Kişisel Site

cabadak_banner

Trump Towers’ta Metrekare Fiyatları 7 Bin Dolar

19 Kasım 2011 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 477 Görüntülenme

İstanbul Mecidiyeköy’de hayat bulan Trump Towers’ta bulunan 200 daire metrekaresi 7 bin dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Residence ve Ofis projeleri ile yeni bir yaşam alanı ve farklı bir yaşam stili sunan Trump Towers, Alışveriş Merkezi ile eğlence ve modanın yeni adresi olmaya hazırlanıyor. Konsepti, mimarisi, eğlence ve moda alanları ile sektöründe farklılaşan Trump Towers Alışveriş Merkezi, Şubat ayında kapılarını açıyor.

Trump Towers projesinde rezidans dairelerin satışı sürüyor. Ofisler ve AVM’deki mağazalar ise kiraya veriliyor. Mağazaların metrekare kira fiyatı 14 dolar ile 130 dolar arasında değişirken, ofislerin metrekare birim kira fiyatı 35 dolar ile 45 dolar arasında farklılık gösteriyor. Rezidansların metrekare satış fiyatı ise 7 bin dolardan başlıyor ve 9 bin dolara kadar yükseliyor.

Avrupa’nın ilk Trump markalı projesi Trump Towers İstanbul, Alışveriş Merkezi ile 2012 Şubat ayında kapılarını açmaya hazırlanıyor.  Doğan Holding ve uluslararası gayrimenkul şirketi Trump işbirliğinde yaşamın başladığı 260 bin metrekarelik 39 katlı rezidans kulesi ve 37 katlı A+ ofis kulesi ile İstanbul’un siluetine bir süredir çarpıcı formu ile eklenmiş olan dünyanın bilinen adresi Trump Towers İstanbul, alışveriş merkeziyle İstanbulluları yine bir ilk ile tanıştırıyor.

Trump Towers Alışveriş Merkezi’nin tanıtımı için gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan D-Yapı Genel Müdürü İlder Tokcan ve Trump Towers’ın Satış Pazarlama Danışmanlığını üstlenen FYP Proje Pazarlama Geliştirme’nin kurucusu Füsun Yılmaz Phillipson,   “Konsepti, mimarisi, street food alanı, eğlencesi, kültürel ve sanatsal aktiviteleriyle Trump Towers Alışveriş Merkezi, birçok yeniliği bünyesinde barındıran önemli bir sosyal ve kültürel değişim merkezi olarak faaliyet gösterecektir. Sahip olduğu tüm yenilikler sayesinde bölgenin en canlı merkezi olma konusunda oldukça iddialı olan Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde yeni konseptleri bir arada sunarak farklı trendler ile tanıştıracağız” dedi.

Öncü bir proje ve İstanbul’a değer katan bir yatırım olarak farklılaşan Trump Towers İstanbul, Trump Towers Alışveriş Merkezi, 43 bin metrekare kiralanabilir alanda 175 mağaza ile moda, eğlence ve yeme-içmenin yeni adresi olacak. Trump Towers Alışveriş Merkezi, birbirinden farklı ilkleri ve birbirinden farklı konseptleri ile ön plana çıkıyor.

Yerli – Yabancı moda markaları ve Türk modasına yön veren isimler ile modanın kalbi Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde atacak…

Trump Towers Alışveriş Merkezi, İstanbul’un kalbi Şişli’de yerli- yabancı moda markaları ve Türk modasına yön veren isimleri bir araya getirerek modayı herkes için ulaşılabilir kılıyor. Türkiye’nin önde gelen 15 öncü tasarımcısı ve birçok genç tasarımcının tasarımlarının karması Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde tek bir çatı altında toplanıyor. Türkiye’nin önde gelen tasarımcıları, Türkiye’de bir ilke imza atarak Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde 1000 metrekare alanda tasarımlarını sergiliyor. Dünyaca ünlü yerli ve yabancı moda markalarının yanı sıra Bahar Korçan, Bora Aksu, Atıl Kutoğlu ve Cengiz Abazoğlu gibi Türk tasarımcılara da ev sahipliği yapacak olan Trump Towers Alışveriş Merkezi aynı zamanda defile alanları ile İstanbul’un moda merkezi haline geliyor. Türk tasarımcıların tasarımlarını sergileyecekleri fashion show ve catwalk alanları ile Trump Towers Alışveriş Merkezi moda showlarına ev sahipliği yapacak.

