Kişisel Site

cabadak_banner

Türkan Şoray cici nine oldu

11 Kasım 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 275 Görüntülenme

3. Malatya Uluslararası Film Festivali dolayısıyla Malatya’da bulunan Türk sinemasının Sultan’ı Türkan Şoray, Özel Gözde Sağlık Grubu’nu ziyaret etti. Şoray’ı; Vali Yardımcısı Murat Çağrı Erdinç, Gözde Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. İbrahim Karaman ve sevenleri karşıladı.

Gözde Sıtmapınarı Hastanesi’ne gelen ünlü sanatçı, Zeynep Türkan bebeğe altın taktı. Ünlü sanatçı, yeni doğan bebeğe kendisinin isminin verildiğini duyunca büyük bir sevinç yaşadı.Zeynep Türkan bebeğin annesi Hazan Kandil Dinç ile de bir süre sohbet eden Şoray, doğum belgesine, “Bebeğimiz dünyaya hoş geldin. Mutlu, uzun bir ömür geçirmen dileklerimle, cici ninen” yazdı.
Ünlü sanatçı, daha sonra basın mensuplarına bir açıklamada bulunarak Zeynep Türkan’ın “cici ninesi” olduğunu ifade etti.

Malatya Film Festivali’nin geleceğini çok iyi gördüğünü kaydeden Şoray, “Bu sene çok önemli filmler festivale katılıyormuş. Filmleri, yönetmenleri, jürisi ve organizasyonu ile her şey mükemmel. 2 sene önce de gelmiştim ama zannediyorum ki bu yıl çok daha güzel. Önümüzdeki sene çok daha güzel olacak ve diğer festivallerle yarışacak hale geleceğini hissettim” dedi.

Şoray, özel sağlık hizmetlerinin önemli olduğunu da vurgulayarak, “Sağlık hizmeti çok önemli. Devlet bütün imkanlarıyla karşılamaya çalışıyor ama özel hastanelerin de olması çok önemli” diye konuştu.

Benzer Yazılar

İyi Niyet Elcisi Angelina Jolie
Geçen sene göğüslerini aldıran Jolie, bir hafta içinde yumurtalıklarını aldırmak için yeniden bıçak altına yatacak. Hatalı gen olarak bilinen BRCA-1 genini taşıdığı için yüzde 87 meme kanseri, yüzde 50 Yumurtalık kanseri olma riski taşıyan Hollywood'un güzel aktrisi Angelina Jolie, geçen yıl mayısta New York...
EVİM ŞAHANE BAŞVURU FORMU, EVİM ŞAHANE BAŞVURU ŞARTLAR, Evim Şahane müracaat formu nasıl doldurulur?
Evim Şahane’ye nasıl katılınır? Evim Şahane’ye müracaat formu. Evim Şahane katılma şartları... Evinizde değişiklikleryapmak istiyor olabilirsiniz ama gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olmadığınızdan dolayı korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bildiğiniz gibi kolay bir dal olmayan ev dekorasyonunun ...
justin-bieber
KANADALI şarkıcı Justin Bieber, müziği bıraktığını Twitter hesabından “Sevgili Belieber’larım, resmi olarak emekli oluyorum” yazarak doğruladı. 19 yaşındaki Bieber, yakın zamanda Los Angeles’ta katıldığı “Power 106” adlı radyo programında da bir sanatçı olarak büyümek ve müziğini olgunlaştırmak ...

Yorumlar