Kişisel Site

cabadak_banner

Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2017-2018

28 Eylül 2017 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 2.334 Görüntülenme

Turkcell bedava internet paketleri her daim devam etmekte ve kullanıcılar tarafından çok rağbet görmektedir.  Hız ve çekim gücü bakımından Türkiye’ 1 numara olan Turkcell  her  sık sık bedava internet imkanı sağlamaktadır.  Turkcell 1994 senesinden beri mobil iletişim (GSM) alanında hizmet veren yerli bir şirkettir. Müşterisine önem veren ve her gün bütün müşterileri için yeni paketler, kampanyalar oluşturan Turkcell operatörünün vermiş olduğu faturalı ve faturasız kullanıcılar için günlük, haftalık ve aylık bedava internet paketleri sunmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet 2017

 En Yeni!  Otomatik Ödeme Talimatına 2 GB İnternet!

Turkcell bireysel faturalı müşterilerin otomatik ödeme talimatı vermeleri durumunda ilk ödeme gününde başlayacak olan aylık 2 gb cepten internet bedava. Hediye internetiniz hattınıza herhangi bir sms gönderimi veya işlem yapmadan otomatik olarak tanımlanacak ve tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

 En Yeni!  Dergilik Hediye 1 GB Kampanyası!

12 Mayıs 2018 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan faydalanmak için hemen akıllı telefonlarınızdan Turkcell’in “Dergilik” isimli uygulamasını edinip herhangi bir dergiyi ücretsiz olarak indirin ve anında haftalık 1 gb mobil internet kazanın. Hediye internet haricinde teknolojiden modaya, mizahtan sağlığa tüm dergileri online bir şekilde okumanın tadını çıkarabilirsiniz, tavsiye edilir.. (Kampanyadan 30 günde 1 kez faydalanılabilir!)

  En Yeni! “Kim 1 GB İnternet İster?”

Turkcell müşterilerini memnun etmekte ısrarcı, internet kampanyalarının ardı arkası kesilmiyor. Şimdi de ‘Kim 1 GB İster?’  kanalını takibe alarak 15 soruya doğru cevap veren herkes 1 gb internet paketi kazanıyor. Aynı bir üstteki kampanyada olduğu gibi BİP uygulamasını indirip, giriş yapıyoruz; ardından menüdeki keşfet ve arama bölümüne geliyoruz. Kim 1 Gb ister şeklinde arama yaparak gelen kanalı takip ediyoruz. Ve soruları doğru yanıtlayarak ödülleri topluyoruz! Her pazartesi hakkınız yenilenir! ilk 3 soruya doğru yanıt veren 50 mb kazanır, ilk 6 soru için 100 mb ve böyle katlanarak gider. Toplam 15 soruyu doğru cevaplayarak en fazla 1 gb kazanırsınız. (30 Eylül 2017’de sonlanır!)

 En Yeni!  Tekrardan Salla Kazan ile Hediye Yağıyor’

Yine yeni yeniden Turkcell’den Salla Kazan kampanyası. Yoğun istek üzerine tekrar sizlerle. Kampanyadan faydalanmak için tek koşul bir akıllı telefon ve cihazın, sim kartın 4.5G ile uyumlu olması. Bu koşullar sağlandıktan sonra Turkcell Hesabım uygulamasını (varsa güncelleyin!) indirmeniz gerekiyor. Kampanyadan haftada yalnız 1 kez yararlanabilirsiniz. Her cuma günü saat 09:00 ‘ da hakkınız yenilenir.

  Yeni!  Turkcell’den 4.5G – 1. YIL Kutlaması! Katlanan İnternet..

Turkcell, 4.5G nin yıl dönümünü 2 kat internet ile kutluyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için önce Turkcell Hesabım uygulamasını güncellemeniz gerekiyor. Artık salla kazan ile internet paketinizi 2 katına çıkartabilirsiniz..

  Yeni! GNÇ Hediye 1 GB Kampanyası

Hesabım uygulamasından hattına 30 TL ve üzerinde yükleme yapan herkes 1 GB internet ve yüklediği kadar TL kazanıyor! Ayrıca BIP’ten sol menüde keşfet >> GNC Kanalına girip mesaj bölümüne tırnaksız “GNC1GB” yazan Gençler 1 GB daha kazanabilir.

1. Bip Messenger
Akıllı telefonlarınızın uygulama marketinden (App Store veya Google Play) bip yazılımını indiren tüm müşterilerine Turkcell, 30 günlük 1 GB internet hediye ediyor.  BIP yazıp 2222’e sms göndermeniz durumunda hattınıza internet paketi anında tanımlanacaktır. Bip uygulaması sizlere chat, sesli veya görüntülü konuşma imkanı sunan gelişmiş bir mesajlaşma hizmetidir. Ayrıca 5 gün boyunca arkadaşlarınıza 10 mesaj atmanız ya da grup kurarak ilk mesajı göndermeniz durumunda 1 GB internet daha kazanabilirsiniz.

2. Turkcell Toplantıdayım (Yeni! – Haftalık İnternet Paketi)
Abonelerine uygulamalarını tanıtma maksadıyla internet hediye etmeye devam eden Turkcell, faydalı bir aplikasyon ile karşınızda. Merak edenler için uygulama, toplantı gibi müsait olmadığınız zamanlarda istediğiniz sesli notu karşınızdakine dinletmeye olanak sağlıyor. Uygulamayı indiren herkese otomatik olarak haftalık kullanmak üzere 1000 mb net paketi tarifesine ekleniyor.

Dipnot : İşinizi hallettikten sonra “IPTAL TOPLANTI” yazıp 2222’e göndermeyi unutmayın!

3. GNÇ ‘ den 1 Gb Hediye Kampanyası
Yine GNÇTRKCLL Mobil Uygulamasını indiren abonelere haftalık 1 GB internet veriliyor. Android veya iPhone kullanan ziyaretçilerimiz  “GNC” şeklinde uygulamalarda arama yapabilir. Kampanya tekrarlanamaz ve bir defaya mahsustur, 25 yaş altı için geçerlidir.

Daha ayrıntılı ve güncel olarak  https://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/servisler/ adresli linkten aktif internet servislerini takip edebilirsiniz.

Benzer Yazılar

toki kayasehir evleri kayabasi
TOKİ 50 bin konut için müracaatlar  bir süre önce sona erdi. Müracaatların bitmesinin devamında şahıslar  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi zaman sorusuna cevap aramaya başladı. Acaba TOKİ 50 bin konut kura sonuçları ne vakit belli olacak.  TOKİ 50 bin konut kura çekilişi ne zaman yapılacak TOKİ 50 bin konut müjd...
Sanal âleme esnaf sokağı
E-ticaret hacmi, 2018 yılında yüzde 42 büyüyerek 59,9 milyar liraya ulaştı. "Türkiye e-Ticaret Pazar Büyüklüğü" raporuna göre, e-ticaret sektörü 2018 yılında, yüzde 42 büyüme ile 59,9 milyar liralık hacme ulaştı. Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) tarafından, Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (...
NKP Çocuk Adaptörlü Yavaş Kapanır Klozet Kapağı http://onhaberleri.com/hesapli-ve-ucuz-alisveris-nasil-yapilir HEM YETİŞKİN HEMDE ÇOCUKLARA ÖZEL KLOZET KAPAĞI    KARE  KLOZETLER İÇİN UYGUN DEGİLDİR    KAPAK VİDASI ALTTAN VE ÜSTEN SIKILABİLEN KLOZETLER İÇİN UYGUNDUR    KAPAK VİDASI ÜSTEN SIKIL...

Yorumlar