Tuba Büyüküstün’ün İkiz Bebeklerinin Resimleri

eca-star-reklam

Tuba Büyüküstün ikiz bebekleri,tuba büyüküstün bebeklerinin cinsiyeti nedir ? Tuba Büyüküstün’nün bebeklerinin sağlığı nasıl? Tuba Büyüküstün’nün ikizleri kız mı erkek mi ? Tuba Büyüküstün Onur Saylak  ikizlerinin isimlari ne? 

2011 yılının temmuz ayında Onur Saylak ile Paris’te beklenmedik bir şekilde dünya evine girip bir aile kuran Büyüküstün 19 Ocak 2012 de  ikiz çocukları olduğu bildirildi. Bebekler gayet sağlıklı olduğu hastanede olup Tuba Büyüküstün’ün sevenleri tarafından çok merak ediliyor. Tuba Büyüküstün bebeklerini ne zaman ekranlara çıkacağını hayranları merakla bekliyorlar. Kameralar karşısına çıkınca görüntüleri sitemiz newshaberler de olacak. 

İkizlerin ikisinin de kız olduğu belirtilirken; iki kız bebek dünyaya getiren Büyüküstün, kızlarına verecekleri isimleri açıklamadı.

tuba_buyukustun_onur_saylak1982 doğumlu olan başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı mezunu. Oyunculuk ile ünlü yönetmen Tomris Giritlioğlu ile tanışan Büyüküstün, bu zamana kadar 6 televizyon dizisi ve 5 sinema filmi olmak üzere toplam 11 yapım ile izleyicinin karşısına çıktı.

Oyunculuk anlamındaki en büyük çıkışını Çağan Irmak’ın yönettiği Çemberimde Gül Oya dizisinde Zarife rolünü canlandırdıktan sonra yakalamıştı. 28 Temmuz 2011 tarihinde yine kendisi gibi bir oyuncu ile evlenen Büyüküstün hayatını Onur Saylak ile birleştirmişti.

Enteresan bir kariyeri olan Onur Saylak’ta aslında ODTÜ Fizik bölümü mezunu ama fizik konularından çok kendisini tiyatro ve sinemaya vermiş. Saylak bu zamana kadar toplam 11 dizi ve 3 sinema filminde ol aldı.

cabadak_banner

One comment on “Tuba Büyüküstün’ün İkiz Bebeklerinin Resimleri

  1. şeyma büyükkal diyor ki:

    en sevdiğim oyuncu tuba büyüküstün .. kendisini çk seviyorm ikiz bebekleriyle mutluluklar diliyorum..:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir