Kişisel Site

cabadak_banner

Terim Milano’ya uçtu

28 Mart 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 203 Görüntülenme

Terim Milano'ya uçtu

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in, son dönemde üretilen tartışma konuları nedeniyle çok öfkeli olduğu öğrenildi.

Radyospor’dan Özgür Sancar’ın Terim’e yakın kaynaklardan edindiği bilgiye göre, tecrübeli teknik adam, Culio’yla başlatılan sonrasında kulüple olan sözleşmesi gündeme getirilerek, Inter’e gideceği yönünde iddiaların ortaya atılmasıyla devam eden süreci “Galatasaray’ı karıştırmak olarak” nitelendirdi.

“GALATASARAY’LA SÖZLEŞMEM OLMAZ”

Terim’in yakın çevresine “Hiç gündemde yokken, bir başka kulübün teknik adamıyla karşılaştırmalı biçimde sözleşme konusu gündeme getiriliyor. Bunu anlmak mümkün değil. Fatih Terim’in sözleşmeye bakış açısı her zaman nettir. Benim Galatasaray’la sözleşmem olmaz. Ben Galatasaray’la ömür boyu beraberim. Sözleşmeyle ilgili ne benim şüphem oldu, ne de başkan Ünal Aysal’ın… biz bu konuda son derece rahatız, tüm motivasyonumuzu ligdeki hedefe göre ayarlıyoruz; ancak birileri sürekli Galatasaray’ı karıştırmak istiyor” diyerek bu yönde yapılan spekülasyonlardan duyduğu rahatsızlığı dile getirdiği öğrenildi.

MILAN – BARCELONA MAÇINA GİDİYOR

Bu arada Fatih Terim, bu akşam yapılacak Milan – Barcelona Şampiyonlar Ligi çeyrek final ilk maçını izlemek için Milano’ya gitti. Bugün yapılan antrenmandan sonra yola çıkan Terim, AC Milan Kulübü’nün davetlisi olarak eşi Fulya Terim’le maçı izleyecek ve yarın İstanbul’a dönerek takımının başında antrenmana çıkacak.

“ŞİMDİ NE HABERLER ÇIKACAK”

Terim, yakın çevresiyle yaptığı konuşmada bu konunun da speküle edileceğini dile getirirek, “Eminim şimdi bazıları benim Milano’da, Inter’le sözleşme imzaladığımı yazacak. Kimbilir neler duyacağız, ‘Gizli anlaşma, Terim yeniden Milano da vs.’ Böyle şeyler çıkarsa hiç şaşırmam. Ben daha önce çalıştırdığım Milan’ın davetlisi olarak oraya gidiyorum. Bakalım bu seyahatle ilgili olarak ne yazılacak” dediği öğrenildi.

Benzer Yazılar

iphone-5
iPhone 6 Özellikleri neler iPhone 6 Türkiye fiyatı ne kadar olacak? iPhone 6 özellikleri neler?  Yeni iPhone 6 videosu görüntüleri. iPhone 6 Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak ?  iPhone 6 özellikleri, fiyatı, ve çıkış tarihi.  yeni iPhone 6 tanıtımı ve iPhone 6′nın tasarımı. İphone 6 özellikleri ve fiya...
2011 secim anketi
2014 Yerel Seçimler Sonuçları belli oldu. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Burada. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Sonuçları Açıklandı. 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Bu Sayfada 2014 Yerel Seçimler Sonuçları Ayrıntıları 2014 Yerel Seçimler Sonuçları . 2014 Yerel Seçimle...
Seçim 2014, YSK Seçmen Sorgulama 2014, Nerede Oy Kullanacağım?
YSK 2014 Sandık yeri Sorgulama Seçim 2014, YSK Seçmen Sorgulama 2014, Nerede Oy Kullanacağım?  YSK kesinleşmiş aday listelerini açıkladı. YSK, 30 Mart 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde kimin, nerede oy kullanacağını internet sitesinden açıkladı.  Seçim 2014 www.ysk.gov.tr Nerede oy kullanacağım, hangi s...

Yorumlar