Kişisel Site

cabadak_banner

TRT Sunucusu Bu Gafıyla Şoke Etti!

1 Kasım 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 816 Görüntülenme

TRT Almanya Treni için Münih Garındaki karşılama töreninde sunucu Işın Eliçin öyle bir gaf yaptı ki…

Türkiye’den Almanya’ya iş göçünün 50. yılında TRT Almanya Treni’nin Münih’e varışı ile ilgili yapılan törende TRT spikeri Işın Eliçin yaptığı sarsıcı yanlışla dikkatleri çekti.

Daha önce Cnn Türk ve NTV’de haber bülteni sunmuş, program hazırlamış bir isim olan Işın Eliçin, halen TRT Türk’te Gazeteci Gözüyle isimli programı hazırlıyor.

DENEYİMLİ SUNUCU’DAN ŞOKE EDEN HATA

Türkiye’nin en ünlü klarnet virtüözü Serkan Çağrı ve dünyaca ünlü perküsyon sanatçımız Burhan Öcal’ın Münih tren garında verdiği konseri izleyicilere sunan ve iki isimle de röportaj yapmaya çalışan Işın Eliçin yaptığı hatayla izleyicileri şaşkınlığa düşürdü.

Konserin ardından Işın Eliçin ve TRT ile birlikte yayın yapan Bavyera Eyalet Televizyonu’ndan Özlem Sarıkaya, Burhan Öcal ve Serkan Çağrı ile röportaj yaptı.

“KALP ÇARPINTIMI DARBUKAMLA DUYURUYORUM”

Burhan Öcal, 50 yıl önce kalbi küt küt atan bir çocuk olarak Almanya’ya geldiğini ve bugün de o kalp çarpıntısını darbukasıyla dinleyenlere duyurmaya çalıştığını Almanca olarak anlattı. Öcal, “Almanya Türksüz düşünülemez, ikisi birbirinden ayrılamaz” dedi.

ÜNLÜ KLARNETÇİYİ TANIMADI DARBUKACIYA YÖNELDİ

Işın Eliçin, ardından Burhan Öcal’ın darbukacılarından birine yöneldi ve “Serkan Çağrı da yurtdışında çok sayıda konserler verdiniz defalarca…” diyerek röportaj yapmaya çalıştı.

ÇAĞRIYI TÜM TÜRKİYE TANIYOR AMA…

Özellikle Eyvah Eyvah ve Eyvah Eyvah 2 filmi öncesinde Ata Demirer’in klarnet hocalığını üstlenen ve filmde de rol de alan Klarnet virtüözü Serkan Çağrı, filmin başarısı sonrasında medyada sıklıkla yer almıştı. TV programlarında ve gazetelerde kendisiyle röportajlar yayınlanan Çağrı’nın kim olduğunu bilmiyen Işın Eliçin, röportaj yapmaya çalıştığı darbukacının uyarısıyla yanlışını farketti.

“BEN DEĞİL O…”

Kendisine mikrofon uzatılan müzisyen eliyle Çağrı’yı gösterip “ben değil o” diye işaret edince, Işın Eliçin, sahneyi yıldırım hızıyla katetti ve ünlü klarnet virtüözünün yanına giderek sorularını ona sormaya başladı.

GÖZLERİNİ DEVİREREK…

İşin daha da ilginci yaptığı hatanın farkına geç varan Eliçin, programı birlikte sunduğu Bavyera Eyalet televizyonu’ndan Özlem Sarıkaya’ya bakarak ve gözlerini devirerek “ne yaptım ben? Ama son anda kurtardım” diye imada bulunmasıydı.

(Gazeteciler)

(TelevizyonGazetesi.com

Benzer Yazılar

NKP Çocuk Adaptörlü Yavaş Kapanır Klozet Kapağı http://onhaberleri.com/hesapli-ve-ucuz-alisveris-nasil-yapilir HEM YETİŞKİN HEMDE ÇOCUKLARA ÖZEL KLOZET KAPAĞI    KARE  KLOZETLER İÇİN UYGUN DEGİLDİR    KAPAK VİDASI ALTTAN VE ÜSTEN SIKILABİLEN KLOZETLER İÇİN UYGUNDUR    KAPAK VİDASI ÜSTEN SIKIL...
  Uzun süredir İnternet üzerinden alışveriş yapmak en uygun fiyatlarla en iyi ürünleri almak anlamına gelmektedir. En uygun fiyatlara nasıl alışveriş yapacağınızı iyi bir araştırma ile güvenli mağazalardan alışveriş yaparak sağlayabilirsiniz. Bunun için yıllardır güvenle hizmet veren www.net-alisveris....
Sanal âleme esnaf sokağı
Yakın zamanda oldukça önemli bir artışın yaşandığı e-ticaret konusunda birçok markanın ve ayrıca tüm markaları bünyesinde bulunduran sitelerin online alışveriş olanakları çok fazla tercih edilmektedir. Bu durum kolay bir şekilde alışveriş yapılabilmesinin yanında oldukça uygun fiyatlar ile ürünlerin alı...

Yorumlar