Kişisel Site

cabadak_banner

Sonbaharda yıldız yağacak…

6 Eylül 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 292 Görüntülenme

İstanbul’da eğlence bitmez. Yerli ve yabancı sanatçılar eylül ayında hem Boğaz’da hem Harbiye’de hayranlarıyla buluşmaya devam edecek.

İşte sonbaharda gün gün konser trafiği.

10 EYLÜL- BÜLENT ORTAÇGiL-SENFONiK

BülentOrtaçgil’in belleklere kazınan eserlerini senfoni orkestrasıyla seslendireceği konser sürprizlere açık olacak. 26 kişilik dev yaylı grubu ve usta müzisyenler enstrümanlarıyla sanatçıya eşlik edecek. ErkanOğur ve Birsen Tezer konuk sanatçı olarak sahneye çıkacak.

13 EYLÜL-ENRICO MACIAS

Şarkıları tümdünyada ezbere söylenen vemüzikal kariyerinde 50 yılı geride bırakan EnricoMacias 13 Eylül’de İstanbul’a geliyor. Sanatçı eski şarkılarının yanı sıra son albümü ‘Voyage d’UneMelodie’den seslendireceği şarkılarıyla Cemil TopuzluHarbiye Açıkhava Sahnesi’nde hayranlarıyla buluşacak.

14 EYLÜL- KARDEŞ TÜRKÜLER

Bu konser büyük bir buluşmaya da sahne olacak. Cemil TopuzluHarbiye Açıkhava Sahnesi’nde ‘Yeni Bir Gün’ adlı konserde Kardeş Türküler’in ağırlayacağı konuklar arasında Sezen Aksu, Arto Tunçboyacıyan, Ara Dinkjian ve Aynur da var. Gecede, Okmeydanı Çocuk Korosu da sanatçılara eşlik edecek.

METiN ŞENTÜRK

Metin Şentürk, kendi parçalarının yanı sıra Türk sanatmüziğide yorumlayacağı repertuarıyla Arena’da sevenlerinin karşısına çıkacak. Dünya Engelliler Vakfı’na katkı sağlamak için düzenlenen konser, pek çok engelli için umut taşıyacak.

15 EYLÜL- ZÜLFÜ LİVANELİ

Güneş Topla Benim İçin, İstanbul’u Dinliyorum, Karlı Kayın Ormanı, Leylim Ley gibi eserlerin sahibi Zülfü Livaneli, 15 Eylül Perşembe gecesi Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde olacak.

RAFET EL ROMAN

Romantik parçaların yorumcusu Rafet El Roman, dinleyicilere Boğaz’ın ışıkları altında duygusal saatler yaşatmaya hazırlanıyor. Sanatçı ilk kez Kuruçeşme Arena’ya çıkacak.

16 EYLÜL- SERTAB ERENER

Rengarenk’ten seslendirdiği şarkılarla Boğaz’ı gökkuşağına çeviren; kıyafetleri, şarkıları ve sahne performansıyla dinleyicilerden tam not alan Erener, 16 Eylül’de yine Arena’da coşturacak.

FUNDA ARAR

Ünlü popçu Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde müzikseverleri 80’li ve 90’lı yılların şarkılarıyla nostaljik bir yolculuğa çıkaracak.

17 EYLÜL- ŞEBNEM FERAH

Rockmüziğin başarılı kadın vokallerinden ŞebnemFerah, 10 yılı aşkınmüzik hayatının en güzel şarkılarını Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde söyleyecek.

20 EYLÜL- SILA

Her albümüyle hayran kitlesini genişleten Sıla son olarak ‘Konuşmadığımız Şeyler Var’ ile bu yaz en çok dinlenilen albümlerden birine imza attı. Sanatçı 20 Eylül akşamı Arena’da en son hit parçalarını yıldızlar eşliğinde söylemeye hazırlanıyor.

23 EYLÜL- ANADOLU ATEŞi

Anadolu Ateşi dans grubu 23 Eylül gecesi Cemil TopuzluHarbiye Açıkhava Sahnesi’ndemuhteşembir gösteri sunacak.

23 EYLÜL- FERHAT GÖÇER/ SUNAY AKIN

Ferhat Göçer’in şarkılarına Sunay Akın’ın hikâyelerinin cevap vereceği; şiirlerle, şarkıların sırayla arz-ı endamedeceği bir gece için iki ünlü isimCemil TopuzluHarbiye Açıkhava Sahnesi’nde yer alacak.

Batuhan ÖZKARDEŞLER- BUGÜN

Benzer Yazılar

NKP Çocuk Adaptörlü Yavaş Kapanır Klozet Kapağı http://onhaberleri.com/hesapli-ve-ucuz-alisveris-nasil-yapilir HEM YETİŞKİN HEMDE ÇOCUKLARA ÖZEL KLOZET KAPAĞI    KARE  KLOZETLER İÇİN UYGUN DEGİLDİR    KAPAK VİDASI ALTTAN VE ÜSTEN SIKILABİLEN KLOZETLER İÇİN UYGUNDUR    KAPAK VİDASI ÜSTEN SIKIL...
  Uzun süredir İnternet üzerinden alışveriş yapmak en uygun fiyatlarla en iyi ürünleri almak anlamına gelmektedir. En uygun fiyatlara nasıl alışveriş yapacağınızı iyi bir araştırma ile güvenli mağazalardan alışveriş yaparak sağlayabilirsiniz. Bunun için yıllardır güvenle hizmet veren www.net-alisveris....
Sanal âleme esnaf sokağı
Yakın zamanda oldukça önemli bir artışın yaşandığı e-ticaret konusunda birçok markanın ve ayrıca tüm markaları bünyesinde bulunduran sitelerin online alışveriş olanakları çok fazla tercih edilmektedir. Bu durum kolay bir şekilde alışveriş yapılabilmesinin yanında oldukça uygun fiyatlar ile ürünlerin alı...

Yorumlar