Kişisel Site

cabadak_banner

Survivor Ünlüler Gönüllüler, İlk Elenen Yarışmacı Asena Oldu

27 Mart 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 605 Görüntülenme

survivor-unluler-gonulluler-asena elendiSurvivor Ünlüler Gönüllüler  kim elendi,  Survivor, Ünlüler Gönüllüler asena mı elendi, Survivor Ünlüler Gönüllüler  elenen kim oldu,Survivor Ünlüler Gönüllüler ilk elenen yarışmacı, Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması ,Survivor adası, Acun Ilıcalı Survivor.

Show Tv ekranlarının reyting rekorları kıran yarışması Survivor Ünlüler Gönüllüler de bu akşam eleme heyecanı yaşandı.Adaya ilk veda eden isim Asena oldu… Dün akşam arkadaşlarının verdiği oylar ile son ikiye kalan Asena ve Gülen için yapılan sms oylarından Asena çıktı. Böylece Survivor Ünlüler Gönüllüler adasına ilk veda eden gönüllüler adasından Asena oldu…

Survivor Ünlüler ve Gönüllüler 26 Mart 2012 5. Bölüm izle

Survivor Gönüllülerden kim elendi Survivor Ünlüler Gönüllüler 25.03.2012 Pazar Elenen Yarışmacı Sörvayvır Ödül Oyunu Dokunulmazlık Kim Kazandı 25 Mart 2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler 25 mart 2012 yarışmacıları yine çok gündem yaratacak gibi görünüyor.

25 Mart 2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler Ödül Oyununu Kim Kazandı?

sahne oldu. Sörvayvır 24 Mart son bölüm izleyenleri Nihat Altınkaya Hasan rekabetine de şahitlik etti. 24 Mart Survivor ödül oyununu kim kazandı? 2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının son bölümünde ödül oyunu her iki takımında ihtiyacı olan bir barakaydı. Oyunu kazanan tam teşekküllü bir barınak sahibi olacaktı. Sörvayvır 24 Mart ödül oyunu kumsalda kurulmuş, sürünme, kum kazma, tırmanma, koşma gibi beceriler isteyen zorlu bir oyundu. Oyunda Survivor Nihat Survivor Hasan rekabeti gözlendi. İkili ödül oyununda kıyasıya yarıştı. Survivor 24 Mart ödül oyununu kim kazandı? Hasan Nihat Survivor rekabetinde kim galip geldi? Yarışmacılardan sahilde kurulan engelleri geçerek 4 çubuk ile engeli aşmaları istendi. Kıyasıya yarışların olduğu oyunda 5 ünlü 5 gönüllü eşleşti. Ödül oyununda kim kimle eşleşti?

25 Mart Survivor Ödül Oyunu

Survivor 25 Mart son bölüm ödül oyunun armağanı oldukça değerliydi özellikle ünlüler takımının bu ödüle son derece ihtiyacı vardı. Oyun, kumsaldaki parkurda yarışacak ekiplerin kurulması ile başladı. İki takımdan bir kaptan seçildi. Survivor Hasan gönüllülerin, Survivor Nihat ise ünlülerin kaptanı olarak saha çıktı.

Oyunda 1 ünlü 1 gönüllü karşılıklı yarıştı. Gönüllülerden; Survivor Hasan, Survivor Serhat, Survivor Cevher, Survivor Begüm ve Survivor Gülen yarıştı. Ünlülerden ise Survivor Anıl, Survivor Nihat, Survivor Alp, Survivor Almeda ve Survivor Sibel Tüzün yarışmacı oldu. Kura sonucu ünlüler ekibi rakip seçmeye başladı.

Survivor 25 Mart Ödül Oyunu Eşleşmeleri

Sörvayvır 25 Mart ödül oyunu için iki takımdan 5 kişi eşleşti. Eşlemlerde kaptanlar Survivor Nihat Altoınkaya ile Survivor Hasan mücadelesi çok iddialı oldu. 24 Mart Survivor ünlüler gönüllüler Nihat Hasan yarışması büyük ilgi gördü. Diğer eşleşmeler ise Survivor Serhat – Survivor Alp Kırşan, Survivor Cevher – Survivor Anıl, Survivor Almeda Abazi – Survivor Gülen, Survivor Begüm – Survivor Sibel Tüzün şeklinde oldu.

Survivor Anıl Serhat ile mücadelesinde çok hırslı başladı. İlk oyunda Survivor Anıl ağladı. 25 Mart Survivor Anıl neden ağladı? Survivor 24 Mart ödül oyunu Anıl engeli geçemeyip Serhat’a farklı yenilince çok hırslandı ve ağladı. Bu anlar yarışmanın en farklı anları oldu.

Ödül oyununda takımlar 5 – 5 berabere kalınca yarışma sırasında her biri bir oyun kazanan Nihat Altınkaya ve Hasan tekrar sahneye çıktı. Ancak Survivor Nihat hızı ile gerçekten oyunun favorisi oldu. Sörvayvır 24 Mart Nihat ve Hasan ödül oyunu mücadelesi kıran kırana geçti. Ancak kaptan Nihat takımına zaferi getirdi. Böylece 2012 Survivor ünlülerin ilk galibiyeti de gelmiş oldu.

Survivor Alp Kırşan: “Barakaya ihtiyacımız vardı.”

Sörvayvır Anıl: “Artık barakamız var, böceklerden ve yağmurdan korunacağız.”

Survivor Mustafa Topaloğlu: “Allah’a dua ettim. Allah yardım etti. Bir evimiz oldu.”

25 Mart Survivor Mustafa Topaloğlu neden ağladı? Yarışma sırasında Nihat’ın kazanması için dua eden Mustafa Topaloğlu ekibi ile adaya dönünce duygusal anlar yaşadı. Nihat Altınkaya’nın ayağının kayması ve Al Kırşan’ın talihsizce yenilmesine üzülen Mustafa Topaloğlu ödülü kazandıkları için mutluluktan ve takımının mücadelesinden duyduğu gurudan ağladığını söyledi.

Survivor Sibel Tüzün yarışma sırasında fenalaştı. Sörvayvır Begüm’e iki defa yenilen Sibel Tüzün fenalık geçirdi.

Ödül sonrası gönüllüler arasında gerginlikler yaşandı. Ödül adasında yarışmanın kritiğini yapan Survivor Hasan öz eleştiri yaptı. Bu arada gönüllüler takımının huysuzu Survivor Gülen hemen herkesle kavga etmeye devam ediyor. Sörvayvır Gülen ödül oyununda Almeda Abaziye iki defa da yenilmesine rağmen elinden geleni yaptığı söyledi. Survivor Gülen ekip arkadaşları ile yemek konusunda kavga etmeye devam ediyor. Survivor Asena Survivor Gülen kavgası ise haftanın en gergin anları oldu.

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar