Kişisel Site

cabadak_banner

Tuba Büyüküstün’ün İkiz Bebeklerinin Resimleri

22 Ocak 2012 | Yazar: admin | 1 Yorum Yapılmış | 1.854 Görüntülenme

Tuba Büyüküstün ikiz bebekleri,tuba büyüküstün bebeklerinin cinsiyeti nedir ? Tuba Büyüküstün’nün bebeklerinin sağlığı nasıl? Tuba Büyüküstün’nün ikizleri kız mı erkek mi ? Tuba Büyüküstün Onur Saylak  ikizlerinin isimlari ne? 

2011 yılının temmuz ayında Onur Saylak ile Paris’te beklenmedik bir şekilde dünya evine girip bir aile kuran Büyüküstün 19 Ocak 2012 de  ikiz çocukları olduğu bildirildi. Bebekler gayet sağlıklı olduğu hastanede olup Tuba Büyüküstün’ün sevenleri tarafından çok merak ediliyor. Tuba Büyüküstün bebeklerini ne zaman ekranlara çıkacağını hayranları merakla bekliyorlar. Kameralar karşısına çıkınca görüntüleri sitemiz newshaberler de olacak. 

İkizlerin ikisinin de kız olduğu belirtilirken; iki kız bebek dünyaya getiren Büyüküstün, kızlarına verecekleri isimleri açıklamadı.

tuba_buyukustun_onur_saylak1982 doğumlu olan başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı mezunu. Oyunculuk ile ünlü yönetmen Tomris Giritlioğlu ile tanışan Büyüküstün, bu zamana kadar 6 televizyon dizisi ve 5 sinema filmi olmak üzere toplam 11 yapım ile izleyicinin karşısına çıktı.

Oyunculuk anlamındaki en büyük çıkışını Çağan Irmak’ın yönettiği Çemberimde Gül Oya dizisinde Zarife rolünü canlandırdıktan sonra yakalamıştı. 28 Temmuz 2011 tarihinde yine kendisi gibi bir oyuncu ile evlenen Büyüküstün hayatını Onur Saylak ile birleştirmişti.

Enteresan bir kariyeri olan Onur Saylak’ta aslında ODTÜ Fizik bölümü mezunu ama fizik konularından çok kendisini tiyatro ve sinemaya vermiş. Saylak bu zamana kadar toplam 11 dizi ve 3 sinema filminde ol aldı.

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar

  1. şeyma büyükkal dedi ki:

    en sevdiğim oyuncu tuba büyüküstün .. kendisini çk seviyorm ikiz bebekleriyle mutluluklar diliyorum..:)