Kişisel Site

cabadak_banner

‘Taraftarımızı mutlu etmek istiyoruz’

19 Temmuz 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 359 Görüntülenme

Galatasaray’ın yeni transferi Johan Elmander, takımının bu sabah yaptığı antrenmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

İlk dönem kamp çalışmalarının ardından kendisini daha diri hissettiğini belirten İsveçli oyuncu, “Buraya geldiğim ilk günden beri, daha önce de söylediğim gibi, herkes bana karşı çok açık. Arkadaşlık, takım içi atmosfer harika” ifadelerini kullandı.

Geçen sezon ortaya çıkan takım performansı hakkında fikirleri alınan Elmander, “Bence oldukça kaliteli bir takıma sahibiz. Geçen sezon niçin kötü sonuçlar alındı, bilemiyorum. Burada olmadığım için konuşmak da kolay değil. Ama şu anda gayet iyi olduğumuzu düşünüyorum” diye konuştu.
Avrupa kariyerinde İngiltere’de Bolton, Fransa’da Toulouse forması giydiği dönemde dikkatleri üzerine çeken başarılı forvet, “Buradaki performansımın daha da ileri gideceğini düşünüyorum. Çok iyi bir takıma ve teknik direktöre sahibiz. Hocamızın sahip olduğu hücum mantalitesi benim için de yararlı olacaktır” dedi.

Johan Elmander, İngiltere’deki futbol yapısıyla ilgili bir soruya ise şu yanıtı verdi: “Premier League, Premier League’dir. Dünyanın fiziksel anlamda en sert ligi. Ama buradaki antrenmanlara baktığımda çok da fark göremiyorum. Buradaki antrenman temposu da oldukça yüksek.”

Forvet pozisyonunda çok kaliteli oyuncular olduğunu söyleyen 30 yaşındaki futbolcu, “Aramıza katılacak arkadaşlarımız da olabilir. Burada bir rekabet olduğu doğru. Çok üstün bir performans sergilemek zorunda olduğumun bilincindeyim. Ancak bunun beni ve takımı pozitif yönde etkileyeceğini düşünüyorum” sözlerini kaydetti.

Johan Elmander, 2007 ila 2010 yılları arasında Galatasaray forması giyen İsveçli Tobias Linderoth’un kendisine Galatasaray ile ilgili çok güzel sözler söylediğini aktardı.

Bu sezon taşıyacağı 9 numaralı formanın büyük sorumluluk olduğunu belirten Elmander, Galatasaray taraftarlarının desteğine ihtiyaç duyacaklarını ve geçtiğimiz sezonun ardından başarılı bir performans sergileyerek onları mutlu etmek istediklerini sözlerine ekledi.

Benzer Yazılar

iphone-5
iPhone 6 Özellikleri neler iPhone 6 Türkiye fiyatı ne kadar olacak? iPhone 6 özellikleri neler?  Yeni iPhone 6 videosu görüntüleri. iPhone 6 Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak ?  iPhone 6 özellikleri, fiyatı, ve çıkış tarihi.  yeni iPhone 6 tanıtımı ve iPhone 6′nın tasarımı. İphone 6 özellikleri ve fiya...
2011 secim anketi
2014 Yerel Seçimler Sonuçları belli oldu. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Burada. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Sonuçları Açıklandı. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Bu Sayfada 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları . 2014 Yerel Seçimle...
Seçim 2014, YSK Seçmen Sorgulama 2014, Nerede Oy Kullanacağım?
YSK 2014 Sandık yeri Sorgulama Seçim 2014, YSK Seçmen Sorgulama 2014, Nerede Oy Kullanacağım?  YSK kesinleşmiş aday listelerini açıkladı. YSK, 30 Mart 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde kimin, nerede oy kullanacağını internet sitesinden açıkladı.  Seçim 2014 www.ysk.gov.tr Nerede oy kullanacağım, hangi s...

Yorumlar