Kişisel Site

cabadak_banner

Sarphan Finans Park’ın Ticari Alanları 22 Kasım’da Satışa Çıkıyor

21 Kasım 2012 | Yazar: Enupenvemenia | Henüz yorum yapılmamış | 200 Görüntülenme

Sarphan Finans Park'ın Ticari Alanları 22 Kasım'da Satışa ÇıkıyorSarp Group’un TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat tarafından Ataşehir’de hayata geçirilen Sarphan Finans Park projesinde yer alan ticari üniteler 22 Kasım 2012 tarihinden itibaren satışta..

Finans ve ekonomi dünyasının yeni merkezine komşu olan Sarphan Finans Park’ta yer alan Sarphan Finans Park Ofis, stratejik konumuyla İstanbul Anadolu Yakası’nda iş yapan kuruluşlara benzersiz avantajlar sağlıyor.

Prestijli projelere imza atarak sektörünün öncü kuruluşları arasında yerini sağlamlaştıran Sarp Group, TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa ettiği Sarphan Finans Park projesiyle iş çevrelerine ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açıyor. Sarphan Finans Park’ta yer alan Sarphan Finans Park Ofis, BDDK, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halk Bankası’nın merkezleri ile Sermaye Piyasası Kurulu’na komşu olmasının yanı sıra her türlü lüks ve konfora sahip olarak şirketlere prestijli bir iş ortamı sağlıyor.

İş dünyasının yeni vitrini
İstanbul Anadolu Yakası’na taşınacak Türkiye’nin yeni finans ve ekonomi merkezine komşu olan Sarphan Finans Park Ofis, modern görünümü zarif bir mimari anlayışla bütünleştiren işlevsel tasarımı ile öne çıkıyor ve Sabiha Gökçen Havaalanı ile metroya çok yakın olan stratejik konumu sayesinde iş çevrelerine birçok avantaj sağlıyor.
konuthaberleri.com

SARPHAN FİNANSPARK PROJE DETAY VE GÖRSELLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Toplam 13 kattan oluşan Sarphan Finans Park Ofis’te 4 kat otopark, lobi, resepsiyon, her türlü teknik donanıma sahip ofisler, süs havuzu, ön ve yan cephelere bakan ofislerde teraslar ve kat bahçeleri, panoramik asansörler, merkezi ısıtma ve soğutma, gelişmiş ses ve ısı yalıtımı bulunuyor. Kat bahçelerine açılan ofis katlarının ferah bir iş ortamı yarattığı, toplam 123 ofisten oluşan Sarphan Finans Park Ofis, iş ve ekonomi dünyasının yeni merkezine komşu olmanın avantajlarını beraberinde getiriyor, şirketlerin değerine değer katmayı hedefliyor.

Ödüllü iş ve yaşam merkezi
2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Kategorisi’nde “Beş Yıldızlı Avrupa’nın En Prestijli Projesi”, 2011 Aralık ayında ise Kıtalararası Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Mimarisi finalinde dünyanın bir numaralı gayrimenkul projesi İlan edilen Sarphan Finans Park, standartları zirveye taşıyan yaşam ve iş merkezi olarak iş çevrelerinden yoğun ilgi görüyor. İlklere imza atan ultra modern yaşam ve iş merkezi Sarphan Finans Park’ta, lüksün sınırlarını zorlayan beş yıldızlı residence, finans ve ekonomi dünyasının merkezinde yer alan beş yıldızlı ofis alanları ve her türlü konforu sunan beş yıldızlı bir otel yer alacak.

FinansPark İletişim bilgileri
Web : www.sarphanfinanspark.com
e-mail : info@sarphanfinanspark.com
Tel : 0216 325 58 00

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
Kıbrıs’ta Çözüm Ekonomi ve Turizmi Uçurur
Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) Başkanı Günay Çerkez, Kıbrıs'ta çözümün herkes açısından gerekli olduğunu belirterek, çözümün ekonomi, turizm, eğitim, gemicilik gibi sektörlerin kalkınmasını sağlayacağını belirtti.....
Sinpaş Holding, Frankfurt’Ta Ticari Kompleks Satın Aldı
Sinpaş Holding iştiraki olarak faaliyet göstermekte olan Servet GYO, Almanya'nın Frankfurt kentinde 60 milyon Euro'ya 291 bin 159 metrekarelik bir ticari kompleks satın aldı.....

Yorumlar