Kişisel Site

cabadak_banner

Şike soruşturmasında düğmeye ilk basan ismin Zekeriya Öz olduğu açıklandı

3 Temmuz 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 492 Görüntülenme
Şike soruşturmasında düğmeye ilk basan ismin Zekeriya Öz olduğu açıklandıŞike iddialarına ilişkin soruşturmanın aralık ayında organize bir suç örgütüne yönelik başlatıldığı ve yapılan teknik takipler sonucu kulüp yöneticilerine kadar uzandığı öğrenildi.
Alınan bilgilere göre, soruşturmayı bir ihbar üzerine Başsavcı Vekili olan Ergenekon savcılarından Zekeriya Öz’ün Aralık 2010 yılında başlattığı belirtildi. Dosyanın daha sonra savcı Mehmet Berk’e verildiği ifade edildi. Uzun süren teknik takibin ardından operasyonlara başlandığı kaydedildi. Soruşturmanın Olgun Peker yönetimindeki suç örgütüne yönelik başlatıldığı belirtildi.

PEKER’İN İSMİ ŞİKE SORUŞTURMASINDA

Ergenekon sanığı Sedat Peker’in işlerini yürüttüğü iddia edilen Olgun Peker’in tehditle maç sonuçlarını etkilediği, futbolcuları tehdit ettikleri ifade edildi. Bu örgüte yönelik teknik takip sırasında kulüplerdeki bazı isimlerin de şikeye yönelik görüşmeleri tespit edildi.

AZİZ YILDIRIM DA PEKER’ İLE GÖRÜŞTÜ

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın da teknik takibe alındığı, Peker ile görüşmelerinin olduğu öğrenildi. Soruşturma kapsamında şu ana kadar 50’ye yakın ismin gözaltında olduğu ancak bu sayının artacağı belirtildi. Yıldırım ile birlikte Olgun Peker’in de gözaltında olduğu kaydedildi.

Olgun Peker, daha önceki bir açıklamasında Sedat Peker ile olan ilişkisini gizlemediğini, bu ilişkinin çıkar değil sevgi ilişkisi olduğunu ifade etmişti.

Benzer Yazılar

iphone-5
iPhone 6 Özellikleri neler iPhone 6 Türkiye fiyatı ne kadar olacak? iPhone 6 özellikleri neler?  Yeni iPhone 6 videosu görüntüleri. iPhone 6 Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak ?  iPhone 6 özellikleri, fiyatı, ve çıkış tarihi.  yeni iPhone 6 tanıtımı ve iPhone 6′nın tasarımı. İphone 6 özellikleri ve fiya...
2011 secim anketi
2014 Yerel Seçimler Sonuçları belli oldu. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Burada. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Sonuçları Açıklandı. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Bu Sayfada 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları . 2014 Yerel Seçimle...
Seçim 2014, YSK Seçmen Sorgulama 2014, Nerede Oy Kullanacağım?
YSK 2014 Sandık yeri Sorgulama Seçim 2014, YSK Seçmen Sorgulama 2014, Nerede Oy Kullanacağım?  YSK kesinleşmiş aday listelerini açıkladı. YSK, 30 Mart 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde kimin, nerede oy kullanacağını internet sitesinden açıkladı.  Seçim 2014 www.ysk.gov.tr Nerede oy kullanacağım, hangi s...

Yorumlar