Trump Towers çocukları bir ilk ile tanıştırıyor;  “ Çocuklara özel alışveriş merkezi konsepti & ilk ve tek Disneyland Tiyatro”

Dünya markaları ile donanmış Trump Towers Alışveriş Merkezi, çocukların eğitilerek eğlendiği ve çeşitli aktivitelerle zenginleştirilmiş 9000 metrekarelik eğlence merkezi ile bir ilke imza atıyor. Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde sadece çocuklara özel olarak tasarlanan “Çocuk Katı” çocukların kendilerini özel ve çocuk gibi hissetmesi için tasarlandı. Her köşesi eğlence ve aktivitelerle dolu Trump Towers Çocuk Katı’nda yer alan, Türkiye’nin ilk ve tek Disney Tiyatro’su ile çocuklar sınırsız eğlenceyi bir arada yaşayabilecek. 600 oturumlu Disney Tiyatro’nun yanı sıra her köşesinde heyecan yaratan gizli aktivitelerin yer aldığı Çocuk Katı, yeni teknolojilerle donatılmış platformları ile çocukları büyülü bir dünyaya davet ediyor. Türkiye’de ilk defa gerçekleşen “wii platformu” ile çocuklar eğlencenin tadına varıyor.  Mothercare, Benetton, Catimini, Bg Store, Toyzz, İmaginarium gibi çocuklara özel markalar ve favori lezzetlerinin yanı sıra Disney Tiyatro, özel tasarım D&R Kids ve Trump Kids Concierge Hizmeti ile hem çocuklar hem de ebeveynler bu çok özel dünyanın avantajlarından yararlanıyor. Trump Towers Alışveriş Merkezi Çocuk Katında çocuklara özel dünya markaları, çocukların sevdiği yemeklerin sunulduğu foodcort alanı, aktivitelerin yapılacağı bölüm, bale ve dans okulu ve aynı zamanda çocuklara özel ilk D&R ile birçok yeniliği bir arada sunuyor.  Aileler ise Trump Towers Alışveriş merkezi’nin çok özel uygulaması Trump Kids Concierge ile alışveriş yaparken çocuklarını Trump danışmanı olarak hizmet veren gençlere teslim edebilecek. Aynı zamanda 250 metrekarelik teraslı Aile Lounge ile çocuklarınız eğlenirken sizde temiz havanın keyfini çıkartabileceksiniz. Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde anne ve babalar huzurlu alışverişin tadını çıkarırken çocuklar ise özgür eğlencenin tadına varacak.

Trump Towers Alışveriş Merkezi lezzet ve eğlencenin yeni adresi olmaya hazırlanıyor

Trump Towers Alışveriş Merkezi, 1500 metrekare özel peyzajlı açık platformunda dünya mutfaklarını müzik ve eğlence ile bir arada sunuyor. Özel peyzajlı dev açık hava platformuna sahip olan Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde yeme&içme seçenekleri saymakla bitmiyor. Trump Towers Alışveriş Merkezi, ulusal ve uluslararası pek çok ünlü markaya da ev sahipliği yapıyor. Dünya mutfaklarından lezzetlerin sunulduğu alan, fast food alternatifleri ve dünya şeflerinin restoranları ile sayısız seçeneği bir arada bulabileceksiniz.

