Şirinler’in New York Macerası Başlıyor

ŞirinlerFragman  izle, Şirinler 2011 animasyonu izle, Şirinler 2011 türkçe filmi izle, Şirinler 2011 türkçe dublaj izle, Şirinler türkçe dublaj izle, The Smurf 2011 türkçe dublaj izle

Warner Bros Türkiye’den alınan bilgiye göre, Columbia Pictures ve Sony Pictures Animation, gerçek oyuncularla canlandırma karakterlerini bir arada kullandığı aile komedisi ”Şirinler/The Smurfs”, efsanevi minik mavi karakterler ”Şirinleri” beyaz perdeye taşıdı.

Yönetmenliğini Raja Gosnell’in yaptığı, yapımcılığını Jordan Kerner’in üstlendiği filmin senaryosunu J. David Stem, David N. Weiss, Jay Scherick ve David Ronn yazdı. Filmin başrollerinde Neil Patrick Harris, Jayma Mays, Sofia Vergara ve ”Gargamel” rolünde Hank Azaria yer aldı. Filmde, kötü büyücü Gargamel’in köylerinden kovaladığı Şirinler, büyülü bir geçitten New York’taki Central Park’ın tam ortasına düşüyor. Büyük Elma’da sıkışıp kalan üç elma boyundaki Şirinler, Gargamel izlerini bulmadan köylerine dönmenin bir yolunu bulmaya çalışıyor.

Sirinler New Yorkta Turkce Dublaj Izle FULL

Sirinler New Yorkta Turkce Dublaj Izle FULL

 şirinler new york’ta Fragman izle video izle

Türkiye’de Türkçe dublajlı olarak gösterime girecek filmde, Şirinlerin bilge lideri ve onları nasıl idare edeceğini bilen, sık sık mantar evinde, büyü kitabının başında Şirinlerini kötü büyücü Gargamel’den koruyacak iksirler hazırlarken görülebilen ”Şirin Baba” karakterini Engin Alkan, ”Şirine” karakterini Sebanur Aksoy, ”Sakar Şirin”i Fatih Özkul, ”Akıllı Şirin”i Özgür Özdural, film için özel olarak tasarlanan ”Cesur Şirin”i Fatih Özacun, ”Huysuz Şirin”i Bora Sevri seslendirecek.

Filmde, kötü büyücü, Şirinlerle ilgili her şeyi takıntı haline getiren, büyü ve hijyen konusunda başarısız, efsanevi Şirinleri yakalamak ve onların mavi özü ile en güçlü büyülerini yapmak için planlar yapan ”Gargamel”e Türkçe dublajında Hakan Vanlı ses verecek. Gargamel’in suç ortağı, kedisi ”Azman”ı da gerçek kediler canlandırdı. Rolü 4 kedi üstlendi ve yapımcılar belli sahnelerde bilgisayarla oluşturulmuş bir Azman kullandı.

Şirinler’in Öyküsü Nasıl Başladı?

Belçikalı sanatçı Pierre ”Peyo” Culliford, ”Şirinler”i 1958 yılında bir çizgi roman dergisi için tasarladı. Orijinal adıyla ”Schtroumpfs”, bir anda popüler oldu ve dergiye mektup yağmasına yol açtı. Sonraki 50 yıl boyunca bir fenomen haline gelerek çizgi romanlarda, kitaplarda, çizgi dizilerde, filmlerde, video oyunlarında, televizyon programlarında ve 300 milyon adetten fazla satılan figürlerde hayat buldu. Şirinlerle büyüyen çocukların şimdi birer ebeveyn olması ve çocuklarını Şirinlerle tanıştırması sayesinde bu sevimli karakterlerin cazibesi nesilden nesile aktarıldı.

