaş elektronik ürünlerden diğer alanlara kaymaya başladığını belirten GittiGidiyor.com’un Genel Müdürü Gülfem Toygar, “Altın ve cep telefonunda online satışlar yüzde 50 azaldı. Bu yıl ‘Cadde’ konseptini Türkiye’ye ilk kez getirerek online alışverişe yeni bir boyut kazandırdık” dedi. Kısıtlamaların sektörü yaratıcılığa zorladığının altını çizen Toygar, geleneksel alışveriş alışkanlıklarını Cadde konseptiyle online alışverişe uyarladıklarını ifade etti.

HAPPY CADDE’DE DÜKKÂN AÇTI
Toygar, online alışverişin artık sektörel anlamda derinleştiğini de belirterek, bunun en güzel örneğinin GittiGidiyor içinde hayata geçirilen ‘süpermarket’ uygulaması olduğunu söyledi. Bunun için perakende zinciri Happy’yle anlaştıklarını anlatan Toygar, “Burada markette satılan her şeyi satın almak mümkün. İlk adımı Happy’yle attık. Diğer markalarla da devam ettireceğiz” diye konuştu. Gülfem Toygar, ‘süpermarket’ uygulamasına mobilya, hırdavat, çocuk gibi alanları da eklemeyi planladıklarını söyleyerek, şöyle konuştu: “Online satış şirketleri artık derinleşiyor. İhtisaslaşma trend oldu. Bunun içinde lüks de var, ucuz da. Bu alanlar için markalarla görüşmeler yapıyoruz.”

“İADEDE DÜNYA ORTALAMASININ ALTINDAYIZ”
e-ticaret sektörünün büyümesini sürdürdüğünü anlatan Gülfem Toygar, Türkiye’de sektöre yeni girmek isteyenlerin de olduğunu ifade etti. Çok sayıda şirket olmasına rağmen pazar payının 3-4 marka arasında paylaşıldığına dikkat çeken Toygar, Türkiye’de sistemin çok başarılı ilerlediğine de değindi. Toygar, “Dünyada iade oranları çok yüksek. AB’de, örneğin tekstil satışlarında iade oranı yüzde 50’lere varıyor. Türkiye ortalaması ise yüzde 15. GittiGidiyor’da bu oran yüzde 10’larda” diye konuştu.

Banyo ve Mutfak Kategorilerinde en ucuz fiyatlarla bir çok ürünü bulabilir Uğur Yapı ve Net alisveris.com güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Banyolarda en çok satılan ürünlerimiz VitrA Ses Yok Klozet Kapağı, VitrA Yavaş Kapanır Klozet Kapağı, LİDER Çocuk Adaptörlü Çift Kullanımlı Klozet Kapağı, VitrA Çift Kademeli İç Takımlar, NORM Basmalı Rezervuar İç Takımlarıdır.

Bunların yanında çok beğenilen ürünlerimiz ise ECA batarya  Musluklar,  Artema Punto Armatürlerdir. Bilhassa E.C.A Delta, Star, Luna, Caro, Zafir, Spil Banyo mutfak ve lavabo bataryaları çok sevilen ve beğenilen ürünlerdir..

Aynı zamanda Artema bataryalarda ise ARTEMA Solid S Eviye Bataryası,  ARTEMA Solid S Banyo Bataryası, ARTEMA Solid S Lavabo Bataryası, PUNTO serisinde ise Fuga, Viva, Deco, caso, Pele Banyo, Eviye, Lavabo bataryalarını görebilir, tüm resimleri ve özellikleri ile inceleyebilir, size uygun olanları en uygun avantajlı ucuz fiyatlarla %100 güvenli olarak Net alisveris.com  sitemizden satın alabilirsiniz

Bir cevap yazın
*