Dünyaca ünlü şeflerin yer aldığı Türkiye’de ilk yeme-içme platformunda eşsiz yemeklerin tadına bakarken temiz hava ile buluşan ziyaretçiler, daha fazla alışveriş keyfi için enerji toplayacak.  Aynı zamanda Trump Towers’ın özel street food alanında yer alan 15 pavilyonda sayısız lezzeti tadabileceksiniz. Trump Towers Alışveriş Merkezi’nin en sıra dışı özelliklerinden biri de, ziyaretçilerine alışveriş merkezinin içinden geçerek hafif raylı sistem istasyonuna kısa yoldan ulaşabilme imkanı sunması. 2 bin kişilik otoparkı, transfer merkezine bağlantı ve vale parking ise sunduğu eşsiz hizmetlerden sadece birkaçı.

Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde yer seçen markalar kapılarını açmaya hazırlanıyor

Trump Towers Alışveriş Merkezi, 4 bin 500 metrekarede Saturn ve 2 bin 200 metrekarede Migros mağazalarına da ev sahipliği yapıyor. Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde ihtiyaç duyduğunuz her şeye tek bir çatı altında ulaşabileceksiniz. Eğlenceye farklı bir boyut getiren Mars Entertainment ve D&R işbirliği ile hayata geçirilen özel sinema konsepti ise farklı bir deneyim yaşatacak.

Dünyanın en büyük fitness markası, yeni adımı Pure Fitness Center ile Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde…

Türkiye’ye yeni giriş yapan dünyanın en önemli fitness markası Pure Fitness ise, 3300 m2’de hizmet sunuyor. Pure Fitness Merkezi’nin 1330 metrekaresi çok özel seçeneklerin sunulduğu özel VİP alanına ayrıldı. Dünyanın en büyük fitness club zincirinin yeni adımı Pure Health Fitness gibi markaların yanı sıra interaktif video oyun platformları, simülatörler, sergi ve konser alanları ile Trump Towers Alışveriş Merkezi İstanbul’un yeni eğlence ve yaşam merkezi olacak.

Trump Towers Alışveriş Merkezi, Segmenti olmayan ve herkesin ihtiyaç duyduğu moda ve yeme-içme markalarını tek bir çatı altında topluyor. İpekyol, Kiğılı, Boyner, Beymen Club, Koton, Lacoste, Dmat&Tween, Ramsey gibi moda dünyasının önde gelen markalarının yer seçtiği Trump Towers Alışveriş Merkezi, aralarında New Balance, Vepa 62, Saat&Saat, Paşabahçe, İnci, Network, Desa gibi önde gelen markalara da bünyesinde yer veriyor.

Füsun Yılmaz Phillipson ve Tony Phillipson tarafından hayata geçirilen FYP Proje Geliştirme Pazarlama Satış, gayrimenkul sektöründe Türkiye’de ve yurtdışında proje geliştirme, pazarlama ve satış alanlarında 19 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Bu deneyimleri ile Türkiye ve ağırlıklı Kafkaslar olmak üzere yurtdışında geniş bir müşteri, ortak, marka ve proje portföyüne ulaşmıştır. 2012 ilkbaharında açılışı gerçekleşecek olan 43 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip Trump Towers İstanbul Alışveriş Merkezi ve dizayn aşamasında olan İstanbul’da şehir merkezindeki karma kullanım projelerindeki prestijli alışveriş merkezi projeleri için perakende konsept danışmanlık ve kiralama hizmetlerini vermektedir.

www.trumpistanbul.com.tr

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
Kıbrıs’ta Çözüm Ekonomi ve Turizmi Uçurur
Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) Başkanı Günay Çerkez, Kıbrıs'ta çözümün herkes açısından gerekli olduğunu belirterek, çözümün ekonomi, turizm, eğitim, gemicilik gibi sektörlerin kalkınmasını sağlayacağını belirtti.....
Sinpaş Holding, Frankfurt’Ta Ticari Kompleks Satın Aldı
Sinpaş Holding iştiraki olarak faaliyet göstermekte olan Servet GYO, Almanya'nın Frankfurt kentinde 60 milyon Euro'ya 291 bin 159 metrekarelik bir ticari kompleks satın aldı.....

Yorumlar