Yapımcı Jordan Kerner’ın ”Şirinler”i beyazperdeye getirme macerası 1980 yılına NBC yöneticisi Brandon Tarkitoff’la yaptığı toplantıya uzanıyor. Tartikoff, Kerner’a, Şirinler’i konu alan ve bir TV programına uyarlamayı düşündüğü kitap serisini okumasını önerdi. Kerner, kitabı okuyunca karakterlere hayran kaldı. Tartikoff ”Şirinler”i cumartesi sabahlarına getirerek, 8 yılda 256 bölümü yayınlanan bir Hanna-Barbera dizisine dönüştürdü.

Kerner, 1997 yılında ”Smurfs” markasının lisans ajansına bir dizi mektup göndererek, ”Şirinler”i film yapmak istediğini belirtti. 2002 yılında Kerner’ın yapımcılığını üstlendiği, E.B. White’ın klasik çocuk romanı Charlotte’s Web’in başarılı ve içten uyarlamasını gören Peyo’nun mirasçıları, Şirinlerin iyi ellerde olacağını anladı ve filmin yapımına izin verdi. Film tümüyle New York’un Central Park ve Beldevere Şatosu gibi simge haline gelmiş mekanlarında ve FAO Schwarz, Russian Tea Room, Rockefeller Center ve Brooklyn’deki Prospect Park gibi yerlerde çekildi.

Teknik Bilgiler

Bu sinema filmine kadar, ”Şirinler” sadece iki boyutlu olarak göründü. Bu sevimli yaratıkları üç boyutlu, bilgisayar desteğiyle canlandırılmış ve 3D stereo ses sistemine sahip bir alana taşımak, yapımcılar için kolay olmadı.

 

Şirinler provalar sırasında bire bir ölçekli 19 santimetre boyunda maketlerle simgelendi. Gargamel’in makyaj testi 3 saat sürdü. Çekimlerin ortasında bu dönüşüm yaklaşık 90 dakika sürdü. Hank Azaria, karaktere dönüşmesini çabuklaştırmak için kafasını kazıtmaya karar verdi. Azaria, 50′den fazla sefer Gargamel’e dönüştü ve makyaj koltuğunda yaklaşık 130 saat geçirdi. Makyaj sırasında klasik rock dinledi.

Kaynak: http://www.turkishny.com

şirinler new york’ta izle şirinler new york’ta full izle. şirinler new york’ta fragman. şirinler newyorkta izle. şirinler newyorkta full izle şirinler new york’ta full yeni şirinle.r filmini izle sirinler new york izle. şirinler filmi kaç saat sırınler newyorkda .şirinler new york full izle şirinler kac dakıka şirinler new york’ta izle türkçe düblaj şirinler filmi kaç dakika sirinler new york ta izle şirinler new yorkta hangi sinemalarda Şirinler New York’ta. hangi sinemada sırınler newyokta. ızle şirinler yeni şirinler. filmi kaç saat sürüyor ? şirinler new york’ta izle full izle şirinler new york’ta kac dk new york şirinler izle şirinler new york’ta tr ızle şirinler niyokta şirinler new york’ta filmi izle şirinler new yorkta film şirinler kaç saat sürüyor? şirinler new york’ta izle full şirinler new york taizle türkçe dublaj

6 comments on “Şirinler’in New York Macerası Başlıyor

 1. MehmeT diyor ki:

  Benimde En Cok Cizgifilim İzledigim Şey Şirinler ve Tom Ve Jery idi Ve Pempe Panter En Cok Sevdigim çizgi Filim Şirinlerdi Ve En Cok Sevdigim Şehir New York (I Love New York) Memeoli

 2. Hey ,, Now i’m creative to your webpage and I totally thanks for the good topics and good style. You’re a real writer!

 3. erhannnn diyor ki:

  süper vede izlenebilir kalite de bir film. tavsiye ederim herkese

 4. duru meryem diyor ki:

  yani fena değil

 5. yasmin diyor ki:

  donup kaldı orasını sevmedim
  hepsini izleyemedim orasını sevmedim

 6. berfin diyor ki:

  çok iyi bir film yonetmenine alkişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

haberler haberler