Kişisel Site

cabadak_banner

Şekerbank 30 Yıl Vadeli Konut Kredisi Veriyor Ev Sahibi Olmak Hayal Değil

26 Nisan 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 398 Görüntülenme

Şekerbank Türkiye’de bir ilke imza atarak 30 yıl vadeli konut kredisi kullandırıyor. Şekerbank, iştiraki olan Şeker Finans aracılığıyla kullandurdığı ev kredisi ile çok düşük taksitlerle, kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunuyor. 30 yıl vadeli konut kredisi imkanı ile özellikle orta ve alt gelir grubundaki tüketicilerin ev sahibi olma hayalleri gerçeğe dönüşecek.

Şekerbank’ın 30 sene vadeli konut kredisi ile örneğin 70.000 TL kredi kullanıldığında aylık geri ödenmesi gereken taksit 681 TL olacak. Bu da kira öder gibi ev sahibi olma hayalinin ilk defa gerçeğe bu kadar yakın olduğunu gösteriyor. Türkiye’de ilk defa bu kadar uzun vadeli ev kredisi / mortgage imkanı sağlanıyor.

Şeker Finans tarafından kullandırılacak olan 30 yıl vadeli konut kredisinin 3 farklı türü bulunuyor:

Şekerbank Kiraya Son Konut Kredisi 30 yıl vadeli olarak konut satın alma veya eski konut kredisinin refinansmanı amacıyla kullanılan kredi türü.

Şekerbank Taksit Azaltan Konut Kredisi de 30 yıl vadeli olarak kullanılabiliyor. Müşterilerden ek komisyon alınarak, taksit tutarlarının düşürülülebiliyor. Böylece azalan taksit tutarıyla taksit ödeme kolaylığı sağlıyor. Şekerbank Taksit Azaltan Konut Kredisi de konut satın alma veya eski konut kredisinn refinansmanı amacıyla kullandırılıyor.

Şekerbank Tadilat Kredisi ise sahibi olunan konutun tadilatı amacıyla 20 yıl vadeli olarak kullanılan konut kredisi türü.

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
Sanal âleme esnaf sokağı
E-ticaret hacmi, 2018 yılında yüzde 42 büyüyerek 59,9 milyar liraya ulaştı. "Türkiye e-Ticaret Pazar Büyüklüğü" raporuna göre, e-ticaret sektörü 2018 yılında, yüzde 42 büyüme ile 59,9 milyar liralık hacme ulaştı. Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) tarafından, Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (...
NKP Çocuk Adaptörlü Yavaş Kapanır Klozet Kapağı http://onhaberleri.com/hesapli-ve-ucuz-alisveris-nasil-yapilir HEM YETİŞKİN HEMDE ÇOCUKLARA ÖZEL KLOZET KAPAĞI    KARE  KLOZETLER İÇİN UYGUN DEGİLDİR    KAPAK VİDASI ALTTAN VE ÜSTEN SIKILABİLEN KLOZETLER İÇİN UYGUNDUR    KAPAK VİDASI ÜSTEN SIKIL...

Yorumlar