Kişisel Site

cabadak_banner

Tanrıverdi: 4+4+4 çocuklarımız ve Türkiye için önemli

24 Mart 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 223 Görüntülenme

Tanrıverdi: 4+4+4 çocuklarımız ve Türkiye için önemli

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, zorunlu eğitimin 12 yıla çıkarılmasına yönelik teklifine ilişkin, ”Bu sistem çocuklarımız ve Türkiye için önemli” dedi.

Tanrıverdi, Sarıgöl ilçesinde, AK Parti Sarıgöl İlçe Başkanı Muhammet Toy ve partililerle bir araya geldi.

Zorunlu eğitim süresinin ”4+4+4” modeliyle 12 yıla çıkarılmasını öngören yasa teklifine değinen Tanrıverdi, 8 yıllık kesintisiz zorunlu eğitim sisteminin, 28 Şubat sürecinin bir ürünü olduğunu belirterek, teklifle bu sürenin 4’er yıllık dönemler halinde 12 yıla çıkarılacağına işaret etti.

KESİNTİSİZ EĞİTİM DÖNEMİ 28 ŞUBAT’IN ESERİ

Tanrıverdi, teklifin yasalaşmasıyla kesintisiz eğitim döneminden kesintili döneme geçilmiş olacağını dile getirerek, şunları kaydetti:

”Artık, 4+4+4 sistemine geçilecek. Kesintisiz dönemden, kesintili döneme geçilmiş olacak. Bu sistem çocuklarımız ve Türkiye için önemli. Kesintisiz eğitim dönemi 28 Şubat’ın eseridir. Bu, Türkiye için yanlış bir sistemdi. Olaylara at gözlüğüyle bakmak yanlıştır. Biz, gençlerimizi, Türkiye’yi kurtarmak için kesintili eğitimin kanunlaşmasından yanayız.”

Parti ziyaretinin ardından, Sarıgöl Köprülü Yol Kavşağı ile Sarıgöl Anadolu Öğretmen Lisesi Öğrenci Yurdu inşaatlarında incelemelerde bulunan Tanrıverdi, daha sonra Alaşehir ilçesine geçerek AK Parti Teşkilatını ziyaret etti.

Hüseyin Tanrıverdi, Kula ilçesinde de TRT Belgesel kanalında canlı olarak yayınlanan ”Haydi Meydana” programına da konuk oldu.

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
iphone-5
iPhone 6 Özellikleri neler iPhone 6 Türkiye fiyatı ne kadar olacak? iPhone 6 özellikleri neler?  Yeni iPhone 6 videosu görüntüleri. iPhone 6 Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak ?  iPhone 6 özellikleri, fiyatı, ve çıkış tarihi.  yeni iPhone 6 tanıtımı ve iPhone 6′nın tasarımı. İphone 6 özellikleri ve fiya...
2011 secim anketi
2014 Yerel Seçimler Sonuçları belli oldu. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Burada. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Sonuçları Açıklandı. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Bu Sayfada 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları . 2014 Yerel Seçimle...

Yorumlar