Kişisel Site

cabadak_banner

Seren Serengil emniyette

20 Kasım 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 334 Görüntülenme

İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nün ithal edilen lüks otomobillerin gümrük beyanlarında fiyatlarının düşük gösterilip devletin zarara uğratılması ile ilgili başlattığı soruşturma kapsamında Seren Serengil ifade vermek için emniyete çağırıldı.

Serengil emniyet girişinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “ Sıfır araba aldık diye düşündük 2’nci el çıktı. Bu anlamda da şikayetimizi yapmaya geldik” dedi.

“SİBEL’LE KADERİMİZ AYNI”

Serengil, “Sibel Can’la aynı yerden mi aldınız aracı” sorusuna ise, “Maalesef aynı yerden aldık, maalesef Sibel’le ikimizin bu konuda kaderi aynı. Yıllar önce de Hummer almıştık. Devlet gene Hummer’lara el koydu” dedi.

Serengil sözlerine şöyle devam etti:

PARASINI VERİYORUZ VERGİSİNİ ÖDÜYORUZ

Anlamadığım şu, neden araçlar bizden alınıyor da, bu yanlışlığı yapan bu hatayı yapan, biz sonuçta paramızı veriyoruz arabayı alıyoruz. Biz bu arabanın tarihçesini bilemeyiz. Biz değil bir erkek olarak siz bile bilemezsiniz. Biz gidiyoruz paramızı ödüyoruz vergimizi ödüyoruz. Ama hem vergi düşürüyorlar hem modelini düşürüyorlar. Bizim araçlarımız alınıyor. Peki bunlar nasıl arabalarını hala satabiliyorlar” Serengil Şikayetçi olacak mısınız sorusuna “evet” cevabını verdi.

MERCEDES’İ SATMAK ZORUNDA KALDIK

Arabanızın markası neydi sorusuna Seren Serengil “ Mercedes de aracı satmak zorunda kaldık. Çünkü bu dedikodulardan sonra avukatım araştırdı” dedi. Serengilin avukatı ise “ Seren hanımın aldığı araç yapmış olduğumuz araştırma sonucunda Mercedes’in fabrikasından, oradan sordurduk yaptığımız araştırma sonucunda araç 2010 model çıktı. Sıfır olarak aldırdığımız araç sordurduk 2’inci el çıktı” dedi. Serengil aracınızı uygun fiyata mı aldınız sorusuna ise, “ aldığım zaman geçen yıl sıfır arabanın rakamı ne ise o fiyata aldım. Ama sonuçta 2011’se rakam doğru. Ama 2010’sa yanlış rakam olmuş” “ Peki siz aracın durumunu bilerek mi sattınız sorusuna ise Serengil “ Benim annem, bu dedikodular çıkmış benim haberim yoktu. Dedik yani böyle problemler varmış biz arabayı iade etmek istedik. İade almadılar, almayınca sattık” dedi.

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar