Kişisel Site

cabadak_banner

Sokak modasına takılın

22 Kasım 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 518 Görüntülenme

Bilinen belli başlı tasarımcı ve markaların belirlediği kalıplardan sıkıldıysanız, haberiniz olsun!

Bilinen belli başlı tasarımcı ve markaların belirlediği kalıplardan sıkıldıysanız, size ilham verecek kombinasyonlar sokakları podyum belliyor, haberiniz olsun!

Uzun bir dönem, en iyi giyim fikirleri Londra ve New York sokaklarından çıktı. Gün geçtikçe dünya şehirlerinin listesi uzuyor; o şehirlerin sokaklarındaki insanlar kendi modalarını oluşturuyor.

Özellikle de tüm dünyaca bilinen belli başlı tasarımcı ve markaların belirlediği kalıplardan sıkıldıysanız, size ilham verecek kombinasyonlar sokakları podyum belliyor, haberiniz olsun!

Genel kabul gören akımları takip etmekten çok kendi tarzlarını ve ruh hallerini yansıtmayı tercih eden genç kesim tarafından öncülüğü yapılan sokak modası süratle değişen bir dinamiğe sahip. Tercih edenler bireyler ise kendilerine bunca benzeyen giysiler içerisinde çok iyi görünüyorlar çünkü her şeyden önce rahat hissediyorlar.

Sokak stilini nasıl elde edersiniz?

Kişiliğinizi yansıtan parçalarla kendinizi deneyim ve ifade etmelisiniz. Daha sonra da genel stilinizi alter- egonuzu yansıtan alışılmadık parçalarla harmanlarsınız. Klasik bir blazerın içine giyilen tişört ve onları tamamlayan ‘geek’ gözlükler gibi. Kadınsı bir elbisenin altına giyilen kontrast renkte bir tayt ya da çoraba eşlik eden asker botları.. Bazen kotun altına giyilen ‘mary jane’ tarzı topuklular.. Özet olarak sokak modasında tercih edilen giysiler taşıyan kişinin bir uzantısı oluyor; o yüzden de çok renkli, çeşitli, sınırsız ve renkli!

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar