Kişisel Site

cabadak_banner

Seda Sayan… TWİTTER’DA 100 BİN TAKİPÇİYE YAKLAŞTI…

28 Eylül 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 1.156 Görüntülenme

Seda Sayan... TWİTTER`DA 100 BİN TAKİPÇİYE YAKLAŞTI...

Bugünkü programında Prof. Dr. Haydar Dümen, sanatçı Seher Dilovan ve oryantal Tanyeli ile birlikte Twitter’dan sevenleriyle konuşan Seda Sayan sevenlerinin dertlerine ortak oldu.

Hafta içi her gün Beyaz Tv ekranlarında “Sultan-ı Beyaz” isimli programıyla sevenleriyle buluşan ünlü sanatçı Seda Sayan, kanayan yaramız kadına şiddet ve taciz olayını işledi.

Bugünkü programında Prof. Dr. Haydar Dümen, sanatçı Seher Dilovan ve oryantal Tanyeli ile birlikte Twitter’dan sevenleriyle konuşan Seda Sayan sevenlerinin dertlerine ortak oldu.

Programa telefonla katılan mağdurlar vatandaşların dertlerine derman arayan ve onları dinleyen Seda Sayan hem kendisi hem de ekranları başındaki vatandaşları göz yaşına boğdu.

Yaklaşık 3 aydan beri Twitter kullandığını söyleyen Seda Sayan,” bu Twitter 4 yıldan beri var ben henüz 3 aydır üyeyim şuana kadar takipçim 90 Bini geçip 100 bine yaklaştı. Tüm dertlerimi projelerimi ve vatandaşların sıkıntılarını buradan takip ediyor, elimden geldiği kadar da yardımcı olmaya çalışıyorum. Bundan böyle bu taciz ve cinsel sosyal konulara daha çok eğilmek ve insanlarımızı bilinçlendirmek istiyorum”dedi.

www.magazinkolik.com

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar